Protokol Internetové informační služby obsahuje chybná data, pokud rozhraní ISAPI používá pro velikost souboru výchozí hodnotu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 258189 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když aplikace ISAPI používá strukturu dat HSE_TF_INFO vydat ServerSupportFunction(HSE_REQ_TRANSMIT_FILE), je povolen jako hodnotu význam HSE_TF_INFO::BytesToWrite zadat 0, "odeslat všechny soubor" Pokud je zadána nula, pak hodnota sc bajtů v souboru protokolu Internetová informační služba (IIS) je neplatný, protože odráží pouze záhlaví a velikost celý přenos.

Příčina

IIS neprotokoluje celkovou velikost souboru, který je ve skutečnosti přeneseny, ale používá argument velikost přenášených TransmitFile API.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Internetová informační služba 5.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Další informace

Příznaky se mohou lišit ve verzi 4.0. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
248819IIS 4.0 protokolování nesprávné hodnoty pro bajty odeslané pole v W3C Extended Log

Vlastnosti

ID článku: 258189 - Poslední aktualizace: 10. února 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbqfe KB258189 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:258189

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com