ID článku: 258773 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl dříve publikován CZ258773
Pokud tento článek nepopisuje potíže, které máte s vaším hardwarem, naleznete další informace o hardwaru na webu na následující adrese:
http://support.microsoft.com/default.aspx/w98?sid=460
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak povolit podporu sběrnice Universal Serial Bus (USB) v počítači se systémem Windows Millennium Edition (ME), Windows 98 či Windows 95. Aby bylo možné povolit podporu sběrnice USB, musí být splněny obě následující podmínky (podrobněji popsané v oddílu "Další informace" v tomto článku):
  • Používáte operační systém Windows, který podporuje řadiče USB.
  • Používáte podporovaný řadič USB.
Poznámka: Tento článek slouží pouze k informativním účelům. Neobsahuje žádné informace o odstraňování potíží. Pokud hledáte informace o odstraňování potíží, na které tento článek neposkytuje žádné odkazy, pokuste se je nalézt ve znalostní bázi Microsoft Knowledge Base použitím klíčových slov uvedených v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
242450 Jak vyhledávat ve znalostní bázi Microsoft Knowledge Base pomocí klíčových slov

Další informace

Použití operačního systému Windows, který podporuje řadiče USB

Systémy Windows ME, Windows 98 a některé verze systémů Windows 95 podporují řadiče a rozbočovače USB. Pokud používáte systém Windows 95, určete, jestli vaše verze podporuje řadiče a rozbočovače USB. Další informace o určení, zda určitá verze systému Windows 95 podporuje řadiče a rozbočovače USB, naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
253756 Podpora sběrnice USB v systému Windows 95
247969 Podpora externích rozbočovačů USB v systému Windows 95 OSR2.x
Poznámka : Pokud vaše verze systému Windows 95 nepodporuje řadiče a rozbočovače USB, nainstalujte systém Windows 98 nebo si od výrobce zařízení opatřete nejnovější ovladač a nainstalujte jej. Pokud nemůžete z disku CD-ROM systému Windows 95 OEM Service Release 2.1 (OSR2.1) nainstalovat ovladače zařízení USB, naleznete další informace v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:

192193 Systém Windows nemůže na disku CD-ROM verze OSR2.1 nalézt ovladače pro zařízení USB

Použití podporovaného řadiče USB

Pokud používáte systém Windows ME či Windows 98, určete, jestli používáte podporovaný řadič USB. Další informace o tom, jak postupovat, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
184400 Řadiče USB podporované systémy Windows 98 a Windows ME
Pokud používáte podporovaný řadič USB v systému Windows ME, Windows 98 či verzi systému Windows 95, která podporuje sběrnici USB, je sběrnice USB podporovaná již ve výchozím nastavení.

Pokud používáte řadič USB, který není podporovaný v systému Windows 95, opatřete si od výrobce řadiče nejnovější ovladač a nainstalujte jej. Další informace o instalaci ovladače řadiče vám poskytne jeho výrobce nebo je naleznete v dokumentaci k řadiči. Kontaktní informace výrobce vašeho řadiče USB naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
65416 Seznam výrobců hardwaru a softwaru, A-K
60781 Seznam výrobců hardwaru a softwaru, L-P
60782 Seznam výrobců hardwaru a softwaru, L-P

Vlastnosti

ID článku: 258773 - Poslední aktualizace: 13. července 2006 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
  • Microsoft Windows 98 Second Edition
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbhardware kbhowto kbhw kbwinme win95 win98 win98se KB258773

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com