Bir üçüncü taraf MP3 çalar'ı yüklediğinizde STM dosya ilişkilendirmesi değiştirir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 257875 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft Exchange Server 2003 veya Microsoft Exchange 2000 Server çalıştıran bir bilgisayarda bir üçüncü taraf MP3 yazılım paketini yükledikten sonra dosya adı uzantısını .stm dosyaları diğer MP3 çalar'ile ilişkili olabilir. Varsayılan olarak, Exchange Akış veritabanı dosyaları .stm sona erdirmek ve bu nedenle, ayrıca MP3 yazılımı ile ilişkilidir.

Daha fazla bilgi

Bu ilişki Exchange çalışmasını engelleyebilir. Ancak, herhangi bir Exchange veritabanı dosyaları (örneğin, Priv1.stm Pub1.stm ve benzeri), .stm, üçüncü taraf MP3 yazılım bu yeni bir ilişki bu dosyaları açmak girişimde bulunacağını gibi bitiş çift tıklatmaya dikkat edin.

Özellikler

Makale numarası: 257875 - Last Review: 25 Ekim 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB257875 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:257875

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com