Access Group Policy Objects--olay KIMLIĞI 1000 ve olay KIMLIĞI 1001 kütüğe kaydedilmiş'i kuramıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 258296 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Birden çok ana bilgisayarlı bir etki alanı denetleyicisinde birincil ağ bağdaştırıcısının dosya var ve yazıcı paylaşımı için bağlı, birden çok sorunları günlüğe veya etki alanı denetleyicisinde Grup ilkesi nesneleriyle çalışmak istediğinizde görüntülenir.

Uygulama günlüğüne aşağıdaki hata iletilerini içerir:
UserEnv 1000 Grup ilkesi istemci tarafı uzantısı Güvenliği bayraklar (17) geçirilen ve (3) bir hata durumu kodunu döndürdü.

SceCli 1001 güvenlik ilkesi dağıtılmasını edemiyor. Şablona erişilemedi. Hata kodu = 3. \\ domain name \sysvol\ domain name \Policies\{31B2F340-016D-11D2-945F-00C04FB984F9}\Machine\Microsoft\Windows NT\SecEdit\GptTmpl.inf.

UserEnv 1000 Windows kayıt defteri bilgilerine erişemiyor \\ (51) ile domain name \sysvol\ domain name \Policies\{31B2F340-016D-11D2-945F-00C04FB984F9}\Machine\registry.pol.
Etki alanı güvenliğini kullanarak Grup ilkesi nesnelerine erişim girişiminde ilkesini ve varsayılan etki alanı denetleyicisi güvenlik ilkesi görüntüler bir "Grup ilkesi hatası" hata iletisi. Metin iletisi durumlarını: "başarısız için açık grup ilke nesnesi. Uygun haklara sahip olmayabilirsiniz. Ayrıntılar: ağ yolu bulunamadı. "

Grup ilkesi'ni erişmeyi deneyen nesneleri, Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları'nı kullanarak ek bileşenini veya bir "Etki alanı denetleyicisi etki alanı domain name bulunamadı" hata iletisi Grup ilkesi Düzenleyicisi'ni görüntüler. Birkaç seçenek, hangi iş yok.

Sysvol paylaşımının kullanarak açmaya \\ domain name \sysvol bir "Uzak bilgisayar kullanılamıyor" hata iletisini neden olur.

Neden

Windows 2000, Grup ilkeleri'ni okumak için birincil bir ağ bağdaştırıcısı üzerinden, Sysvol paylaşımının erişmeye çalışıyor. Bu bağdaştırıcı paylaşım kullanılamadığından işlem çalışmıyor.

Çözüm

Ağ bağdaştırıcısının bağlantı sırasını bağlantılar listesinin en üstünde listelendiğini bağdaştırıcıyı dosya var ve yazıcı paylaşımı için bağlı olacak şekilde değiştirin:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Ayarlar ' ın üzerine gelin, Denetim Masası ' nı tıklatın ve çift ağ ve çevirmeli bağlantılar'ı tıklatın.
  2. Gelişmiş menüsünde Gelişmiş ayarlar ' ı tıklatın.
  3. Bağlantılar</a0> kutusunda, dosya ve yazıcı kendisiyle ilişkili paylaşımı ile ağ bağdaştırıcısını tıklatın.
  4. Bağdaştırıcının, listenin en üstüne taşımak için sağ tarafındaki OK düğmelerini tıklatın.
  5. Tamam ' ı tıklatın.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 258296 - Last Review: 28 Şubat 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kbgpo kbnetwork kbprb KB258296 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:258296

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com