Server DNS se nespustí při použití názvu domény obsahujícího znaky DBCS (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 258072 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud pomocí názvu domény dvoubajtové znakové sady (DBCS) se nemusí spustit systémem Windows 2000 názvů (DNS) serveru, který integrované se službou Active Directory. Když nastane tento problém se může zobrazit následující chybové zprávy v protokolu událostí DNS:
ID události: 4000
Popis: DNS server nemohl otevřít Active Directory. Tento server DNS nakonfigurován získání a používání informací z adresáře pro tuto zónu a nemůže bez nich zónu načíst. Zkontrolujte Active Directory pracuje správně a načtěte zónu znovu. Údaj události je chybový kód.

ID události: 4001
Popis: DNS server nemohl otevřít zónu domain name Active Directory. Tento server DNS nakonfigurován získání a používání informací z adresáře pro tuto zónu a nelze načíst zónu bez něj. Zkontrolujte Active Directory pracuje správně a načtěte zónu znovu. Údaj události je chybový kód.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 258072 - Poslední aktualizace: 21. února 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbqfe kbwin2000sp1fix KB258072 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:258072

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com