Bir işlem için hem bir TCP bitiş noktası aynı kullanır, performans sorunları oluşuyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir ve UDP

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 258100 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir program aynı bitiş noktasına (aynı bağlantı noktasını ve TCP/IP adresi) bağlamak için Kullanıcı Datagram Protokolü (UDP) hem de iletim Denetimi Protokolü (TCP) kullanır, performans sorunlarını yük altında oluşabilir. Bu sorun genellikle öğeleri dakikada binlerce görüntüleniyor sunucularıyla oluştuğunu unutmayın.

Bu sorun, bir üretim ortamında bildirilmemiştir.

Neden

Bu sorun, bir TCP yuva bir UDP) yuvasını aynı bağlantı dinlediği oluşabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows 2000 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 258100 - Last Review: 11 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbwin2000presp2fix KB258100 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:258100

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com