FIX: Email politiky integrácie funkciu že presmerovaní spamy e-mail na adresu, poštovú schránku karantény nefunguje pri čele ochrany pre výmenu 2010 je nainštalovaný na čele hrozba riadenia Gateway 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2591744 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Nainštalujete Microsoft Exchange Server 2010 okraja a Microsoft čele ochrany pre 2010 Exchange (FPE) na serveri so spustenou službou Microsoft čele hrozba riadenia Gateway (TMG) do roku 2010.
  • Umožniť a potom nakonfigurovať funkciu Email politiky integrácie TMG.
  • V konzole Správa TMG nakonfigurujete karantény schránky adresu tak, že sú odosielané správy, ktoré majú pri spam úrovne (SCL) dosiahnutí väčšia alebo rovná špecifická prahová hodnota tejto poštovej schránky. (Nastaviť adresu karantény schránku, klikniteE-mailové politiky, kliknite na tlačidlo Filtrovanie spamu karte, kliknite na tlačidlo Filtrovanie obsahu, a potom kliknite na tlačidlo SCL prahy kartu. Na SCL prahykarta, kliknutím vyberte možnosťKaranténne správy SCL vyššie ako alebo sa rovnápolíčko, určiť prahovú hodnotu a potom poskytnúť platné karantény schránky adresu.)

V tomto scenári, e-mailové správy, ktorá spĺňa SCL prah neposiela na adresu schránky karantény podľa očakávania.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje z dôvodu zámerný, ktorý sa vyskytuje pri FPE je nainštalovaný na Exchange Server okraja. Pre viac informácií o toto správanie, pozri blog post, ktorý je uvedený v sekcii "Odkazy".

Keď FSE Antispam filtrovanieje zapnutá, obsah filtra agent v Exchange Server 2010 je vypnuté. Preto sa ignorujú všetky nastavenia obsah filtra, ktoré sú nakonfigurované na TMG. Tieto nastavenia zahŕňajú presmerovania e-mailových správ do poštovej schránky nakonfigurovaný karantény.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte balík service pack, ktorý je popísaný v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2555840 Popis balíka Service Pack 2 pre Microsoft čele hrozba riadenia bránu 2010

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém, ktorý sa týka produktov spoločnosti Microsoft uvedených v časti Vzťahuje sa na.

DALSIE INFORMACIE

Po nainštalovaní Service Pack 2, nového upozornenia vFiltrovanie obsahuoblasť TMG pridáva oznámiť správcovi TMG problému, ktorý sa vyskytuje pri FPE antispam filtrovanie zapnuté a výmenu obsah filtra agent je vypnutý.

ODKAZY

Ďalšie informácie o prečo nastavenie výmeny obsah filtra ignorujú, pozri blog o nasledujúce webovej lokalite Microsoft TechNet:
Nastavenie výmeny obsah filtra ignorujú
Ďalšie informácie o terminológii z oblasti aktualizácií softvéru získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2591744 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 1
Kľúčové slová: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2591744 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2591744

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com