Lync Online prihlasovacie chyba Ak nastavenie počítačového času, dátum, meno používateľa alebo heslo sú nesprávne

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2581291 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri pokuse používateľa o prihlásenie do Microsoft Lync Online z určitého počítača, on alebo ona dostane jeden z nasledujúcich chybových hlásení:
 • Microsoft Lync 2013
  Nemožno sa prihlásiť na Lync

  Nemôžete prihlásiť na Lync pretože nie sú správne nastavené hodiny počítača. Ak chcete skontrolovať nastavenie počítača hodiny, otvorte v ovládacom paneli Dátum a čas.
 • Microsoft Lync 2010
  Nemožno sa prihlásiť na Lync

  Meno používateľa, heslo alebo doména zrejme nesprávna. Uistite sa, že ste zadali správne. Ak problém pretrváva, kontaktujte svoj tím podpory.
 • Microsoft Lync pre Mac 2011
  Dátum a čas nastavenia sú nesprávne, alebo súbor digitálny certifikát nie je platný alebo nainštalovaná na vašom počítači. Ak dátum a čas sú správne, kontaktujte správcu siete overiť, že súbor digitálny certifikát je platný...
Však tohto istého užívateľa môže prihlásiť z iného počítača, ktorý je spustený Lync klienta.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, skontrolujte, či sú správne nastavené hodiny a časové pásmo Nastavenie počítača.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Tento problém môže nastať ak je nesprávne nastavený čas v počítači, na ktorom používateľ nemohol prihlásiť. Napríklad, tento problém môže nastať ak čas je skreslený.

Určiť, či prekrútiť čas je príčinou problému, skontrolovať, či ClockSkew DWORD hodnotu v nasledovnom podkľúči databázy registry:
HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\MSOIdentityCRL

Ak hodnotu ClockSkew DWORD je prítomný, to je s najväčšou pravdepodobnosťou príčinou chybového hlásenia. Hodnotu 300 predstavuje päť-zapisovať časový rozdiel, a to môže spôsobiť problém prihlásiť.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2581291 - Posledná kontrola: 27. júna 2014 - Revízia: 8.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365p o365a o365m o365022013 kbmt KB2581291 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2581291

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com