Не можна керувати групу розсилки від Outlook із поштовою скринькою Exchange 2010 або Exchange 2013

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2586832 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Симптом

Після інсталяції Microsoft Exchange Server 2010, користувачі Microsoft Outlook можуть бути не вдається змінити членів групи, для яких вони перераховані як менеджери. Коли вони намагаються зробити це, вони отримують таке протокол IMAP про помилку:

Не вдалося зберегти зміни до списку розсилки. , У вас немає потрібного дозволу на виконання цієї операції з цим об'єктом.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
протокол IMAP про помилку з outlook.
Причини

Є кілька причин для цього поведінки.

Причина 1

Цю ситуацію передбачено в Exchange Server 2010 і Exchange Server 2013. Роль на основі керування доступом (RBAC) і зв'язаного самообслуговування ролей, які супроводжують його були введені в Exchange Server 2010. Для запобігання гості несподівано, виникають проблеми з групи управління, Група управління самообслуговування роль тепер встановлена вимкнуто за промовчанням.

Щоб вирішити цю проблему, див.Виправлення 1.

Причина 2

Групи розсилки настроєно буде управлятися інші розсилки та груп безпеки. На жаль, коли Exchange 2010 прийнята модель RBAC, може вже не є група управління іншими групами. В Exchange 2010 та обміну 2013 ви повинні список керівники груп та окремих користувачів, а не Група.

Щоб вирішити цю проблему, див. Виправлення 2.

Причина 3

Коли клієнт Outlook підключається до поштової скриньки Exchange 2010 або Exchange 2013, підключення каталогу зараз направлені через сервер Exchange, який має серверна роль доступу клієнта (CAS). CAS серверах перехоплення дзвінків для групи управління і потім обробляти їх через RBAC. Якщо двигун RBAC визначає, що користувач може керувати цієї групи, це дозволяє виклик буде завершено. Однак, якщо значення реєстру Найближчий GC , налаштований на клієнта Outlook, Outlook продовжує підключатися через замість того щоб через сервер Exchange CAS, сервер глобального каталогу. сценарій виконання найближчий глобальний каталог і DS сервер реєстру не підтримується з поштових скриньок Exchange 2010 і пізніших версій.

Щоб вирішити цю проблему, див.Виправлення 3.

Причина 4

Якщо псевдонім групи, що користувач намагається змінити містить несанкціонованого символи, його редагування неможливе від Outlook, навіть якщо дозволи настроєно належним чином.

Тест для цієї умови, почати Exchange PowerShell, а потім виконайте таку команду:

Get-distributiongroupgroup_name>
Примітка.Group_name> placheholder представляє собою групу, що користувач не може редагувати.

Оболонка повертає протокол IMAP про помилку, що держави, що група не вдалося перевірки, слід вирішити проблему з групи і переконайтеся, що вона проходить перевірку.

Щоб вирішити цю проблему, див. Виправлення 4.

Причина 5

Групи, який ви намагаєтеся змінити має бути універсальної групи. CAS переспрямування та RBAC двигун не вдалося змінити локальний або глобальний групи.

Щоб вирішити цю проблему, див.Виправлення 5.

Причина 6

Ця помилка також викликало, якщо група, який ви намагаєтеся змінити не є членом за промовчанням глобальний список адрес.

Щоб вирішити цю проблему, див.Виправлення 6.

Рішення

Виправлення 1

Як керувати групами, які я вже є в Exchange 2010

Виправлення 2

Як керувати групами груп у Exchange 2010

Виправлення 3

Як налаштувати Outlook до конкретних глобального каталогу сервера або найближчий сервер глобального каталогу

Виправлення 4

Exchange 2007 виконання сценаріїв кут: fix псевдонім

Виправлення 5

Як конвертувати глобальної групи універсальної групи

Виправлення 6

Керуючий списки адрес

Властивості

Номер статті: 2586832 - Востаннє переглянуто: 25 червня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
Ключові слова: 
kbmt KB2586832 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2586832

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com