Lync Online błąd logowania Jeśli ustawienia, takie jak czas komputera, Data, nazwa użytkownika lub hasło są niepoprawne

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2581291 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Gdy użytkownik próbuje zarejestrować się w programie Microsoft Lync Online z określonego komputera, otrzymuje jeden z następujących komunikatów o błędach:
 • Microsoft Lync 2013
  Nie można zalogować Lync

  Nie można zalogować Lync ponieważ zegar komputera nie jest poprawnie ustawiony. Aby sprawdzić ustawienia zegara komputera, otwórz Data i godzina w Panelu sterowania.
 • Microsoft Lync 2010
  Nie można zalogować Lync

  Nazwy użytkownika, hasła lub domeny wydaje się być niepoprawny. Upewnij się, że zostały wprowadzone poprawnie. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej.
 • Microsoft Lync 2011 dla komputerów Mac
  Ustawienia daty i godziny są nieprawidłowe albo plik certyfikatu cyfrowego jest nieprawidłowa lub zainstalowanych na komputerze. Jeśli data i godzina są prawidłowe, zobacz z administratorem sieci, aby sprawdzić, czy jest prawidłowy plik certyfikatu cyfrowego...
Jednakże tego samego użytkownika można zalogować się z innego komputera, na którym jest uruchomiony klient Lync.

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać ten problem, upewnij się, że ustawienia zegar i strefę czasową komputera są poprawnie ustawione.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ten problem może wystąpić, jeśli czas jest ustawiona niepoprawnie na komputerze, na którym użytkownik nie mógł zalogować. Na przykład ten problem może wystąpić, jeśli czas jest pochylony.

Aby ustalić, czy czas pochylenia jest przyczyną problemu, należy sprawdzić, czy występuje wartość ClockSkew typu DWORD w następującym podkluczu rejestru:
HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\MSOIdentityCRL

Jeśli wartość ClockSkew DWORD jest obecny, jest to najprawdopodobniej przyczyną komunikatu o błędzie. Wartość 300 reprezentuje różnica czasu pięć minut, a może to spowodować problem Zaloguj.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2581291 - Ostatnia weryfikacja: 27 czerwca 2014 - Weryfikacja: 9.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Lync Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365e o365p o365a o365m o365022013 kbmt KB2581291 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2581291

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com