Користувачі в середовищі FOPE отримувати звіти про недоставку, коли вони Відішліть листа за адресою одержувача середовищі, яка використовує службу Backscatterer.org

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2590562 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Користувачі в Microsoft Forefront Online Protection для Exchange (FOPE) середовища отримувати звіт про недоставку (NDR), коли вони надсилають сповіщення електронною поштою одержувача, якого середовища обміну повідомленнями використовує службу Backscatterer.org для пошти безпеки.

причина

Ця проблема виникає, якщо виконуються всі такі умови:
 • FOPE вихідні (також відомий як "вихідний") краю сервера описані в списку заблокованих репутацію Backscatterer.org. Цей список не може запобігти через певні види атак підміни, які можуть бути судимою проти FOPE служби і нашими клієнтами.
 • Одержувачів електронна пошта середовищем нової застосунок-служба Backscatterer.org в режимі відхилити замість в безпечному режимі.
 • Одержувачів електронна пошта середовищем ще не додала FOPE вихідних межовий сервер IP адреси до списку дозволених пошти відправників.
Це дуже загальний для вихідних серверів edge FOPE повинні бути перераховані BackScatterer.org. Однак, якщо у вас є, щоб перевірити це, виконайте наведені нижче інтерактивні елементи
 1. За допомогою протокол IMAP сліду функцію центру адміністрування FOPE визначити ім’я хоста сервера вихідної краю, надісланих елемент пошти клієнта. Щоб отримати додаткові відомості про те, як запустити протокол IMAP трасування відвідайте веб-сайту Microsoft TechNet:
  http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/ff714992.aspx

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана з протокол IMAP трасування резюме і фільтрації подробиці
 2. Використовуйте тест, наданої службою BackScatterer.org для визначення, якщо IP адреса відображається як джерело спаму.

Розв'язанн

Тому, що причиною цього питання корениться в Backscatterer.org служби, роздільна здатність повинні бути спрямовані на адресу Backscatterer. Microsoft Online Services не підтримує Backscatterer.org функції. Наступні керівництво надається «як є» і без будь-яких гарантій на судовий несподівані пошти відмов від одержувача середовищах, які використовують в Backscatterer.org застосунок-служба як список заблокованих.

Вирішити цю проблему, спробуйте виконати одну з таких дій:
 • Зв'яжіться з адміністратором електронна пошта одержувача мають наступні FOPE вихідних межовий сервер IP-адрес додано до списку дозволених обійти перевірку Backscatterer.org.

 • Зв'яжіться з адміністратором електронна пошта одержувача, рекомендувати, що він або вона реалізує BackScatterer.org служби в безпечному режимі, як рекомендують такі веб-сайті Backscatterer.org:
  http://www.backscatterer.org/?Target=Usage

Додаткові відомості

Backscatter (також відомий як outscatter, засланий відмов, blowback або спам супутній) є неправильним і автоматизованих повернуто протокол IMAP, що відправляються по поштових серверів, як правило, як побічний ефект вхідних спаму. Тому, що FOPE фільтрування спаму служби, пошта для неіснуючих одержувачів та інших підозрілі протокол IMAP відхилено нашого сервісу. Коли це відбудеться, FOPE генерує нове протокол IMAP NDR і постачає його назад відправникові"." Тому що спамери часто використовувати підроблений або неприпустиме "від" адреса в своїх повідомленнях, адресу відправника, до якого надсилається звіт про недоставку може призвести до backscatter. Коли це відбудеться, вихідні сервери, які пов'язані з мережею FOPE може зазначатися зі списку заблокованих Backscatterer DNS (DNSBL).

Backscatterer DNSBL це список IP-адрес, які посилають backscatter. Це не спамер список. Відповідно до інструкцій на сайті Backscatterer сценарій виконання відхилити режим для всю вхідну пошту не є рекомендованими налаштування або користування такою службою. Вона повинна бути використана в безпечному режимі, щоб блокувати протокол IMAP де Пошти з є наступні:
<>
Щоб отримати додаткові відомості про правильну конфігурацію відвідайте такі веб-сайті Backscatterer.org:
http://www.backscatterer.org/?Target=Usage

корпорація Майкрософт вважає своїм обов'язком що дозволяє клієнтам мати безпечний електронна пошта середовищем, як спам безкоштовно і вірусів. У рамках цього зобов'язання FOPE займає багато кроки, щоб переконатися, що пошта, що фільтрують через нашу мережу містить небажаної комерційної пошти.

Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

корпорація Майкрософт надає контактні відомості сторонніх виробників, щоб полегшити отримання технічної підтримки. Ці відомості можуть змінюватися без попереднього протокол IMAP. корпорація Майкрософт не гарантує точності контактних відомостей сторонніх виробників.

Інформація і рішення в цьому документі позначає поточне подання елементів корпорації Майкрософт на ці питання за станом на дату публікації. Це рішення є доступним через Microsoft або через стороннього постачальника. Microsoft не спеціально рекомендує будь-якого стороннього постачальника або рішенням стороннього розробника, що ця стаття може описати. Також можливо інших розробників чи рішення сторонніх виробників, які цієї статті не допомагають. Оскільки Microsoft повинна реагувати на зміни ринкових умов, ця інформація не слід тлумачити бути прихильність корпорацією Майкрософт. Microsoft не гарантує і не підтверджує точності будь-якої інформації або будь-якого рішення, що надається корпорацією Майкрософт, або за будь-яких зазначених стороннього постачальника.

Microsoft не гарантує і виключає запевнень, гарантій та умов, мається на увазі, або статутною. Вони включають, але не обмежені заяв, гарантій або умов заголовок, непорушення задовільному стані, комерційної цінності та придатності для конкретних цілей, з урахуванням будь-яких послуг, рішення, продукт, або будь-яких інших матеріалів або інформації. Ні в якому разі Microsoft буде нести відповідальність за будь-які сторонні рішення, яке згадує про цю статтю.

Властивості

Номер статті: 2590562 - Востаннє переглянуто: 4 вересня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
Ключові слова: 
vkbportal225 vkbportal230 kbgraphxlink kbgraphic kbmt KB2590562 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2590562

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com