Ako spravovať skupiny zabezpečenia služby Active Directory a mail-povoliť skupiny objektov v prostredí Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2588125 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Tento článok popisuje Microsoft Office 365 a Microsoft Office 365 náhľad. Info o Office 365 náhľad v tomto článku, vrátane akejkoľvek odkazy, je poskytovaný ako je a podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento článok popisuje, ako spravovať skupiny zabezpečenia služby Active Directory a ako pošty-umožniť skupiny objektov v prostredí Microsoft Office 365.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Windows Azure aktívny adresár synchronizácia nástroj pre Office 365 synchronizuje skupiny služby Active Directory (vrátane ich členstvo) k oblaku. Nástroja posúva skupín zabezpečenia a distribučných skupín na ich príslušné rozhrania v Office 365 portál. Poštové distribučných skupín sú uvedené iba v rozhraní distribučnej skupiny. Však to nie je znemožniť používanie poštové distribučné skupiny priradiť povolenia k prostriedkom.

Zobrazenie skupiny zabezpečenia

Ak chcete zobraziť skupiny zabezpečenia, postupujte nasledovne:
 1. Prihláste sa do Office 365 portál v https://Portal.microsoftonline.com pomocou admin účet.
 2. Vykonajte jeden z nasledujúcich krokov:
  • Kliknite pre Office 365 Admin v hlavičke a potom na ľavej navigačnej table, kliknite na Skupiny zabezpečenia.
  • Office 365 náhľad, kliknite na tlačidlo Admin v hlavičke a potom kliknite na tlačidlo Office 365 náhľad. Na ľavej navigačnej table, kliknite na tlačidlo používatelia a skupiny, a potom kliknite na tlačidlo skupiny zabezpečenia.
Uvedomte si, že skupiny zabezpečenia, ktoré sú synchronizované Office 365 cez synchronizáciu adresárov sú zvládol v lokálnom prostredí. Preto nemôžete upravovať tieto skupiny zabezpečenia.

Ako Zobraziť distribučné skupiny a skupiny zabezpečenia e-mailu

Chcete zobraziť distribučné skupiny a skupiny zabezpečenia e-mailu, postupujte nasledovne:
 1. Prihláste sa do Office 365 portál v https://Portal.microsoftonline.com pomocou admin účet.
 2. Vykonajte jeden z nasledujúcich krokov:
  • Office 365, na table centrum pod Výmena Online, kliknite na tlačidlo Spravovať. Kliknite na tlačidlo Distribučné skupiny Ak chcete zobraziť zoznam distribučných skupín.
  • Office 365 náhľad, kliknite na tlačidlo Admin v hlavičke a potom kliknite na tlačidlo Výmena. Na ľavej navigačnej table, kliknite na tlačidlo Príjemcovia, a potom kliknite na tlačidlo Skupiny.
Uvedomte si, že môžete upraviť členstvo synchronizované distribučných skupín. Hoci tieto skupiny sú zvládnuté v lokálnom prostredí, členstvo v skupine môžu byť upravené patrí spravované kontá Office 365 výmeny povolenia a mail dodávka.

Ako pošty-umožniť skupine zabezpečenia Ak nemáte prostredí lokálneho servera Exchange

Ak nemáte prostredí lokálneho servera Exchange, to môže byť ťažké mail-povoliť skupinu zabezpečenia. Jednou z metód je dokončiť E-mail atribút zabezpečenia zoskupiť a potom synchronizáciu adresárov odhaliť skupinu zabezpečenia a potom synchronizovať skupiny ako skupinu zabezpečenia e-mailu

Mail-povoliť skupinu zabezpečenia Ak nemáte prostredí lokálneho servera Exchange, postupujte nasledovne:
 1. Miestne radiči domény služby Active Directory, kliknite Štart, ukážte na Všetky programy, ukážte na Nástroje pre správu, a potom kliknite na tlačidlo Active Directory Users a počítače.
 2. Vyhľadať skupiny zabezpečenia používateľa, ktorý chcete upraviť, kliknite pravým tlačidlom myši na skupinu a potom kliknite Vlastnosti.
 3. Na Všeobecné TAB, zadajte príslušnú hodnotu v E-mail pole dodať prostredí Exchange Online.
Kedy je hodnota stanovená E-mail pole, synchronizáciu adresárov nebude synchronizovať objektu skupinovej, pretože skupina objekty nemajú atribút displayName , ktorý je štandardne nastavený. Synchronizácia adresára vyžaduje, aby všetky poštové skupiny zobrazovaný názov. Preto musíte tiež nastaviť zobrazovaný názov.

Pridať zobrazované meno skupiny objektu, postupujte nasledovne:
 1. Miestne radiči domény služby Active Directory, kliknite Štart, ukážte na Všetky programy, ukážte na Nástroje pre správu, a potom kliknite na tlačidlo Active Directory Users a počítače.
 2. Vyberte koreňového nástroja a potom kliknite Rozšírené funkcie na Zobrazenie menu.
 3. Vyhľadať skupiny zabezpečenia používateľa, ktorý chcete upraviť, kliknite pravým tlačidlom myši na skupinu a potom kliknite Vlastnosti.
 4. Na karte Editor atribútov , vyhľadajte a vyberte atribút displayName , a potom kliknite Upraviť. V Hodnota Zadajte zobrazovaný názov, ktorý chcete, a potom kliknite ok dva krát.
Predvolene adresár synchronizácia vykoná každé tri hodiny. Možno tiež vynútiť synchronizáciu adresárov tak, že môžete potvrdiť zmeny okamžite.

Ako vynútiť synchronizáciu adresárov

Vynútiť synchronizáciu adresárov, postupujte nasledovne:
 1. Na serveri, na ktorom je nainštalovaný Windows Azure aktívny adresár synchronizácia nástroj, otvorte priečinok C:\Program Files\Microsoft Online Directory Sync, a potom dvakrát kliknite DirSyncConfigShell.psc1.
 2. Windows PowerShell riadka, zadajte Štart-OnlineCoexistenceSync, a potom stlačte kláves Enter.
Po niekoľkých minútach, môžete zobraziť výsledky synchronizácie skúmaním denník udalostí aplikácie a môžete zobraziť objekty skupiny v Office 365 portál.

REFERENCIE

Video: Office 365: riadenie Active Directory skupiny zabezpečenia a Mail-umožňujúce objektov

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets video1
uuid =949b1bc1-09da-42e3-a5c7-3690d6a8ffa4 VideoUrl =http://aka.MS/rmozli
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets video2Vlastnosti

ID článku: 2588125 - Posledná kontrola: 29. januára 2013 - Revízia: 11.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office 365 for enterprises
 • Microsoft Office 365 for education
 • Microsoft Office 365 Enterprise preview
Kľúčové slová: 
vkbportal231 vkbportal237 o365 kbmt KB2588125 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2588125

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com