Jak odebrat programy ze seznamu "Open"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 258860 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Po klepnutí pravým tlačítkem myši na typ souboru registrované můžete program otevřete soubor vyberte příkaz Otevřít v programu. Každý program používáte je přidán do seznamu Otevřít S pro daný typ souboru, i když používáte program se nepodařilo otevřít vybraný typ souboru. Například pokud Malování (SPaint.exe) vyberte v dialogovém okně Otevřít v programu při otevření dokumentu text (soubor s příponou TXT), program Malování je uveden v seznamu Otevřít S pro všechny textové dokumenty, přestože Malování se nepodařilo otevřít textové dokumenty. Tento článek popisuje odebrání programů ze seznamu Otevřít v programu.

Další informace

Upozornění: Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Programy na seznamu Otevřít v programu pro každý typ souboru jsou nezávislé registrované aplikace tento soubor. Položky z tohoto seznamu odebrat, vyhledejte následující klíč registru
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ Explorer\FileExts\. extension \OpenWithList
Poznámka: Výše uvedený klíč registru je jedna cesta, zalomený zalomeny.

kde extension je přípona souboru typ souboru, jehož Otevřít S seznam chcete upravit. Odstraňte hodnotu tohoto klíče představuje program odebrán ze seznamu Otevřít v programu.

Vlastnosti

ID článku: 258860 - Poslední aktualizace: 27. ledna 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbfaq kbhowto kbui KB258860 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:258860

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com