Outlook 2000'de ve Outlook 2003'te, <a0>Kişiler</a0> klasöründe BIR telefon numarası doğru biçimlendirmez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 258171 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir ilgili kişi olarak, Microsoft Outlook 2000 veya Microsoft Office Outlook 2003 için bir telefon numarası girdiğinizde, sayı, sayı uzun, biçimlendirilmemiş dize olarak görünür. Alan kodu, şehir kodu ve Ülke kodları beklendiği gibi görünmüyor ve arama ilgili kişi başlatıldı. 4255550187 Yazın, örneğin, sayı (425) 555-0187 görüntülemez. Numarasını çift tıklatın <a0>Telefon numarası denetimi</a0> iletişim kutusu görüntülenir ve tüm dizeyi numaraları telefon numarası alanında görüntülenir.

Neden

Bu sorun, Telefon kayıt defteri anahtarları eksik veya bozuk olduğu için oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, yeni bir çevirme özelliklerini konumu oluşturun. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Otomatik Çevirici ' yi tıklatın ve sonra Çevirme özellikleri ' ni tıklatın.
  2. BANA arama alanından bölümünde, Kaldır ' ı tıklatın. Tüm arama özelliklerini konumları kaldırmak için bu adımı yineleyin.
  3. Yeni ' yi tıklatın, ülke veya bölge ve alan konumunuz için gereken değişiklikleri yapın, istediğiniz kodu yazın ve Tamam ' ı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 258171 - Last Review: 27 Ocak 2007 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000
  • Microsoft Office Outlook 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB258171 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:258171

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com