Lync онлайн помилка входу Якщо настройки наприклад комп’ютер-зразок Вільний час, дата, ім'я користувача або пароль неправильні

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2581291 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Коли користувач намагається увійти в щоб Microsoft Lync онлайн з певного комп'ютера, він чи вона отримує одне з таких повідомлень про помилку:
 • Microsoft Lync 2013
  Не вдається увійти в Lync

  Не вдається увійти в Lync тому що годинник комп'ютера неправильно вказано. Щоб перевірити настройки годинника комп'ютера, відкрийте Дата й Вільний час на панелі керування.
 • Microsoft Lync 2010
  Не вдається увійти в Lync

  ім'я користувача, пароль або домен, як видається, бути хибними. Переконайтеся, що ви ввели їх належним чином. Якщо проблема не зникне, зверніться до команди підтримки.
 • Microsoft Lync для Mac 2011
  Параметри дати й часу є неправильне або файл цифровий сертифікат не є дійсним або інстальовані на комп ' ютері. Якщо дата й Вільний час вірні, побачити адміністратора мережі, щоб переконатися, що ваш файл цифрового сертифіката дійсні...
Тим не менш, цей же користувача можна увійти з іншого комп'ютера, який працює Lync клієнта.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, переконайтеся, що правильно налаштовані годинник і часовий пояс настройки комп'ютера.

Додаткові відомості

Ця проблема може виникнути, якщо Вільний час установлено неправильно на комп'ютері, на якому користувач не вдалося увійти. Наприклад, ця проблема може виникнути, якщо Вільний час перекручені.

Щоб визначити, чи Вільний час "Нахил" причиною цього питання, перевірити, чи значення ClockSkew DWORD присутній в такому підрозділі реєстру:
HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\MSOIdentityCRL

Якщо значення ClockSkew DWORD присутня, це найбільш імовірною причиною протокол IMAP про помилку. Значення 300 представляє п'ять хвилин часу різниця, і це може викликати проблему входу.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2581291 - Востаннє переглянуто: 27 червня 2014 р. - Редакція: 9.0
Застосовується до:
 • Microsoft Lync Online
Ключові слова: 
o365 o365e o365p o365a o365m o365022013 kbmt KB2581291 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2581291

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com