ACPI etkin bilgisayarda Sysprep kullanarak sonra bilgisayar askıda kalabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 259144 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir sabit diski ana kopyasını oluşturmak için Sysprep'i çalıştırdıktan sonra bilgisayar, bir Gelişmiş Yapılandırma üzerinde boş bir masaüstüyle yanıt vermeyebilir ve Güç Arabirimi (ACPI) bilgisayar etkin.

Neden

Sysprep, bilgisayarı iki kez bir bilgisayarda ACPI etkin kapatmasına.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin ingilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri olmalı veya daha yenisi:
  Date    Time  Version    Size  File name
  ------------------------------------------------------
  04/07/2000 04:47p 5.0.2195.2020 45,840 Sysprep.exe
				

Sysprep.exe dosyasını Winnt\System32 klasöründeki bulunuyorsa, bu düzeltme paketini Sysprep.exe güncelleştirir unutmayın. Düzeltme paketini pakette yer alan güncelleştirilmiş bir sürüm System32 klasöründe bulunan Sysprep.exe dosyasının yerini alır. Bu diğer örneklerini Sysprep.exe üzerinde güncelleştirmez bilgisayardaki. Sysprep.exe bilgisayardaki diğer örneklerini varsa, bunları el ile Sysprep.exe dosyasının güncelleştirilmiş sürümünü paketini kullanarak diğer örneklerinin konuma kopyalayarak güncelleştirebilirsiniz. Bu, Sysprep belgelerini izler ve Sysprep C:\Sysprep klasöründeki yüklü yaratan olabilir.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows 2000 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bu düzeltme, Sysprep 1.0 sürümü değil. Bu düzeltmenin yüklenebilmesi için <a0></a0>, sisteminizdeki bir konum için arşiv dosyasını ayıklayın. Ardından, Sysprep.exe dosyasını Sysprep klasörüne veya geçerli Sysprep.exe dosyasının konumuna kopyalayın. Ayrıca, çeşitli popüler arşivi yardımcı programlar kullanarak arşiv dosyasını açabilir ve sisteminize Sysprep.exe dosyasını ayıklayın.

Windows 2000 Kur sorunları hakkında bir Microsoft Destek Web Yayını görüntülemek için <a0></a0>, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/servicedesks/webcasts/wc071800/wc071800.asp?fr=1

Özellikler

Makale numarası: 259144 - Last Review: 1 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 4.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbsyspreptool KB259144 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:259144

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com