"Ospravedlňujeme sa, ale my sme problém s prihlásením si" a "80045 C 06" chyba pri združenej používateľ pokúsi prihlásiť do Office 365, Azure alebo Windows Intune

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2578667 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri združenej používateľ pokúsi prihlásiť do cloud služby Microsoft Office 365, Microsoft Azure alebo Windows Intune z prihlasovacích webovej lokalite ktorých adresy URL začínajú https://login.microsoftonline.com/login, autentizácia pre daného používateľa je neúspešné. Užívateľ dostane nasledujúce chybové hlásenie:
Ospravedlňujeme sa, ale budeme mať problémy ste prihlásení

Skúste znova o niekoľko minút. Ak to nefunguje, budete chcieť obráťte sa na správcu a správa sa vyskytla nasledujúca chyba:
80045C 06

PRÍČINA

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak nastavenie času v lokálnom prostredí nezodpovedá nastaveniu času overovania systému Microsoft Azure Active Directory (azúrovo reklamy). Ak časový rozdiel medzi Active Directory Federation Services (ADFS) (AD FS) klientov alebo serverov a azúrovo reklamy autentizačného systému je viac ako 5 minút, prihlásenia federated užívateľov zlyhá. To môže nastať, ak jeden alebo viac z nasledujúcich podmienok sú pravdivé:
 • Klientsky počítač alebo počítače nie sú správne synchronizujú s lokálnej služby Active Directory.
 • Služba súčasti AD FS nie je správne synchronizujú s lokálnej služby Active Directory.
 • Lokálnym Active Directory hlavným radičom domény (PDC) emulátor nie je synchronizácia na presné internetovým zdrojom času.
 • Obdobia tokenu platnosti pre AD FS nárokov je príliš krátka.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, použite jednu z nasledujúcich metód:

Metóda 1: Nastaviť klientske počítače a servery AD FS na používanie lokálnych Active Directory PDC emulátor ako zdroj času Network Time Protocol (NTP)

 1. Nastaviť klientskym počítačom a serverom AD FS správne synchronizovať čas od lokálneho Active Directory PDC emulátor. Pre viac informácií o tom, ako to urobiť, choďte na Konfigurácia klientskeho počítača pre automatické domény časová synchronizácia.
 2. Uistite sa, že IP konektivity medzi klientskymi počítačmi a AD FS serveroch a lokálnych Active Directory PDC emulátor je k dispozícii na port 123 protokolu UDP.

Metóda 2: Nastavenie lokálneho Active Directory PDC emulátor použiť spoľahlivý zdroj času NTP Internet-založené

 1. Nastavenie lokálneho Active Directory PDC emulátor synchronizácia času z dôveryhodného zdroja Internet NTP. Pre viac informácií o tom, ako to urobiť, choďte na Konfigurácia zdroja času pre lesné.
 2. Uistite sa, že IP konektivity medzi Emulátor primárneho radiča domény Active Directory a internetovým zdrojom času je k dispozícii na port 123 protokolu UDP.

Metóda 2: Aktualizácia obdobia tokenu platnosti

Obdobia tokenu platnosti pre AD FS nemali menej ako päť minút. Ak chcete zmeniť dobu platnosti tokenu, prejdite na Pohľadávky-založené overenia a zabezpečenia uplynutie platnosti tokenu.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Ďalšie informácie o tom, ako identifikovať Emulátor primárneho radiča domény, prejdite na Identifikovať Emulátor primárneho radiča domény.

Ďalšie informácie o službe Windows Time, prejdite na Technické referencie služby Windows Time.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky alebo Azure služby Active Directory Fórum .

Vlastnosti

ID článku: 2578667 - Posledná kontrola: 1. júla 2014 - Revízia: 18.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 Identity Management
Kľúčové slová: 
o365 o365a mosdal4.5 o365e o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade o365m kbmt KB2578667 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2578667

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com