Zástupce cmd.exe nemá stejné chování jako příkazový řádek "Spustit jako"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 258948 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití příkazu Spustit jako z výchozí zástupce Microsoft je nastavena na hodnotu jehož spuštění v "% HOMEDRIVE %% HOMEPATH %" (běžné výchozí pro zástupce vytvořené systémem Windows 2000), příkaz nefunguje a generuje chybovou zprávu "název adresáře je neplatná". Tato situace může nastat, pokud primární uživatelský účet má domovskou složku, která je namapována ze sdílené položky serveru, na kterém sekundární uživatele (obvykle místní správce) nemá oprávnění.

Řešení

Toto chování obejít, můžete odstranit cestu před pomocí příkazu Spustit jako zobrazení vlastnosti pro zástupce a změnou cestu Spustit v být prázdné.

Můžete také nastavit obě hesla správce být stejné. Místní správci mohl použít jiný účet k dokončení úlohy správy v jejich počítačích.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Další informace o tomto chování naleznete v nápovědě systému Windows 2000: klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Nápověda, klepněte na kartu Hledat, zadejte runas, klepněte na tlačítko Seznam témat a potom poklepejte na téma Použití spustit jako spustit program jako správce.

Vlastnosti

ID článku: 258948 - Poslední aktualizace: 20. února 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbfix kbprb kbwin2000presp2fix KB258948 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:258948

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com