Помилка під Вільний час спроби мігрувати дані поштової скриньки користувача з локальному середовищі Office 365: «ця ім’я поштової скриньки перевищила максимальну кількість великих елементи, які були визначені для цього запиту».

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2584294 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Ви використовуєте такі спробувати мігрувати користувачів до даних поштової скриньки з локальної обміну повідомленнями середовища Microsoft Office 365:
  • Новий майстер міграції пакета центру адміністрування Exchange із Office 365
  • Майстер міграції електронна пошта у в Exchange контроль панель Не на роботі 365
  • Exchange Online PowerShell
Тим не менш, ви отримаєте протокол IMAP про помилку, подібне до такого:
FailureType: TooManyLargeItemsPermanentException

FailureSide: Цільова

Повідомлення: Помилка: ця ім’я поштової скриньки Перевищено максимальну кількість великих елементи, які були визначені для цього запит на змінення. --> MapiExceptionMaxSubmissionExceeded: IExchangeFastTransferEx.TransferBuffer не вдалося (hr = 0x80004005 ec = 1242 році)
Ця проблема виникає, якщо поштову скриньку користувача містить один або кілька повідомлень, які перевищують обмеження повідомлень 35-мегабайт (МБ).

РІШЕННЯ

Щоб виправити цю проблему, знайти і видалити повідомлення, більші за 35 МБ з локальної поштової скриньки користувача. Для цього виконайте такі дії.
  1. Доступ до локальної поштової скриньки користувача за допомогою Microsoft Outlook.
  2. Впорядкуйте всі елементи всіх папок поштової скриньки користувача за розміром. Сортувати елементи від найбільшого до найменшого, так, що найбільший елементи у верхній частині списку.
  3. Знайдіть елементи, які більші за 35 МБ. Якщо ці елементи, що містять важливу інформацію, зберігати їх в інше місце на локальному комп'ютері або місцевих файлу особистих папок (. PST). Видаліть елементи, які більші за 35 МБ з поштової скриньки користувача.
  4. Поверніться до центру адміністрування Exchange або на панелі керування Exchange а потім продовжити міграцію.
  5. Після завершення міграції даних можна повторно експортувати до поштової скриньки Exchange Online.

Додаткові відомості

Для отримання додаткової інформації про те, як імпортувати елементи в Outlook у службі Office 365 зверніться до наступних веб-сайтах корпорації Майкрософт:
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2584294 - Востаннє переглянуто: 9 липня 2014 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365022013 o365e o365m o365p kbmt KB2584294 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2584294

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com