Používatelia v prostredí FOPE dostávať oznámenia o nedoručení pri posielaní pošty príjemcu prostredia, ktorý používa službu Backscatterer.org

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2590562 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Používateľov v Microsoft čele Online ochrany pre Exchange (FOPE) prostredie prijímať správa o nedoručení (NDR) Keď pošlete e-mail správy príjemcovi, ktorého správ prostredie používa službu Backscatterer.org zabezpečenia pošty.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, ak sú splnené všetky nasledujúce podmienky:
 • FOPE odchádzajúce (tiež známy ako "odchádzajúci") okraj servery sú uvedené v zozname blokovaných Backscatterer.org povesť. Tento zoznam nemožno predísť vzhľadom na isté druhy falšovanie útoky, ktoré môžu byť súdený proti službou FOPE a našich zákazníkov.
 • Príjemcu e-mail prostredia vykonávať Backscatterer.org službu odmietnuť režime miesto v núdzovom režime.
 • Príjemcu e-mail prostredia pridal FOPE odchádzajúce edge server adresy IP do zoznamu povolených mail odosielateľa.
To je veľmi bežné pre FOPE odchádzajúce serverov edge majú byť uvedené v BackScatterer.org. Avšak, ak budete musieť overiť, postupujte nasledovne:
 1. Funkcia sledovanie správy v aplikácii FOPE Administration Center určiť názov hostiteľa servera odchádzajúcej okraj odoslania položky pošty zákazníka. Ďalšie informácie o tom, ako spustiť sledovanie správy, navštívte nasledujúce webové stránky Microsoft TechNet:
  http://technet.Microsoft.com/en-us/library/ff714992.aspx

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot Zhrnutie správy sledovania a filtrovanie Podrobnosti
 2. Použitie testu servera poskytované službou BackScatterer.org určiť, ak adresu IP je uvedený ako zdroj nevyžiadanej pošty.

Riešenie

Pretože príčinou tohto problému je zakorenená v Backscatterer.org služby, riešenia musia byť zamerané na Backscatterer. Služby Microsoft Online Services nepodporuje Backscatterer.org služby. Nasledovné pokyny sú stanovené ako-je a bez akejkoľvek záruky na nápravu nečakané mail zamietnutia z prijímajúceho prostredia, ktoré využívajú Backscatterer.org servis ako zoznamu blok.

Ak chcete vyriešiť tento problém, skúste jednu z nasledovných možností:
 • Obráťte sa na správcu príjemcu e-mailu majú nasledovné FOPE odchádzajúce edge server IP adresy pridané do zoznamu povolených na obídenie kontroly Backscatterer.org.

 • Obráťte sa na správcu príjemcu e-mail odporučiť, že on alebo ona implementuje BackScatterer.org službu v núdzovom režime, ako sa odporúča v nasledujúcich stránkach Backscatterer.org:
  http://www.backscatterer.org/?TARGET=Usage

Ďalšie informácie

Spätného rozptylu (tiež známy ako outscatter, nesprávne skáče, blowback, alebo kolaterálu spam) je nesprávne a automatizované bounce správy, ktoré sú odosielané poštové servery, zvyčajne ako vedľajší účinok prichádzajúce spamu. Pretože FOPE je služba filtrovania nevyžiadanej pošty, pošty pre neexistujúcich príjemcov a iné podozrivé správy zamieta náš servis. Keď sa to stane, FOPE vytvára novú správu NDR a prináša späť odosielateľovi"." Pretože spameri často používajú kované alebo neplatný "z" adresa v ich správach, adresu odosielateľa, ktorému je zaslaná NDR môže spôsobiť spätného rozptylu. Keď sa to stane, odchádzajúce serverov, ktoré sú spojené so sieťou FOPE môže byť uvedená na zozname blokovaných Backscatterer DNS (DNSBL).

Backscatterer DNSBL je zoznam adries IP, ktoré Odoslať spätného rozptylu. To nie je zoznam spamerov. Podľa pokynov na webovej stránke Backscatterer, použitie odmietnuť režim pre všetku prichádzajúcu poštu nie je Odporúčaná konfigurácia alebo používanie danej služby. Byť použité v núdzovom režime, aby blokovať správy kde MAIL FROM je nasledovné:
<>
Ďalšie informácie o správnej konfigurácii, navštívte nasledujúcu stránku Backscatterer.org:
http://www.backscatterer.org/?TARGET=Usage

Spoločnosť Microsoft sa zaväzuje umožniť zákazníkom bezpečný e-mail prostredie, ktoré je spam-free a vírus-free. Ako súčasť tohto záväzku, FOPE berie veľa krokov, aby sa ubezpečil, že mail, ktorý je filtrovaný cez našu sieť neobsahuje žiadne nevyžiadané komerčné správy.

Produkty tretích strán, ktorými sa tento článok zaoberá sú vyrobené spoločnosťami, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Microsoft neručí v žiadnom prípade za výkon a spoľahlivosť týchto výrobkov.

Spoločnosť Microsoft poskytuje kontaktné informácie tretích strán, aby vám pomohol nájsť technickú podporu. Tieto kontaktné informácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Spoločnosť Microsoft nezaručuje presnosť kontaktných informácií týchto tretích strán.

Informácie a riešenie v tomto dokumente predstavujú súčasné stanovisko spoločnosti Microsoft Corporation v týchto otázkach od dátumu uverejnenia. Tento roztok je dostupné prostredníctvom spoločnosti Microsoft alebo prostredníctvom tretej strany poskytovateľa. Spoločnosť Microsoft výslovne neodporúča akejkoľvek tretej strany poskytovateľa alebo tretej-party riešenia, ktoré by mohli opísať tento článok. Môžu existovať aj iné tretej-party poskytovateľov alebo tretej-party riešenia tohto článku sa nepopisuje. Pretože spoločnosť Microsoft musí reagovať na meniace sa podmienky trhu, tieto informácie nemožno vykladať ako záväzok spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft nemôže zaručiť alebo neschvaľuje presnosti akékoľvek informácie alebo akékoľvek riešenie, ktoré je prezentované spoločnosťou Microsoft alebo akýkoľvek spomínané tretej strany poskytovateľa.

Spoločnosť Microsoft neposkytuje žiadne záruky a vylučuje všetky vyjadrenia, záruk a podmienok, či už výslovné, implikované alebo zákonné. Tieto zahŕňajú ale nie sú obmedzené na vyjadrenia, záruk alebo podmienok titul neporušovania, vyhovujúcom stave, obchodovateľnosti a vhodnosti pre konkrétny účel, pokiaľ ide o akúkoľvek službu, riešenie, produkt, alebo iné materiály alebo informácie. V žiadnom prípade Microsoft bude zodpovedný za akéhokoľvek tretej-party riešenia, ktoré uvádza tento článok.

Vlastnosti

ID článku: 2590562 - Posledná kontrola: 4. septembra 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
Kľúčové slová: 
vkbportal225 vkbportal230 kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2590562 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2590562

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com