"Вибачте, але ми виникли проблеми з підписання тебе" і "80045 C 06" помилка під Вільний час зв'язок "один-до-одного" комплексний пошук користувач намагається увійти Office 365, Azure або Windows Intune

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2578667 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час федеративних користувачів для входу до Microsoft хмара служби Office 365, Microsoft Azure або Windows Intune входу веб-сторінка URL-Адресою починається з https://login.microsoftonline.com/login, аутентифікації для цього користувача буде невдалою. Користувач отримує протокол IMAP про помилку:
Вибачте, але ми виникли проблеми, ви входите

Будь ласка, спробуйте знову за кілька хвилин. Якщо це не працює, ви можете зверніться до вашого адміністратора та повідомте таку помилку:
80045C-06

Причини

Ця проблема може виникнути, якщо параметр часу в локальному середовищі не відповідає Вільний час установки Microsoft Azure служба Active Directory (AD блакитні) перевірку автентичності системи. Де різницю в часі між служб служба Active Directory Федерації (AD FS) клієнтів або серверів і блакитні оголошення перевірки автентичності системи більше 5 хвилин, вхід до системи за федеративних користувачів не буде. Це може трапитися, якщо один або більше з таких умов, правда:
 • клієнтський комп’ютер-зразок або комп'ютерів не синхронізації правильно з локальної служби служба Active Directory.
 • AD FS служби компонентів не правильно синхронізації з локальної служби служба Active Directory.
 • Емулятор активних каталогів основний маркер контролер домена (PDC) на локальному не синхронізацію для точного часу Інтернет-ресурс.
 • Маркер терміну інтерактивні елементи для оголошення FS претензій є занадто коротким.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, використовуйте один з наступних методів:

Метод 1: Настроювання клієнтськими комп'ютерами і серверами AD FS на сценарій виконання локальної служба Active Directory PDC емулятор як джерело часу мережного протоколу часу (NTP)

 1. Налаштування клієнтських комп'ютерів та серверів AD FS для правильно синхронізації часу від локальних служба Active Directory PDC емулятор. Для отримання додаткової інформації про те, як це зробити, перейдіть до Настроювання клієнтського комп'ютера для автоматичного домену синхронізація часу.
 2. Переконайтеся, що IP підключення між клієнтськими комп'ютерами і серверів AD FS і локальний служба Active Directory PDC емулятор доступні через UDP порт 123.

Метод 2: Настроювання локальної служба Active Directory PDC емулятор для сценарій виконання надійне джерело часу Інтернет-NTP

 1. Настроювання локальної служба Active Directory PDC емулятор для синхронізації часу джерелу можна довіряти Інтернет NTP. Для отримання додаткової інформації про те, як це зробити, перейдіть до Настроювання джерело часу для ліс.
 2. Переконайтеся, що IP підключення між служба Active Directory PDC емулятор, а джерело часу Інтернет по UDP порт 123.

Спосіб 3: Оновлення терміну інтерактивні елементи маркера

Маркер терміну інтерактивні елементи для AD FS не повинна бути менше ніж за п'ять хвилин. Щоб змінити маркер терміну, перейдіть до Претензії, засновані автентифікації та безпеки маркер терміну інтерактивні елементи.

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про те, як визначити PDC емулятор перейдіть до Визначити PDC емулятора.

Щоб отримати додаткові відомості про служби часу Windows перейдіть до Технічної довідки служби часу Windows.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти веб-сайт або в Блакитні служба Active Directory форуми .

Властивості

Номер статті: 2578667 - Востаннє переглянуто: 15 липня 2014 р. - Редакція: 19.0
Застосовується до:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Azure Active Directory
 • Microsoft Office 365
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 Identity Management
Ключові слова: 
o365 o365a mosdal4.5 o365e o365022013 o365m kbmt KB2578667 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2578667

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com