Doskbd Windows 2000'de Kullanılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 257966 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition, programın klavye MS-DOS'A tabanlı programları çalıştırırken, sistem başarımını artırmak için yoklama değiştiren Doskbd adlı bir yardımcı program içerir.

Windows 2000 için hiçbir tür yardımcı olan ve Windows NT 4.0 sürümü, Windows 2000'de çalışmıyor. Doskbd kullanarak normalde başlatılmalarını sorunların giderilmesi için geçerli bir çözüm, Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition kullanmaktır. Microsoft Windows 2000 için en son hizmet paketi hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Daha fazla bilgi

MS-DOS--tabanlı program, giriş için <a2>Klavye</a2> arabellek ne sıklıkta denetleyeceğini izleyerek Doskbd çalışır. (Varsayılan olarak, bir tek sistem süreölçeri onay), belirli bir aralık sırasında sık sık denetleme, programın askıya veya, kısa bir süre uyku durumuna getirin. MS-DOS--tabanlı programlar CPU kaynaklarını çok fazla tüketen gelen tutarak bu Terminal Server performansı artırır.

Özellikler

Makale numarası: 257966 - Last Review: 6 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbappdev kbinfo kbperformance kbtermserv KB257966 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:257966

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com