Windows 2000 Service Pack Update.exe için Toplu Yükleme Anahtarı RIS Server Yansımalarıyla Çalışmıyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 258868 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir <a0>Uzaktan Yükleme Hizmetleri (RIS)</a0> sunucuda CD ROM tabanlı bir görüntüye "Netserv.inf" bir Windows 2000 hizmet paketini güncelleştirme - s: path_to_image komutunu kullanarak denerseniz, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Kopyalama hizmet paketi dosyalarını dağıtım klasörüne paylaşan bir hata oluştu.
Sonra irsaliyesi akış temel görüntü için bir hizmet paketi (güncelleştirme - s: <path_to_image> kullanarak bir hizmet paketi istemcisinin yeni bir RIPREP görüntüsü oluşturmak için komutu), yeni RIPrep görüntüsünün yüklemeye RIS yeni istemcilerinin, kendi sistem Dur Kur Windows 2000 başlangıç ekranında yanıt olabilir.

Neden

Update.exe için Netserv.inf anahtarı CD ROM tabanlı bir RIS yansımasına için birleştirilmiş yükleme şimdilik desteklememektedir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Risetup.exe Windows'ta hizmet paketi olan CD ROM tabanlı RIS görüntüsünü oluşturmak için kullanın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Sunucudaki paylaşılan bir klasöre (veya tek örnek depolama [SIS] tarafından yönetilen RIS sunucusunun yerel bir klasör) Windows 2000 Professional CD-ROM'unu içeriğini kopyalayın.
 2. Windows 2000 hizmet paketi kaynak dosyaları, hizmet paketi kaynak dosyaları dahil etmek için güncelleştirme - s: folder komutunu çalıştırın.

  Not Önce karşıdan yükleme ve hizmet paketi, güncelleştirme - s: folder komutu çalıştırmak için gereken önce ayıklayın.
 3. Ne zaman slipstreaming sunucuya yeni bir resim eklemek için çalışma Risetup.exe RIS sunucusunun işlemidir. Dosyaların konumunu istenirse, adım 1 ve 2'de oluşturduğunuz tümleşik paylaşım için yolu yazın.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

RIS sunucunuza hizmet paketini uygulama ve hizmet paketinin yüklü olduğu bir sistemde görüntüsünü oluşturmaya önce temel bir resim varsa, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Çoğaltma seçtiğiniz sunucu CD ROM tabanlı bir yansıma içermiyor. Sunucudaki CD ROM tabanlı görüntü sürümü kopyalamaya çalıştığınız sistemin sürümüyle eşleşmelidir. Farklı bir sunucu seçin veya bu sunucuya CD ROM tabanlı bir resim ekleyin.
Bu hata iletisini bir çözüm için <a0></a0>, sunucuda Windows'ta bir ana görüntüyü oluşturmak için bu makalenin "Çözüm" bölümündeki adımları izleyin.

Özellikler

Makale numarası: 258868 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 2000 Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP2
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbappdev kberrmsg kbprb KB258868 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:258868

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com