XADM: Yeniden ıt bir ortak klasör doğru barındırma başlatılamıyor, depolama 3079 ve 3084 hataları oluşturuyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 258056 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Ortak klasörlerdeki verileri paylaşan kullanıcıları aynı veriyi görebilirsiniz. Tüm ortak klasörleri bir ana ortak klasör sunucusunda bağlantılı halde, kullanıcılar farklı sunucularda farklı iki veri kümesi görebilirsiniz. Olay görüntüleyiciyi incelediğinizde, uygulama günlüğüne aşağıdaki hata iletisini bulabilirsiniz:
OLAY KİMLİĞİ: 3084
Kaynak: Msexchangeıs genel
CATEGORY: Çoğaltma hataları
Açıklama:
<a1>Hata</a1> (0x469) sahibi olan klasörler tablo işlenirken oluştu. / o 'KURULUŞ' = / ou 'SİTESİNDEKİ' = / CN = ALICILAR = / / CN = publicfoldername =.
Olay KIMLIĞI 3084 ardından bu hata iletisi:
OLAY KİMLİĞİ: 3079
Kaynak: Msexchangeıs genel
CATEGORY: Çoğaltma hataları
Açıklama:
Beklenmeyen bir çoğaltma iş parçacığı hatası 0x469.

EcGetFolderReplicas
RMS::EcGetStatusRequestResponders
RMS::EcPack
EcSendStatusRequestReplicaDeletePending
EcStartReplicaDeletePending
EcReplStateUpdate
FReplAgent
Not: 0x469 ecNoReplicaAvailable hatadır.

Bu hata günlüğe kaydedildiğinde, alfabetik olarak PUBLICFOLDERNAME sonra denk bir ad ile oluşturulan klasörlerin rehomed değil. Alfabetik olarak önce PUBLICFOLDERNAME denk bir ad ile oluşturulan klasörlerin doğru olarak rehomed ve kullanıcılar bunları doğru şekilde görebilirsiniz.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191914XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir
Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
x 86:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838enga.exe now
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Pratik Çözüm

Posta kutusu sunucusu üzerinde site ortak klasör sunucusuna özel bilgi deposunun) üzerine gelin. Bunu yapmak için Microsoft Exchange Server 5.5 Administrator programını kullanabilirsiniz. Sunucu'ı tıklatın ve sonra Özel bilgi deposu nesneyi tıklatın. Özellikleri, Genel sekmesinde ve bu nesne üzerindeki açık ortak klasör sunucusu seçmek için bir seçenek. Posta kutusu sunucusu yerine site ortak klasör sunucusu seçeneğini tıklatın.

Durum

Microsoft, Microsoft Exchange Server 5.5 sürümünde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bu sorun biraz daha iyi açıklamak için <a0></a0>, bazı yapılandırma bilgileri sağlanmalıdır. Bu sorun ortaya çıkabilir yapılandırma gösterir:
Ortak klasör site PFSERVER1 =
Posta kutusu sunucusu = MBSERVER1
Posta kutusu sunucusu, bir ortak bilgi deposu ile yapılandırıldı.
Posta sunucusunun yerel olarak ortak klasörler için yol için.
Tüm klasörler üzerinde PFSERVER1 bağlantılı.
Ortak klasör adı PUBLICFOLDERINQUESTION olur.
Klasör, gerçekte bir kullanıcı, ortak klasör oluşturursa, MBSERVER1'ın Ortak bilgi deposu oluşturulur. Bir arka plan iş parçacığı klasörü bulur ve bunu rehomes. Bu iş parçacığının alfabetik olarak sıralanmış bir klasör tablo kullandığını sorundur. Bu hata alır kadar doğru klasör rehomes. PUBLICFOLDERINQUESTION klasörü ile ilgili bir sorun varsa, iş parçacığının hataları out ve kalan klasörleri işlemez. Bu senaryoda, MBSERVER1'yanı sıra, başka sunuculardaki kullanıcıları, klasör üzerinde PFSERVER1 bakın. Bunlar veri klasöre yerleştirebilirsiniz ve çalışmak için görünebilir. Ancak kullanıcılar MBSERVER1 sunucuda Bkz: yerel klasörü ve verileri içine yerleştirebilirsiniz. Klasörü bu noktada ayrık ve farklı verileri farklı sunucularda kullanıcılar bakın.

Çözüm, bu koşul için denetleyin ve doğru klasörü yeniden barındırın mantığı eklemektir.

Özellikler

Makale numarası: 258056 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 3
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 1
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange550presp4fix kbfix kbqfe KB258056 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:258056

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com