OPRAVIŤ: chyba na "určená hodnota porušila integritnými obmedzeniami pre tabuľku alebo stĺpec", ktoré ak publikácie korešpondenciou obsahuje veľa článkov a obmedzenia v SQL Server Compact 3.5

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2585082 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
 • Microsoft SQL Server Compact 3.5 nainštalovať na počítač, ktorý je spustený 32-bitový operačný systém.
 • Predplatiteľ vytvoriť v SQL Server Compact 3.5.
 • Preberáte veľa riadkov z publikácie s hromadnou korešpondenciou do databázy kým vydavateľ synchronizuje s predplatiteľom. Riadky obsahujú veľa článkov a obmedzenia.
Tento scenár, SQL Server chyba denníka zapíšu chybové hlásenie podobné nasledujúcemu:
System.Data.SqlServerCe.SqlCeException
Implicitná chyba = 0, HRESULT =-2147217873, chybové hlásenie: určená hodnota porušila integritu obmedzenia stĺpca alebo tabuľky.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože neplatná výmena ID sa používa.

Keď veľa riadkov na prevzatie sú v stave čakania na počítači, ktorý je spustený 32-bitový operačný systém, SQL kompaktný klienta Agent vyzýva znova metódy, ktoré používa neplatná výmena ID. Preto sa vyskytuje problém, ktorý je uvedený v časti „príznaky".

RIESENIE

Rýchla oprava, ktorá odstráni tento problém je súčasťou kumulatívnej aktualizácii balíka 5 pre SQL Server Compact 3.5 Service Pack 2 (SP2).

Ďalšie informácie o možnostiach získania Kumulatívna aktualizácia balíka 5 pre SQL Server Compact 3.5 SP2 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2553608 Kumulatívna aktualizácia 5 pre SQL Server Compact 3.5 Service Pack 2

RIEŠENIE

Tento problém obísť, určiť článku-spracovanie, aby sa poradové korešpondencie články v riadkoch. Správca databázy môžete použiť pokusov a omylov prístup nájsť poradové korešpondencie články v riadkoch.

Poznámky
 • Ak články sú prevzaté v poradí, ktoré je poradové korešpondencie články v riadkoch, menej riadkov sa pridajú do znova fronty.
 • Hodnota [@ processing_order =] processing_order argument určuje poradie, že články sú prevzaté v publikácie s hromadnou korešpondenciou. The Processing_order parameter je celé číslo typ údajov. Ak 0 Predvolená hodnota Processing_order parameter sa používa, Súvisiaci článok nie je zoradený. Keď Processing_order parameter nie je 0, hodnota predstavuje poradové číslo pre Súvisiaci článok. Keď články sú spracované, sú spracovávané v čiastkových poradí poradové hodnoty. Ak sa výrobky majú rovnakú hodnotu, spracovanie poradie týchto článkov je určené podľa abecedného poradia článku prezývku, ktorý je uložený v sysmergearticles systém tabuľky.
 • Ďalšie informácie o processing_order parameter, navštívte nasledujúce webovú lokalitu MSDN:
  Všeobecné informácie o processing_order parameter
 • Ďalšie informácie o poradí spracovania hromadnej korešpondencie články, navštívte nasledujúce webovej lokalite MSDN:
  Všeobecné informácie o poradí spracovania hromadnej korešpondencie články

Vlastnosti

ID článku: 2585082 - Posledná kontrola: 12. augusta 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft SQL Server Compact 3.5
Kľúčové slová: 
kbqfe kbexpertiseadvanced kbfix kbsurveynew kbmt KB2585082 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2585082

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com