Nie można zarządzać grupy dystrybucyjnej z programu Outlook ze skrzynką pocztową programu Exchange 2010 lub 2013 programu Exchange

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2586832 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptom

Po zainstalowaniu programu Microsoft Exchange Server 2010, użytkownicy programu Microsoft Outlook może być niemożliwe do zmieniania przynależności do grup, dla których są wyświetlane jako kierownicy. Kiedy spróbują to zrobić, otrzymali następujący komunikat o błędzie:

Nie można zapisać zmian członkostwa listy dystrybucyjnej. Nie masz wystarczających uprawnień do wykonania tej operacji na tym obiekcie.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Komunikat o błędzie z programu outlook.
Przyczyna

Istnieje wiele możliwych przyczyn tego zachowania.

Przyczyny 1

To zachowanie jest zgodne z projektem w Exchange Server 2010 i 2013 Exchange Server. Kontrola dostępu oparta ról (RBAC) i skojarzone role samoobsługowe, które towarzyszą to zostały wprowadzone w programie Exchange Server 2010. Aby zapobiec nieoczekiwanie przyczyną problemów z zarządzaniem grupy klientów, roli Samoobsługowe zarządzanie grupy jest równa teraz domyślnie wyłączone.

Aby rozwiązać ten problem, zobaczRezolucja 1.

Przyczyny 2

Grupy dystrybucyjne są skonfigurowane do administrowanych przez inne dystrybucji i grup zabezpieczeń. Niestety przyjęte RBAC model Exchange 2010 może nie masz już grupę zarządzania innych grup. Exchange 2010 i Exchange 2013 musi zawierać Twój kierownicy grupy i użytkownicy indywidualni zamiast grupy.

Aby rozwiązać ten problem, zobacz Rezolucja 2.

Przyczyny 3

Gdy klient programu Outlook łączy się skrzynek pocztowych programu Exchange 2010 lub wymiany 2013, połączenie katalogu jest teraz kierowana przez Exchange server, który ma rolę serwera dostępu klienta (CAS). Serwery urzędów certyfikacji przechwytuje wywołania dla grupy zarządzania i przetwarzać je za pośrednictwem RBAC. Jeśli aparat RBAC ustali, że użytkownik może zarządzać tej grupy, dzięki niemu można ukończyć wywołania. Jednakże jeśli wartość rejestru GC najbliższy skonfigurowana na kliencie programu Outlook, Outlook nadal na łączenie się poprzez serwer wykazu globalnego zamiast przez serwer dostępu klienta programu Exchange. Użyj najbliższego wykazu globalnego i wartości rejestru serwera usługi Katalogowej nie jest obsługiwana ze skrzynek pocztowych programu Exchange 2010 i nowszych wersjach.

Aby rozwiązać ten problem, zobaczRezolucja 3.

Przyczyna 4

Jeśli alias grupy, którą użytkownik próbuje edytować zawiera następujące znaki są niedozwolone, nie można edytować go w programie Outlook, nawet, jeśli uprawnienia są prawidłowo skonfigurowane.

Aby przetestować ten warunek, uruchomić PowerShell programu Exchange, a następnie uruchom następujące polecenie:

Get-distributiongroupnazwa_grupy>
UwagaNazwa_grupy> placheholder reprezentuje grupę, którą użytkownik nie może edytować.

Jeśli powłoka zwraca komunikat o błędzie, informujący, że grupy nie powiodło się sprawdzanie poprawności, należy rozwiązać problem z grupą i upewnij się, że pomyślnie przejdzie sprawdzanie.

Aby rozwiązać ten problem, zobacz Rozwiązanie 4.

Przyczyny 5

Grupę, którą chcesz zmienić, musi być grup uniwersalnych. Przekierowanie urzędów certyfikacji i RBAC silnika nie można zmienić grupy lokalnej lub globalnej.

Aby rozwiązać ten problem, zobaczRozwiązanie 5.

Przyczyny 6

Ten błąd jest uruchomiony, jeśli grupę, którą chcesz edytować, nie jest członkiem domyślnej globalnej listy adresowej.

Aby rozwiązać ten problem, zobaczRozwiązanie 6.

Rozwiązanie

Rezolucja 1

Jak zarządzać grupami, które posiadam już w programie Exchange 2010

Rezolucja 2

Jak zarządzać grupami z grupami w programie Exchange 2010

Rezolucja 3

Jak skonfigurować program Outlook do serwera wykazu globalnego określonego lub z najbliższym serwerem wykazu globalnego

Rozwiązanie 4

Exchange 2007 Scripting narożnik: fix-alias

Rozwiązanie 5

Jak konwertować grup globalnych do grup uniwersalnych

Rozwiązanie 6

Zarządzanie listami adresowymi

Właściwości

Numer ID artykułu: 2586832 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2586832 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2586832

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com