Düzeltme: IBM anabilgisayar uygulama tarafından lu 6.2 hatası döndürüldüğünde Transaction Integrator CICS Abend kodu olay iletilerini içermez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2590909 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Host Integration Server 2010 Transaction Integrator Windows başlatılan işleme (WIP) çalışma zamanı olay iletilerini Host Integration Server'ın önceki sürümleriyle aynı lu 6.2 hata bilgileri içermez.

Aşağıdaki alt 1436 olan olayı 102 örneğidir. IBM CICS Abend hata ortaya çıktığında transaction Integrator, Microsoft Host Integration Server 2000'de bu olay kaydeder:
Olay Kimliği: 102
Olay kaynağı: COMTI
Açıklama:
com Transaction Integrator (102) istemci için aşağıdaki özel durum bildirdi:

Bileşen: TI bileşen
Yöntem: Yöntem adı

Özel durum açıklaması:
(1436) Hareket programı tp adı abended. Ana lu Uzaktaki appc lu. Yerel lu Yerel appc lu. sna hata günlüğü data(FMH7): IBM hata koduSaatUzaktaki appc lu Hareket İşlem adı abend ile başarısız oldu Abend kodu. Güncelleştirmeleri yerel kurtarılabilir kaynaklara yedeği.
Aynı hata ortaya çıktığında, Host Integration Server 2010 Transaction Integrator oturumu hata iletisi örneği aşağıdadır:
HISETBG0001 Application Integrator yöntemi bir özel durum kesilmesini Yöntem adı. Özel durum açıklaması aşağıdadır: HISMSNA0018 SNATransport yöntemi işlerken bir uzak kullanıcının uygulama programı Abend gösteren bir yanıt aldı Yöntem adıLUName Uzaktaki appc luTransactionID İşlem kimliği."

Neden

Transaction Integrator SÜREN çalışma zamanı, yönetimli kod ve CPI-c (Common Programming Interface for Communications) API kullanmak için yazıldı. IBM ana bilgisayar sistemleriyle iletişim yöntemi olarak lu 6.2 kullandığınızda ölçekleneceğini SÜREN çalışma zamanı hata iletilerindeki bazı ayrıntı kaybına sonuçlandı.

Çözüm

Host Integration Server 2010

Bu sorunu gideren düzeltme Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 2 bulunmaktadır.

Toplu elde etme hakkında daha fazla bilgi için güncelleştirme paketi, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2616519 Host Integration Server 2010 için toplu güncelleştirme paketi 2

Durum

Microsoft bunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Güncelleştirmeyi uyguladıktan sonra Transaction Integrator CICS Abend hareket işleme sırasında ortaya çıktığında, aşağıdakine benzer bir olay iletisi günlüğe kaydeder:
Olay Kimliği: 102
Kaynak: Kendi uygulama tümleştirmesi
Açıklama:
HISETBG0001 Application Integrator yöntemi bir özel durum kesilmesini Yöntem adı. Özel durum açıklaması aşağıdadır: HISMSNA0018 SNATransport alınan bir uzak kullanıcının uygulamayı gösteren bir yanıt yöntemi işlerken abend programı Yöntem adıLUName Uzaktaki appc luTransactionID İşlem kimliği. Abend bilgileri: IBM hata koduSaatUzaktaki appc lu Hareket İşlem adı abend ile başarısız oldu Abend kodu. Güncelleştirmeleri yerel kurtarılabilir kaynaklara yedeği. "

Özellikler

Makale numarası: 2590909 - Last Review: 10 Aralık 2011 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbupdate kbmt KB2590909 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2590909

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com