Riešenie problémov s MMSSPP synchronizácia chybové hlásenia v balíku Office 365 venovaný

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2590119 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Tento článok obsahuje zoznam kódov chýb synchronizácie Microsoft riadené služby Služba poskytovania poskytovateľa (MMSSPP) spolu s rezolúcie sa chýb, ktoré predstavujú tieto kódy.

V súčasnej dobe, zákazníci nájdu chyby synchronizácie uvedené v správe MMSSPP synchronizácia. MMSSPP synchronizácia správa poskytuje zákazníkom Microsoft Office 365 venovaný raz za deň.

Poznámka: Ak zákazníci chcú získať Chyba synchronizácie správy častejšie, môžete podať žiadosť o zmenu cez ich dodávku správcu služby. Frekvencia správ môže zvýšiť na viac ako raz za MMSSPP synchronizácia cyklu.

Všetky chyby synchronizácie (t. j. tie chyby ktorých kód začína s "SE") majú rovnaký vplyv bez ohľadu na špecifické synchronizácie chybu. Nasleduje opis tohto vplyvu. Poskytujúca chyby (t. j. tie chyby, ktorých kódy začať s "PE") nemajú tento vplyv.

Všeobecné synchronizácie chyba vplyv

Ak objekt bol predtým synchronizovaný bez chyby do MSO-hostení adresára, MMSSPP sa nebude synchronizovať zmeny nový atribút objektu MSO-hostil globálnu adresu zoznamu (GAL). Ak je to prvýkrát, čo tento objekt je synchronizovaný MMSSPP, objekt nebudú synchronizované do MSO-hostení adresára. Všetky aktualizácie atribút zákazníka objekt, napríklad novú e-mailovú adresu alebo nový alebo odstránený skupiny členstvo, nebudú synchronizované do MSO-hostení adresára. Preto takéto aktualizácie atribút nebude vidieť v MSO-hostil GAL kým tento chybový stav je opravená pomocou uznesenie, ktoré je spomenuté v časti "špecifické synchronizácie chyba vplyv". Výkazy vplyvu, ktoré sú uvedené v osobitných synchronizácia chybové hlásenia sú všetky okrem všeobecných vplyvu, ktoré je tu uvedené. Ak neexistuje žiadny dodatočný vplyv, vysvetlenie sa uvádza takto:
Neexistuje žiadny dodatočný vplyv. Zobraziť "Všeobecné synchronizácie chyba vplyv"sekcia na začiatku tohto článku pre popis vplyvu tejto chyby synchronizácie.

Ďalšie informácie

Poznámka: Ste mali použiť zdroj rozlišujúci názov (DN) objektu pri hľadaní chyby synchronizácie. Ak zdroj DN nefunguje, musíte použiť spravované odlišujúci názov objektu.


Poznámka: Chyby, ktoré sú priradené k skupinám a členstvo v skupine, nájdete "Chýbajúce členom distribučnej skupinyAk stále nemáte prístup ku webovej lokalite Windows Update, pokúste sa prevziať najnovšiu verziu Windows Update Agent z nasledujúcej webovej lokality spoločnosti Microsoft:
 • SE1008No targetAddress používateľa objektu

  Objekt používateľa nemá poštovú schránku (homeMDB), a neexistuje žiadna hodnota targetAddress . Výsledkom je nedoručiteľný e-mail chyby.

  Vplyv: Neexistuje žiadny dodatočný vplyv. Zobraziť "Všeobecné synchronizácie chyba vplyv"sekcia na začiatku tohto článku pre popis vplyvu tejto chyby synchronizácie.

  Rozlíšenie:Vytvorte poštovú schránku pre používateľa objekt. Alebo bodová hodnota targetAddress k existujúcej poštovej schránke.

 • Hodnota atribútu SE1101The pošty nie je platná

  Formát prenos protokolu SMTP (Simple Mail) adresa je nesprávna alebo obsahuje nepodporovaný znaky.

  Vplyv:Ak zákazník poštová schránka je prítomný, to sa nedá migrovať do MSO-hostení adresára kým tento problém je opravený.

  Rozlíšenie:Atribút pošty musia byť odstránené pred MMSSPP môžete pokračovať v synchronizácii. Ďalšie informácie o tom, ako správny formát adresy SMTP, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  316061 XADM: Konektora SMTP vráti chybové hlásenie, keď používajú neplatné znaky

 • Hodnota atribútu SE1102 Mail nie je do zoznamu spravované domény SMTP

  SMTP prípona atribút mail nie je v zozname SMTP domén, ktoré sú umožnené poskytovanie poštovej schránky. (Tento zoznam je tiež známy ako zoznamu spravované domény SMTP).

  Vplyv:Ak zákazník poštová schránka je prítomný, to sa nedá migrovať do MSO-hostení adresára kým tento problém je opravený.

  Rozlíšenie: Kontakt MSO Ak tejto domény SMTP by mal byť pridaný do zoznamu spravované domény SMTP. Alebo správne e-mailovú adresu, ak nie je platná.
  • MMSSPP očakáva, že všetky používateľské objekty majú poštovú schránku (homeMDB alebo konfigurovateľné schránky ukazovateľ Tag [CMIT]) zákazníka lokálny poštový systém mať e-mailovú adresu, ktorá má príponu do zoznamu spravované domény SMTP.
  • Jedinou výnimkou nastane s hodnotou targetAddress sa tiež nachádza. Napríklad, keď zákazník poštová schránka nie je hostovaných v lokálnom ale ide o externého zákazníka poštový systém nastane výnimka.
  • UpozornenieAk mailová adresa zmení na objekte zákazníka tak, aby jeho prípona nie je do zoznamu spravované domény SMTP dlhšie, ak používateľ mal schránku MSO-hostil, MSO-hostil schránky bude deprovisioned a vygeneruje chybu synchronizácie SE1153. Ďalšie informácie o chybe synchronizácie SE1153, pozri SE1153.

 • Atribút SE1103Mail má hodnotu null

  Atribút mail nie je nastavený na skupinu alebo kontaktné objekt (hodnoty null).

  Vplyv:Neexistuje žiadny dodatočný vplyv. Zobraziť "Všeobecné synchronizácie chyba vplyv"sekcia na začiatku tohto článku pre popis vplyvu tejto chyby synchronizácie.

  Rozlíšenie:Priradiť hodnotu atribútu mail objekt v lese zákazníka.

  Poznámka: MMSSPP očakáva, že všetky skupiny a kontaktné objektov definovaných, platný SMTP e-mailovú adresu.

 • SE1104The targetAddress nie je prítomný

  Atribút targetAddress sa nenachádza v objekte kontakt (hodnoty null). Všetky kontaktné objektov, ktoré majú e-mailovú adresu do zoznamu spravované domény SMTP by mal mať ich targetAddress hodnoty poukazujúce na externú adresu SMTP.

  Vplyv:Neexistuje žiadny dodatočný vplyv. Zobraziť "Všeobecné synchronizácie chyba vplyv"sekcia na začiatku tohto článku pre popis vplyvu tejto chyby synchronizácie.

  Rozlíšenie:Priraďte platné externé targetAddress hodnotu pre každého postihnutého kontaktné objekt.

  Poznámka: Príklad platného targetAddress hodnoty je nasledovné:
  SMTP:userA@domainX.fabrikam.com

 • SE1106 Hodnota atribútu mail nie je jedinečný

  Iný objekt v jednom zákazníkovi lesov v rámci MMSSPP synchronizácia má rovnakú adresu.

  Vplyv: Ak zákazník poštová schránka je prítomný, to sa nedá migrovať do MSO-hostení adresára kým tento problém je opravený.

  Rozlíšenie:Zmeniť atribút mail na jedinečnú hodnotu. Pomocou nasledujúceho dotazu Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) identifikovať objekty, ktoré majú rovnakú e-mail adresu:
  (&(|(objectCategory=user)(objectCategory=contact)(objectCategory=group))(mail=<email>))
  Napríklad dotaz na emailovú adresu Kim.Akers@contoso.com nasledovnému:
  (&(|(objectCategory=user)(objectCategory=contact)(objectCategory=group))(mail=Kim.Akers@contoso.com))

 • SE1107The targetAddress hodnota je neplatná

  Formát hodnoty targetAddress je nesprávna alebo obsahuje nepodporovaný znaky.

  Vplyv: Neexistuje žiadny dodatočný vplyv. Zobraziť "Všeobecné synchronizácie chyba vplyv"sekcia na začiatku tohto článku pre popis vplyvu tejto chyby synchronizácie.

  Rozlíšenie: Hodnota targetAddress musí byť opravená. Ďalšie informácie o tom, ako správny formát adresy SMTP, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
  316061 XADM: Konektora SMTP vráti chybové hlásenie, keď používajú neplatné znaky
  • Ak poštová schránka nie je umiestnený v MSO, príponu domény pre objekty používateľov s podporou e-mailu targetaddress sa do zoznamu spravované domény SMTP.
  • Ak poštová schránka je hostiteľom v MSO, targetaddress príponu domény pre objekty používateľov s podporou e-mailu by sa do zoznamu spravované domény SMTP (ak možnosť Nových áut zriadenie poštovej schránky je nastavený na OFF) alebo byť null (ak je nastavené namožnosť Nových áut zriadenie poštovej schránky ).
  • Príklad platného targetAddress hodnoty je nasledovné:
   SMTP:userA@domainX.fabrikam.com
  • Uistite sa, že hodnota targetAddress nezahŕňa medzeru alebo iné neplatné znaky. Koncové medzery sú neplatné a obzvlášť ťažké vidieť.

 • SE1112 TargetAddress hodnotu do zoznamu spravované domény SMTP

  SMTP prípona targetAddress hodnota bodov do zoznamu spravované domény SMTP.

  Vplyv:Neexistuje žiadny dodatočný vplyv. Zobraziť "Všeobecné synchronizácie chyba vplyv"sekcia na začiatku tohto článku pre popis vplyvu tejto chyby synchronizácie.

  Rozlíšenie:Zmena prípony targetAddress hodnotu tak, že prípona poukazuje na doménu, ktorá nie je do zoznamu spravované domény SMTP a preto je mimo rozsah poskytovania poštovej schránky. Tieto objekty majú poštovú schránku, ktorá je hostiteľom externého systému (to je, nie na zákazníka priestorov poštový systém) a budú synchronizované do MSO-hostení adresára ako poštové užívatelia.

 • Atribút mail SE1115The nezodpovedá hodnote targetAddress na objekte kontakt

  Atribút mail kontakt objektu nie je do zoznamu spravované domény SMTP a hodnota targetAddress sa nezhoduje atribút mail. MMSSPP očakáva, že všetky vnútorné kontaktné objektov, ktoré majú príponu mail adresu domény zo zoznamu SMTP domény majú zodpovedajúce atribúty mail a targetAddress .

  Vplyv:Neexistuje žiadny dodatočný vplyv. Zobraziť "Všeobecné synchronizácie chyba vplyv"sekcia na začiatku tohto článku pre popis vplyvu tejto chyby synchronizácie.

  Rozlíšenie: Mail a targetAddress atribúty by mala zodpovedať na všetky vnútorné kontaktových objektov. Interné kontakty sú tie, ktoré majú príponu poštu do zoznamu spravované domény SMTP.

 • SE1117 Proxy adresu hodnota nie je jedinečný

  Proxy atribút proxyAddresses obsahuje duplicitné adresy v jeden zákazník lesov v rámci MMSSPP synchronizácia. Iný objekt už má rovnakú adresu proxy v jeho Microsoftu podarilo proxyAddresses atribút. Duplicitné spravovaných proxyAddress atribút môže pochádzať z jedného z nasledujúcich atribútov:
  • Zdrojový atribút mail
  • Zdrojový atribút proxyAddress
  • Zdrojový atribút TargetAddress

   Poznámka: Tento atribút tokov spravovaných schému služby Active Directory ako sekundárne proxyAddress atribút.


  Vplyv:Neexistuje žiadny dodatočný vplyv. Zobraziť "Všeobecné synchronizácie chyba vplyv"sekcia na začiatku tohto článku pre popis vplyvu tejto chyby synchronizácie.

  Rozlíšenie:Odstrániť duplicitné proxy adresu atribút proxyAddresses vhodné objektu, ktorý nemusíte mať adresu. Na tento účel použite nasledujúci dotaz LDAP identifikovať objekty, ktoré zdieľajú rovnakú adresu proxy:
  (&(|(objectCategory=user)(objectCategory=contact)(objectCategory=group))(proxyAddresses=<address>))
  Napríklad dotaz na e-mail adresu proxy Kim.Akers@contoso.com nasledovnému:
  (&(|(objectCategory=user)(objectCategory=contact)(objectCategory=group))(proxyAddresses=SMTP:kim.akers@contoso.com))
  Poznámka: Zachovať schopnosť odpovedať na staršie adresy, niektoré spravované proxy adresy sú chránené proti náhodnému odstráneniu a sú automaticky nevynuluje zo spravovaných schému služby Active Directory pri budú vymazané zo zdroja. Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte podľa týchto pokynov:
  • Ak chyba určuje adresy proxy, ktorá je riadená smerovanie domény (napríklad @mgd.contoso.com), adresa proxy musia byť odstránené podľa Online služby podpory spoločnosti Microsoft.
  • Adresy serverov proxy typ 500 proxy x neboli odstránené v pre-12.2 verzie MMSSPP keď boli zúčtované z zdroj schéma služby Active Directory. V aktuálnej verzii, 500 x adresy serverov proxy, ktoré sú odstránené z lesa zákazníka sú okamžite odstránené z Managed lesa. x 500 adresy serverov proxy, ktoré boli odstránené z lesa zákazníka, ale stále existujú spravované služby Active Directory schémy môžu byť teraz odstránené. Ak chcete odstrániť toto x 500 adresy proxy, postupujte nasledovne:
   1. Pridajte neželané x 500 adries proxy späť do pôvodného zdrojového objektu.
   2. Počkajte dve synchronizácia cyklov.
   3. Odstrániť nechcené x 500 adries proxy z zdrojového objektu. Adresa nechcené proxy sa vymaže zo spravovaných schému služby Active Directory počas ďalšej synchronizácie cyklu.
 • SE1118Mailnickname má hodnotu null

  MailNickname je prázdny na objekte kontakt zákazníka a MMSSPP nemôžu vytvárať zákaznícke kontaktné objekt pomocou mailNickname atribút generátor pravidiel. Predvolené pravidlá atribút generátor sa pokúsi použiť givenName (tiež známy ako krstné meno) a Sn (tiež známa ako posledný meno) atribúty v službe Active Directory vytvárať hodnotu mailNicknamepre kontakt, ktorý nemá hodnotu, ktorá je definovaná v objekte zákazníka.

  Vplyv: Neexistuje žiadny dodatočný vplyv. Zobraziť "Všeobecné synchronizácie chyba vplyv"sekcia na začiatku tohto článku pre popis vplyvu tejto chyby synchronizácie.

  Rozlíšenie: Nastaviť hodnotu MailNickname alebo givenName (tiež známy ako krstné meno) a hodnotu atribútu Sn (tiež známa ako posledný meno) na objekte kontakt zákazníka.

 • SE1119Mail atribút prípona zápasy spravovaných prípona adresy smerovania

  Atribút pošty prípona musí nezhoduje spravovaných prípona adresy smerovania. Riadené smerovanie prípona adresy sa používa na smerovanie pošty od zákazníka objektu MSO-hostil poštovej schránke kým zákazník dedičstvo mail prostredie je stále vo fáze spolužitie s MSO. Preto by sa využíva len ako súčasť targetAddress a proxyAddresses sekundárne SMTP a nikdy v mailu alebo primárna adresa SMTP v objekte zákazníka. Riadené smerovanie prípona adresy zvyčajne trvá formát @mgd.contoso.com.

  Vplyv:Zákazník poštovej schránky, ak je prítomný, nie je možné migrovať do MSO-hostení adresára kým tento problém je opravený.

  Rozlíšenie:Zmena poštovej adresy na platnú hodnotu SMTP, ktorý má príponu, ktorá nie je riadené smerovanie prípona adresy.

 • SE1125 Užívateľ objekt overenie zlyhalo pre objekt DN [KN =...DC = com] v Export toku pošty (poštu = [user@contoso.com]; targetAddress = [SMTP:user@northwindtraders.com])

  Kombinácia atribút mail a atribút TargetAddress nepoužíva platnú konfiguráciu.

  Vplyv: Poskytujúcu akciu nemožno dokončiť, pretože neplatný stav v objekte zákazníka. Neplatný stav môže zablokovať niektorú z nasledujúcich akcií:
  • Zrušením poštovej schránky
  • Zriadenie poštovej schránky
  • Mail užívateľských účtov
  • Mail užívateľovi zrušením

  Riešenie: Uistite sa, že kombinácia platný atribút mail a atribút targetAddress je aplikovaný na zdrojový objekt. Tiež sa uistite, že cieľová adresa neobsahuje koncové medzery.

  Poznámky
  • Pre používateľov pošty: bude nastavením atribútu targetAddress by mala zodpovedať atribút mail alebo by mala byť null. (Pozrite procyklickosti.)
  • Schránok: targetAddress prípona by mali byť spravované smerovania doménu (čiže doméne, ktorá obsahuje @mgd) Ak nie je zapnutá funkcia nových áut. Alebo prípona targetAddress by mala byť null, ak je zapnutá funkcia nových áut. Atribút mail domény by mal byť v zozname MMSSPP zahrnuté SMTP domén. Zozname MMSSPP zahrnuté SMTP domény je prispôsobený na zákazníka.

  Ďalšie informácie o funkcii nových áut, nájdete "Ďalšie informácie o nových áut scenárAk stále nemáte prístup ku webovej lokalite Windows Update, pokúste sa prevziať najnovšiu verziu Windows Update Agent z nasledujúcej webovej lokality spoločnosti Microsoft:
 • SE1129Zistených zákazníka poštovú schránku a spravuje poštovú schránku pre objekt DN [KN =...]

  Existuje homeMDB hodnota zákazník a spravovaných prostrediach.

  Vplyv: Atribúty vyplývajú zo zdrojového objektu na spravovaných objekt služby Active Directory kým tento problém je opravený.

  Rozlíšenie: Ak užívateľ by mal mať poštovú schránku hostila v MSO, odstrániť homeMDB od zákazníka služby Active Directory. Ak používateľ nemal poštovú schránku v MSO, dočasne vymazať zdroj homeMDBa na deprovision podarilo poštovej schránky použiť atribút explicitné deprovisioning. Po podarilo poštovej schránky je deprovisioned, môže byť obnovený zdroj homeMDB . Táto chyba sa zvyčajne vyskytuje pri atribútu homeMDB zákazník omylom označené MSO homeMDB hodnotu.
 • SE1131Hodnota adresy proxy nie je platná

  Formát hodnotu adresy SMTP proxy je nesprávna alebo obsahuje nepodporovaný znaky.

  Vplyv: Zákazník poštovej schránky, ak je prítomný, nie je možné migrovať do MSO-hostení adresára kým tento problém je opravený.

  Rozlíšenie: Hodnotu adresy SMTP proxy musí byť opravená. V predvolenom nastavení prípony domény najvyššej úrovne sú obmedzené na tri znaky pre hodnotu primárneho proxyAddresses a päť znakov pre hodnotu sekundárnych proxyAddress . Ďalšie informácie o tom, ako správny formát adresy SMTP, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:

  316061 XADM: Konektora SMTP vráti chybové hlásenie, keď používajú neplatné znaky
 • SE1137Objekt s DN [KN =..., DC = COM] určuje atribút zákazníka extensionattribute [NN] = [aaaaaaaa-aaaa-aaaa-aaaa-aaaaaaaaaaaa], ale nie je spájajúcej na iný objekt

  Poznámka: Atribút presný rozšírenie je atribút automatická služba znovuzapnutie (ASR) a je prispôsobený na zákazníka prostredia.

  Táto chyba znamená, že zdrojový objekt je nastavený na pripojenie k existujúcej poštovej schránke pomocou automatického obnovenia systému. Spravovaných objekt ktorý je však momentálne priradené k objektu zadaného zdroja GUID nie je možné pripojiť. Poruchové stavy SE1139 a SE1140 bude generovať identickú správu a majú rovnaké rozlíšenie.

  Vplyv:Zdrojový objekt nemožno pripojiť na spravovaných objekt je pripojený na spravovaných poštovú schránku. Okrem toho nie je možné vytvoriť novú poštovú schránku spravované.

  Rozlíšenie: Hodnota atribútu ASR rozšírenie by malo byť zrušené. Po ďalšom cykle synchronizácie beží, MMSSPP vytvorí nový spravovaných objekt. Ak zákazník nakonfiguruje sync vhodne, MMSSPP vytvorí novú prázdnu spravovaných poštovú schránku. Microsoft Online služby podpory tímu (MOSSUP) sa potom obnovenie obsahu starých odpojený poštovej schránky na nový prázdny.

  Táto chyba nastane, keď starý stráca alebo zdrojový objekt je filtrovaný alebo rozsahu MMSSPP sa odsťahoval pred ASR rozšírenie atribút nastavený na nový objekt. Inými slovami, ASR proces začína nový objekt po spravovaných objektov už skončila v PendingDeletions organizačná jednotka (OU). Vyhnúť sa tieto chyby na interforest migrácie, pečiatka ASR rozšírenie hodnotu atribútu na nový objekt a potvrdí, že proces automatického obnovenia systému úspešne dokončené pred staré stratou alebo zdrojový objekt je filtrovaný.
 • SE1144Nemôžem nájsť jeden riadok v IDIS s SourceObjectGUID [{0}] a SecondaryVerification [{1}] vyhovujúce a PendingDeletion nastavte na 1 pre objekt DN [{2}]

  Táto chyba môže nastať po neúspešných automatická služba znovuzapnutie (ASR) alebo po objekt je vytiahol z rozsahu, zmenil, a potom sa vrátil do rozsahu. ASR alebo PendingDeletions znovuzapnutie uspieť, musí byť zápas medzi zdrojom a spravovaných objektov pre poštu a zákazníkom identifikátor GUID objektu. Keď sa vyskytne táto chyba, jedna z týchto podmienok nebolo splnené.

  Vplyv:Zdrojový objekt nemožno pripojiť na spravovaných objekt je pripojený na spravovaných poštovú schránku. Okrem toho nie je možné vytvoriť novú poštovú schránku spravované.

  Rozlíšenie: Skontrolujte, či hodnoty pošty sú totožné pre získanie nových alebo cieľových objektov a staré straty alebo zdrojovom objekte. V scenári ASR, identifikátor GUID, ktorý je opečiatkované v atribúte ASR musí byť GUID starého zdroja, nie identifikátor GUID objektu jeho zodpovedajúce spravovaných objekt. Ak tieto podmienky sú potvrdené, kontaktujte technickej podpory Online spoločnosti Microsoft o pomoc.

  Táto chyba sa vyskytuje pri emailová adresa sa zmení na objekte starého (strata alebo zdroj) pred dokončením procesu ASR. Vyhnúť sa tieto chyby na interforest migrácie, pečiatka ASR rozšírenie hodnotu atribútu na nový objekt, a potvrdiť, že proces ASR skonči úspešne pred starý objekt (strata alebo zdroj) je filtrovaný alebo zmenil.

  Ak objekt je odstránený z rozsahu a potom sa vrátil do rozsahu pred spravovaných objekt sa odstráni z PendingDeletions OU, pošta hodnota musí byť totožný s čo to bolo, keď to bolo pôvodne odstránené z rozsahu. Inak objekty nebude znova, a musíte počkať PendingDeletion dobu trvania platnosti.
 • SE1153 [nekonzistentnom stave]: MBU-> MEU prechod je detekovaný, ale objekt s DN [KN =...DC = Net] nie je explicitne deprovision podarilo poštovej schránky (DeprovisionMailboxEnabledUser pravidlo = FALSE)
  Táto chyba naznačuje, že existuje poštovú schránku v prostredí Microsoft Online. Však zdrojového objektu sa zmení na konfiguráciu e-mailu používateľa. Aby nedošlo k náhodnému schránky zrušením, zákazník musí explicitne pečiatka deprovisioning atribút pred hromadnej typ objektu sa zmení. Poruchové stavy SE1151, SE1152 a SE1154 bude generovať identickú správu a majú rovnaké rozlíšenie.

  Vplyv: Zamýšľané poštovej schránky zrušením je stále prítomná v prostredí Microsoft Online. Žiadne zmeny zdrojového atribútu potečie objektu v objekte riadené a spravované poštovej schránky sa nie deprovisioned.

  Rozlíšenie:
  1. Treba tento objekt používateľa pošty?
   1. Návrat na poštu a targetAddress hodnoty na ich pôvodné hodnoty (targetAddress obsahuje @mgd), a potom čakať dva cykly synchronizáciu spustiť. Tieto kroky vyriešiť chybu a vrátiť objekt do stavu platného poštovej schránky-zapnuté. Potom nastaviť atribút explicitné deprovisioning a zmeniť hodnotu targetAddress majú príponu, ktorá nie je riadené smerovanie domény (@mgd).
   2. Uistite sa, že mail a targetAddress hodnoty sú platné. Uistite sa, že neexistujú žiadne úvodné ani koncové medzery v buď atribút.
  2. Mali objektu používateľa poštovej schránky?
   1. Ak nie je zapnutá funkcia nových áut, hodnota targetAddress musí zahrnúť @mgd prípona. Potvrďte, že prípona obsahuje @mgd a že prípona určuje správne riadené smerovanie doménu.
   2. Ak je zapnutá funkcia nových áut, targetAddress hodnoty by mali byť preclievané (null).
   3. Uistite sa, že mail a targetAddress hodnoty sú platné. Uistite sa, že neexistujú žiadne úvodné ani koncové medzery v buď atribút. Uistite sa, že prípona targetAddress nemá zámeny písmen, písmeno. Napríklad, nepoužívajte @mdg.contoso.com namiesto @mgd.contoso.com.
  Ďalšie informácie o funkcii nových áut, nájdete "Ďalšie informácie o nových áut scenárAk stále nemáte prístup ku webovej lokalite Windows Update, pokúste sa prevziať najnovšiu verziu Windows Update Agent z nasledujúcej webovej lokality spoločnosti Microsoft:
 • SE1155 The Proxy adresu hodnotu [{0}] v atribúte proxyaddresses {1} objektom DN [{2}] je neplatná adresa SMTP pre sekundárnu SMTP adresu a budú odstránené. Opravte adresu proxy platnosť.

  Táto chyba naznačuje, že neplatnú adresu SMTP existuje pre sekundárne SMTP proxy.

  Vplyv: Neexistuje žiadny dodatočný vplyv. Zobraziť "Všeobecné synchronizácie chyba vplyv"sekcia na začiatku tohto článku pre popis vplyvu tejto chyby synchronizácie.

  Rozlíšenie:
  1. Hodnotu adresy SMTP proxy musia byť odstránené pred MMSSPP môžete obnoviť synchronizáciu pre tento objekt. Uistite sa, že neexistujú žiadne úvodné ani koncové medzery. Ďalšie informácie o tom, ako správny formát adresy SMTP, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
   316061 XADM: Konektora SMTP vráti chybové hlásenie, keď používajú neplatné znaky
  2. Overovacie pravidlo je odlišná pre primárne proxyAddress hodnôt a sekundárne proxyAddress . Napríklad, primárna adresa SMTP je obmedzená na príponu trojmiestne top-level doména (@contoso.com alebo doménu contoso.net). Sekundárnu SMTP adresu má limit päť znakov v príponu domény najvyššej úrovne (@contoso.local). Tieto pravidlá sú konfigurovateľné na požiadanie prispôsobiť rôzne pomenovanie pre miestne potreby.
 • SE1290 nemôže vyriešiť odkaz-DN hodnotu atribútu [meno]

  Atribútom odkaz kríž-lesnej skupiny nie je možné vyriešiť v MSO-hostení adresára. Napríklad táto chyba nastane, keď člen skupiny kríž-lesnej nemá hodnotu atribútu mail alebo ak zodpovedajúce mailová adresa neexistuje MSO-hostil prostredia.

  Vplyv:Odkazovaný objekt nie je zastúpený v kríž-lesnej skupiny názov atribútu prostredia MSO-hostil.

  Rozlíšenie: Nastaviť hodnotu, ktorá existuje v prostredí MSO-hostil kotva atribútu (napríklad atribútu mail).
 • SE1401Objekt identifikátor GUID uvedený v atribúte opakovaného službu je neplatná alebo neexistuje

  Tejto chyby a ďalšie chyby súvisiace s ASR (SE1404, SE1405, SE1406) uvádza nasledovné problémy:
  • Hodnota, ktorá je zadaná v atribúte ASR nie je platný identifikátor GUID.
  • Objekt odkazuje GUID v kombinácii s sekundárne Gate atribút (mail) v rozsahu MMSSPP neexistuje.
  • Odkazuje GUID a atribút sekundárne Gate (pošta) zápas viac než jeden objekt v rozsahu MMSSPP.

  Vplyv: Zákazník poštovej schránky, ak je prítomný, nie je možné migrovať z jedného lesa do druhého, a objekt synchronizáciu je pozastavené.

  Rozlíšenie:Ak ASR je určená pre tento objekt, zadajte platný objekt GUID iného podliehajúcej objektu v inej doménovej štruktúre. Hodnota sekundárnej Gate (mail) musí tiež zápas pre oba objekty. Ak automatické obnovenie systému nie je určená, musia byť vymazané túto hodnotu.
 • SE1409Objekt v stave čakajúce odstránenie je v rozpore s iným objektom v rozsahu

  Hodnota atribútu mail podliehajúcej objektu konflikty s iným objektom, ktorý je momentálne v stave čakajúce odstránenie. Táto chyba automaticky vyriešil, po dokončení až do odstránenia v N dní (štandardne tri dni) a keď je poskytnutý v rozsahu objektu.

  Vplyv: Nový objekt v rozsahu nie poskytovanie alebo synchronizovať až protichodné objekt, ktorý je v stave čakajúce odstránenie vypúšťa fyzicky.

  Rozlíšenie: Zadajte inú emailovú adresu (a možné proxy adresu) nový objekt. Alebo počkať, až uplynie obdobie až do odstránenia. Ak túto chybu je častejšie, Zvážte podanie požiadavky zákazníka s Microsoft Online služby majú skrátiť trvanie čakajúce odstránenie. Po zavedení ASR sú doporučené trvanie jeden deň pre používateľov a skupiny a nula dní pre kontakty.
 • SE1514 chyba kľúč [extensionattribute10] neexistuje. Nie je možné spracovať chyba objektu [KN =...DC = com]

  Poznámka: Atribút presný rozšírenie je atribút ASR a je prispôsobený na zákazníka prostredia.

  Zvyčajne táto chyba nastane, keď neplatnú hodnotu nastavený atribút automatického predĺženia. Atribút ASR predĺženie musí byť platný reťazec identifikátora GUID. Ak objekt nie je určený pre migráciu ASR, táto hodnota musia byť vymazané.

  Vplyv: Objekt nebudú zmenené, poskytnuté, alebo deprovisioned v tomto štáte.

  Rozlíšenie: Nastavte platný reťazec identifikátora GUID pre atribút ASR. Reťazec formáty, ktoré sú schválené sú k dispozícii v oddiele 8.2 MMSSPP poskytovanie rozhraní príručky. Skontrolujte, že neexistuje žiadne koncové medzery a že neexistuje žiadny iný znak (napríklad bodkočiarku) na konci reťazca. ASR atribút sa môže použiť iba pre cieľový zdrojový objekt GUID. Ak objekt nie je určený pre migráciu ASR, táto hodnota musia byť vymazané.
 • SE1647 Zdrojovom používateľskom objekte s DN [{0}] bol odstránený z rozsahu, ale hostiteľom poštovej schránky má zadržanie stanovenej [{1}] [{2}]. Spravované predmet a poštových schránok sa neodstránia. Ak chcete odstrániť túto poštovú schránku, odstráni zadržanie.

  Spravované poštová schránka je konfigurovaná na zadržanie. Však súvisiace zdrojový objekt je filtrovaný alebo odstránené z rozsahu. MMSSPP objekt sa nedá odstrániť spravované kým zadržanie je odstránený.

  Vplyv: Objekt bude nie deprovisioned v tomto štáte.

  Rozlíšenie: Toto správanie je zámerné, pretože zadržanie je explicitné nastavenie zachovať integritu poštovej schránky. Ak poštová schránka by sa mali vypustiť zadržanie musia byť odstránené zo strany zákazníka.
 • SE1648 Hostil schránke na zdrojovom používateľskom objekte s DN [{0}] stanovili MMSSPP sa byť deprovisioned, ale hostiteľom poštovej schránky má zadržanie stanovenej [{1}] [{2}]. Spravované predmet a poštových schránok sa neodstránia. K deprovision tejto poštovej schránky, odstráni zadržanie.

  Spravované poštová schránka je konfigurovaná na zadržanie. Však súvisiace zdrojového objektu je nastavený na deprovision podarilo poštovej. MMSSPP nemá za následok odpojenie spravovaných schránky kým zadržanie je odstránený.

  Vplyv: Objekt nie je deprovisioned v tomto štáte.

  Rozlíšenie: Toto správanie je zámerné, pretože zadržanie je explicitné nastavenie zachovať integritu poštovej schránky. Ak poštová schránka by sa mali vypustiť zadržanie musia byť odstránené zo strany zákazníka.
 • PE1 Chyba: umožňujúce MSO-hostil schránku zlyhala

  Vyskytne sa chyba pri MMSSPP sa pokúša povoľte v poštovej schránke MSO-hostil.

  Vplyv: MMSSPP nemožno vytvoriť poštovú schránku MSO-hostil kým tento problém je opravený.

  Rozlíšenie: Vidieť konkrétne detaily v chybové hlásenie na daný objekt pre označenie vydania a sanácia kroky. Ak problém alebo sanácie kroky sú stále nejasné, kontaktujte Microsoft Liaison.
 • PE1 Chyba: zadaný kód regiónu (") pre" CN =..., DC = mgd, DC = msft, DC = čistý "je neplatný...

  Ak dátové centrá v dvoch geografických oblastí (napr. Severná Amerika a Európa) sú k dispozícii pre špecifické vyhradené prostredí Office 365, hodnoty sú určené zadajte umiestnenie novej poštovej schránky. Táto chyba sa vyskytuje, ak poskytovanie poštovej schránke atribút neobsahuje platnú hodnotu. Ak Microsoft Online Services je nakonfigurovaný pre konkrétne geografickej miesto pre vašu firmu, pomocou kódu regiónu je povinné v atribúte poskytovanie poštovej schránky.

  Vplyv: Poštová schránka sa neposkytuje, kým táto chyba je opravená.

  Rozlíšenie: Uistite sa, že platné región je nastavený pre poskytovanie atribút vo formáte REG poštovej schránky =XX, kde XX je kód platný regiónu. Okrem toho, uistite sa, že platí hodnota typu alebo poskytovanie poštovej schránky.

  Príklad: extensionAttribute10: MBX =ST;REG =NA;

  Poznámka: Atribút schránky poskytujúcej rozšírenie je prispôsobený za zákazníka prostredia.
 • PE1 Chyba: WPS chyba [zapnúť-Mailbox]: hodnota vlastnosti je neplatná. Hodnota nemôže obsahovať úvodné ani koncové medzery. Názov vlastnosti: *** Zobraziť názov *** alebo *** meno ***

  Ani koncovú priestory nie sú platné pre službu Active Directory atribúty: displayName a meno.

  Vplyv: Spravovaných objektov sa neposkytuje, kým sa opraviť túto chybu.

  Rozlíšenie:
  • Ak objekt je nakonfigurovaný pomocou koncovú medzeru v atribút displayName , odstráňte medzeru. Po urobíte, bude dotovaný poštovej schránky alebo e-mailu používateľa.
  • Ak objekt je poskytnutá pomocou popredných medzeru v atribút displayName , odstráňte medzeru. Spravovaných objekt musí byť opravené eskalácii na Microsoft Online služby podpory tímu (MOSSUP).
 • PE1 Chyba: WPS chyba [zapnúť-Mailbox]: adresu "smtp:.username@contoso.com" je neplatný

  Zadaný atribút nie je platný.

  Vplyv: Spravovaných objektov sa neposkytuje, kým chyba opravená.

  Rozlíšenie: Atribút musí byť opravená. Medzi bežné chyby patrí neplatné znaky, medzery (vrátane ťažké-na-pozri koncové medzery), vedúci ukončovacích bodiek, alebo opakujúce sa obdobie.

 • PE1 Chyba: WPS chyba [zapnúť-Mailbox]: [managedDN] je už používa proxy adresu "smtp:user.one@mgd.contoso.com". Vyberte inú adresu servera proxy. ManagedDN:...

  Atribút proxyAddresses obsahuje duplicitné adresy v jeden zákazník lesov v rámci MMSSPP synchronizácia. Iný objekt už má rovnakú adresu proxy v jeho Microsoftu podarilo proxyAddresses atribút. Duplicitné spravovaných proxyAddress atribút môže pochádzať z zdrojový atribút mail, zdroj proxyAddress atribút alebo atribút targetAddress zdroj. (To tokov spravovaných schému služby Active Directory ako sekundárne proxyAddress).

  Vplyv: Neexistuje žiadny dodatočný vplyv. Zobraziť "Všeobecné synchronizácie chyba vplyv"sekcia na začiatku tohto článku pre popis vplyvu tejto chyby synchronizácie.

  Rozlíšenie: Zmena alebo odstránenie duplicitných targetAddress atribút alebo proxy adresu objektu, ktorý by mal mať. Na identifikáciu objektov, ktoré zdieľajú rovnakú adresu proxy použite nasledovný dotaz LDAP:
  (&(|(objectCategory=user)(objectCategory=contact)(objectCategory=group))(proxyAddresses=<address>))
  Napríklad dotaz na e-mail adresu proxy Kim.Akers@contoso.com nasledovnému:
  (&(|(objectCategory=user)(objectCategory=contact)(objectCategory=group))(proxyAddresses=SMTP:kim.akers@contoso.com))

  Poznámka: Zachovať schopnosť odpovedať na staršie adresy, niektoré spravované proxy adresy, ktoré sú chránené proti náhodnému odstráneniu sa automaticky nevynuluje zo spravovaných schému služby Active Directory pri budú vymazané zo zdroja. Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte podľa týchto pokynov:
  • Ak chyba určuje adresy proxy, ktorá má riadené smerovanie doméne (napríklad @mgd.contoso.com), že adresa proxy musia byť odstránené Microsoft Online služby podpory.
  • Adresy serverov proxy typ 500 proxy x neboli odstránené v pre-12.2 verzie MMSSPP keď budú vymazané zo zdrojového objektu služby Active Directory. V aktuálnej verzii, 500 x adresy serverov proxy, ktoré sú odstránené z lesa zákazníka sú okamžite odstránené z Managed lesa. x 500 adresy serverov proxy, ktoré boli odstránené z lesa zákazníka, ale stále existujú spravované služby Active Directory schémy môžu byť teraz odstránené. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
   1. Pridajte neželané x 500 proxy adresu späť do pôvodného zdrojového objektu.
   2. Počkajte dve synchronizácia cyklov.
   3. Odstrániť nechcené x 500 proxy adresu zo zdrojového objektu. Adresa nechcené proxy sa vymaže zo spravovaných schému služby Active Directory na ďalšom cykle synchronizácie.
 • PE3 umožňujúce MSO-hostení zdrojov schránky zlyhal

  Vyskytne sa chyba pri MMSSPP sa snaží umožniť MSO-hostení zdrojov schránky.

  Vplyv: MMSSPP nemožno vytvoriť poštovú schránku prostriedku MSO-hostil kým tento problém je opravený.

  Rozlíšenie:Vidieť konkrétne detaily v chybové hlásenie na daný objekt pre indikáciu problému a sanácia krokov. Ak problém alebo sanácie kroky sú stále nejasné, kontaktujte Microsoft Liaison.
 • PE7 vytváranie MSO-hostil mail zapnuté používateľ zlyhalo

  Vyskytne sa chyba pri MMSSPP sa pokúša vytvoriť používateľa pošty v adresári MSO-hostil.

  Vplyv: MMSSPP nemôže vytvoriť MSO-hostil používateľa pošty, kým tento problém je opravený.

  Rozlíšenie: Vidieť konkrétne detaily v chybové hlásenie na daný objekt pre indikáciu problému a sanácia krokov. Ak problém alebo sanácie kroky sú stále nejasné, kontaktujte Microsoft Liaison.
 • PE10 WPS chyba [pripojiť-Mailbox]: Poštová schránka "...MBX GUID..."neexistuje v databáze...MBX databázy..." ManagedDN:

  MMSSPP nebude automaticky znova do poštovej schránky, ktorá je v stave mäkké odstránené. Tento stav existuje pri poštovej schránky sa preniesol do iného prostredia (napríklad z O365-venované zákazníka lokálnym serverom alebo službám O365) a potom chce zákazník to pripojené k pôvodnej schránka v O365 vyhradené.

  Vplyv:Nedá sa znova poštovú schránku používateľa.

  Rozlíšenie:Eskalovat vydanie Microsoft Online Support pre sanácie. • Nastavenia PE11Setting kalendára pre poštovú schránku prostriedku MSO-hostil zlyhalo

  Vyskytne sa chyba pri MMSSPP sa pokúša nastaviť schránky nastavenia kalendára na MSO-hostení zdrojov schránky.

  Vplyv:MMSSPP možné nastaviť schránky nastavenia kalendára MSO-hostení zdrojov schránky kým tento problém je opravený. To môže ovplyvniť použiteľnosť poštovej schránky prostriedku. Napríklad funkcie ako odmietnuť stretnutia pozýva do poštovej schránky prostriedku nemusia fungovať, kým tento problém je opravený.

  Rozlíšenie: Vidieť konkrétne detaily v chybové hlásenie na daný objekt pre indikáciu problému a sanácia krokov. Ak problém alebo sanácie kroky sú stále nejasné, kontaktujte Microsoft Liaison.
 • PE17Vytvorenie MSO-hostil e-mailu kontaktu alebo distribučného skupiny zlyhalo

  Táto chyba sa vyskytuje pri MMSSPP sa pokúša vytvoriť poštové kontakt alebo distribučné skupiny v adresári MSO-hostil.

  Vplyv:MMSSPP nemôže vytvoriť MSO-hostil e-mailu kontakt alebo distribučné skupiny, kým tento problém je opravený.

  Rozlíšenie:Vidieť konkrétne detaily v správe o chybe pre daný objekt údaj o otázke a sanácia kroky. Ak problém alebo sanácie kroky sú stále nejasné, kontaktujte Microsoft Liaison.
 • rozšírenie-atribút-ne-dar chyba: MailNickname má hodnotu null

  Táto chyba je rovnaký ako SE1118 v starších verziách programu MMSSPP. MailNickname atribút je prázdny na objekte kontakt zákazníka a MMSSPP nemôže generovať MailNickname atribút pomocou mailNickname atribút generátor pravidlá. Predvolený atribút generátor pravidlá skúste použiť givenName (tiež známy ako krstné meno) a Sn (tiež známa ako posledný meno) atribúty v službe Active Directory pre generovanie mailNickname atribút pre kontakt, ktorý nemá mailNickname atribút, ktorý je definovaný v objekte zákazníka.

  Vplyv: Neexistuje žiadny dodatočný vplyv. Zobraziť "Všeobecná chyba synchronizácie vplyv"sekcia v hlavičke tento súbor Pomocníka pre popis vplyvu tejto chyby synchronizácie.

  Rozlíšenie:Nastaviť hodnotu Mailnickname alebo givenName (tiež známy ako krstné meno) a hodnotu atribútu Sn (tiež známa ako posledný meno) na objekte kontakt zákazníka.
 • rozšírenie-atribút-ne-dar chyba: MailNickname je neplatný

  Hodnotu MailNickname obsahuje neplatné znaky.

  Vplyv:Neexistuje žiadny dodatočný vplyv. Zobraziť "Všeobecná chyba synchronizácie vplyv"sekcia v hlavičke tento súbor Pomocníka pre popis vplyvu tejto chyby synchronizácie.

  Rozlíšenie: Ak hodnotu mailNickname ostane nulový zákazníkom, MMSSPP automaticky vytvorí hodnotu mailNickname ak je to možné. Preto jednou z možností je jasné hodnotu mailNickname . Ak zákazník musí nastaviť hodnotu mailNickname , hodnota musí spĺňať kritériá definované v dokumente RFC 821. Spoločné neplatné znaky obsahovať medzery, pomlčky, zobrazené byť platný pomlčky, zavináč (@), a zátvorky. Uistite sa, že neexistujú žiadne úvodné a koncové medzery ktoré sú ťažké vidieť.
 • porušenie obmedzenia MV

  Táto chyba sa vyskytuje, keď nastane tok atribútov priamy dovoz a hodnotu atribútu zdroja presahuje dĺžku obmedzení v atribúte metaverse .

  Vplyv: MMSSPP nemôže prúdiť zmeny atribútov alebo nastaviť služby, kým tento problém je opravený.

  Rozlíšenie: Zmenšiť atribút hodnoty na maximálnu dĺžku, ktorá je povolená v schéme.
 • [WorkQueueIns] Mail by mal nemôže mať hodnotu null. Sme schopní dokončiť vašu požiadavku.

  Táto chyba nastane, keď pošta je odbavuje na zdrojový objekt, ktorý je synchronizovaných do MSO-hostení adresára. Chyba pretrváva po hodnota je obnovená v zdrojový objekt služby Active Directory.

  Vplyv:Neexistuje žiadny dodatočný vplyv. Zobraziť "Všeobecná chyba synchronizácie vplyv"sekcia v hlavičke tento súbor Pomocníka pre popis vplyvu tejto chyby synchronizácie.

  Rozlíšenie:Potvrdiť, že zdrojový objekt má hodnotu platnej a že aspoň jeden cyklus MMSSPP synchronizácia je dokončená. Keď potvrdíte tento, by malo stupňovať tento problém s Microsoft Online Support Services pre sanácie. Uistite sa, že skripty alebo ručné úpravy atribút mail nie je jasné hodnoty než hodnota sa zmení.
 • Chýbajúce členom distribučnej skupiny

  Člen chýba z distribučnej skupiny. Tento chýbajúci člen môže byť používateľa, kontakt alebo inú skupinu. Ak je kríž-lesnej skupinou, SE1290 chyba môže byť prítomný. Ak skupina nie je kríž-lesnej skupiny, môžu byť prítomné iné chyby (napríklad duplicitné pošta).

  Vplyv:Skupinu členov môže prijímať poštu odoslané do distribučného zoznamu.

  Rozlíšenie:
  • Uistite sa, že má hodnotu platný mail.
  • Uistite sa, že člen nemá chybu active sync.
  • Uistite sa, že člen sa zobrazuje v MSO.

  Určiť, či skupina je pravidelný alebo skupinu kríž-lesnej. Kríž-lesnej skupiny sú nakonfigurované zákazníci a obsahujú členov z iných lesov. Kríž-lesnej skupiny sú definované pre každý zákazník bythe zákazníka umiestnenie v špecifických OU alebo používateľom definovaný atribút. Pravidelné skupiny obsahujú iba členovia z lesa, v ktorom žijú.

  Pravidelné distribučné skupiny:
  • Uistite sa, že chýba člen sa zobrazuje v MSO a že neexistujú žiadne chyby synchronizácie.
  • Ak chýba objekt je členom vnorenú skupinu, uistite sa, že vnorená skupina má pošta a že skupina sa zobrazí v MSO.
  • Ak rodič je pravidelné skupinou (t. j. nie kríž-lesnej skupina), uistite sa, že vnorená skupina tiež nie je kríž-lesnej skupina. Kríž-lesnej skupiny môže obsahovať pravidelné skupín alebo iných skupín, kríž-lesnej. Pravidelným skupiny však nemôžu obsahovať kríž-lesnej skupiny.

  Kríž-lesnej skupiny:
  • Uistite sa, že chýba člen sa zobrazuje v MSO a že neexistujú žiadne chyby synchronizácie.
  • Ak člen skupiny sa zobrazí v MSO však chýba zo skupiny, overiť, že zdroj kríž-lesnej skupinu má hodnotu zodpovedajúcu pošty.
  • Ak chýba objekt je členom vnorenú skupinu, uistite sa, že vnorená skupina má pošta a že skupina sa zobrazí v MSO.
  • Ak chýba člen je kríž-lesnej skupina, skontrolujte, či táto skupina má rodič, ktorý je pravidelné skupiny (t. j. nie kríž-lesnej). Kríž-lesnej skupiny môže obsahovať pravidelné skupín alebo iných skupín, kríž-lesnej. Pravidelným skupiny však nemôžu obsahovať kríž-lesnej skupiny.

Ďalšie informácie o nových áut scenár

Nasledujúce je výňatok z oddielu 5.2 Microsoft spravované riešenia služby poskytovania poskytovateľa (MMSSPP) poskytovanie rozhraní príručky:
Nových áut scenár:
MMSSPP vytvorí objekt používateľa s podporou poštovej schránky požadovaného typu a v požadovanej oblasti.
Poznámka: s
 1. Chýba atribút targetAddress a zodpovedajúce sekundárne SMTP proxyAddress atribút naznačuje, že v tomto scenári, organizácie zákazníka dôchodku všetkých jeho dedičstvo poštové systémy a preto nie je potrebné smerovať mail od zákazníka dedičstvo poštový systém O365 hosťované poštové schránky.
 2. Nový scenár áut je povolená pri voľbe Nových áut zriadenie poštovej schránky je nastavené na. (Podľa predvoleného nastavenia táto možnosť je nastavený na OFF). Nájdete v časti "Áut schránky poskytovanie novinkou" MMSSPP zákazníka Deployment Guide prehľad funkcie a možnosti nasadenia výber. Technické aspekty tejto funkcie nájdete v tomto dokumente v časti "Schránku poskytovanie súčasti".

Vlastnosti

ID článku: 2590119 - Posledná kontrola: 29. apríla 2014 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
 • Microsoft Business Productivity Online Suite Federal
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
vkbportal226 kbmt KB2590119 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2590119

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com