Službu Lync Online přihlašovací chyby, pokud nastavení jako počítač čas, datum, uživatelské jméno nebo heslo není správné

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2581291 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Při pokusu o přihlášení k aplikaci Microsoft službě Lync Online z určitého počítače, dostává jednu z následujících chybových zpráv:
 • 2013 službě Lync společnosti Microsoft
  Nelze se přihlásit ke službě Lync

  Nelze přihlásit ke službě Lync protože hodiny počítače není správně nastaven. Chcete-li zkontrolovat nastavení hodin počítače, otevřete ovládací Panel datum a čas.
 • Microsoft službě Lync 2010
  Nelze se přihlásit ke službě Lync

  Uživatelské jméno, heslo a doména je chybná. Ujistěte se, zda jste je zadali správně. Pokud potíže potrvají, obraťte se na tým podpory.
 • Službě Lync Microsoft pro Mac 2011
  Nastavení data a času jsou nesprávné, nebo soubor digitálního certifikátu je neplatná nebo není nainstalována v počítači. Je-li nastaveno správné datum a čas, viz Správce sítě ověřte, zda je platný digitální certifikát souboru...
Tento stejný uživatel může však přihlášení z jiného počítače, ve kterém běží klient službě Lync.

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, ujistěte se, že nastavení hodin a časového pásma v počítači správně nastaveny.

DALŠÍ INFORMACE

K tomuto problému může dojít, pokud čas je nesprávně nastavena v počítači, ve kterém nemůže přihlásit uživatele. Například tomuto problému může dojít, pokud je čas zkosený.

Chcete-li zjistit, zda je čas asymetrie příčinu problému, zkontrolujte, zda je hodnota ClockSkew DWORD v následujícím podklíči registru:
HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\MSOIdentityCRL

Pokud existuje hodnota ClockSkew DWORD, je nejpravděpodobnější příčinou chybové zprávy. Hodnota 300 představuje pět minut časový rozdíl a to může způsobit problém přihlásit.

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2581291 - Poslední aktualizace: 27. června 2014 - Revize: 9.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Lync Online
Klíčová slova: 
o365 o365e o365p o365a o365m o365022013 kbmt KB2581291 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2581291

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com