Slučovací přepínač programu Update.exe aktualizace Service Pack systému Windows 2000 nefunguje pro bitové kopie na serveru RIS (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 258868 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud se pokusíte "zahrnuté" Windows 2000 service pack do obrázku CD-ROM-ROM založené na serveru služby vzdálené instalace) pomocí příkazu Aktualizovat s: path_to_image obdržet následující chybovou zprávu:
Došlo k chybě při kopírování souborů z Service Pack sdílet distribuční složku.
Jakmile list proudu aktualizaci Service pack základní bitové kopie (pomocí aktualizace - s: <path_to_image> příkaz Vytvořit novou bitovou kopii RIPREP klienta service pack), nové klienty RIS, kteří se pokusí stáhnout nové bitové kopie RIPrep může mít jejich stop systém reagovat na obrazovce instalace je spuštění systému Windows 2000.

Příčina

Přepínač zahrnuté Update.exe nepodporuje aktuálně zahrnutí založený na CD-ROM PŘESTANE bitové kopii RIS.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte Risetup.exe vytvořit založený na CD-ROM PŘESTANE RIS obrázek, který má zahrnutými opravami service pack. Použijte uvedený postup:
 1. Zkopírujte obsah disku CD-ROM systému Windows 2000 Professional sdílené složky na serveru (nebo místní složky na serveru RIS není spravován Single Instance Storage [SIS]).
 2. Ve zdrojové soubory systému Windows 2000 service pack spuštěním příkazu Aktualizovat s: folder zahrnuté zdrojové soubory aktualizace service Pack.

  Poznámka: Je nutné nejprve stáhnout a extrahovat aktualizaci service pack před nebude možné spustit příkaz update - s: folder.
 3. Po procesu integrace dokončen, spuštění Risetup.exe na serveru RIS na server přidat nový obrázek. Pokud budete vyzváni pro umístění souborů zadejte cestu ke sdílené položce zahrnuté vytvořených v krocích 1 a 2.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Pokud RIS server základní bitové kopie před použít aktualizaci service pack a pokuste se vytvořit bitovou kopii systému má aktualizace service pack nainstalována, může se zobrazit následující chybová zpráva:
Server, na který jste zvolili replikovat neobsahuje založený na CD-ROM PŘESTANE obrázek. Verze obrázku CD-ROM-ROM založené na serveru musí odpovídat verzi systému pokoušíte kopírovat. Vyberte jiný server nebo přidat obrázek založený na CD-ROM PŘESTANE tento server.
Vyřešit chybová zpráva, postupujte podle kroků v části "Řešení" tohoto článku vytvořit zahrnutými opravami základní bitovou kopii na serveru.

Vlastnosti

ID článku: 258868 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbappdev kberrmsg kbprb KB258868 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:258868

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com