Jak zvětšit Capability paměti počítače

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 259184 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Pokud tento článek nepopisuje potíže, které máte s hardwarem, přejděte na následující web společnosti Microsoft, kde naleznete další články týkající se hardwaru:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb457123.aspx
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje zvýšení paměti schopnost počítače nebo paměti (RAM) k dispozici random access memory. To může být užitečné, pokud chcete zvýšit rychlost počítače a výkonu, takže další programy lze spustit současně, atd. Poznámka: Tento článek je pouze informativní. Neobsahuje žádné informace o řešení potíží. Pokud hledáte informace o odstraňování potíží, které nejsou zmíněny v tomto článku, vyhledejte Microsoft Knowledge Base znovu pomocí klíčových slov, které jsou uvedeny v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
242450Jak vyhledávat ve znalostní bázi Microsoft Knowledge Base pomocí klíčových slov

Další informace

Chcete-li zvýšit schopností paměti nebo k dispozici RAM vašeho počítače, použijte některou z následujících metod:

Poznámka: Ačkoli existují různé typy paměti v počítači, Tento článek popisuje pouze počítač RAM a virtuální paměti.

Zvětšit velikost RAM v počítači

Informace o přidání další RAM do počítače obraťte se na výrobce počítače nebo zobrazení dokumentace, která je součástí počítače.

Při zvažte zvýšení RAM v počítači mějte na paměti, že přidáváte fyzické kus hardwaru počítače. Pochopit, že jsou zapojených nahrazení hardwarové součásti v počítači, takže byste poradit výrobce hardwaru nebo organizace, která se specializuje hardwaru, pokud máte dotazy rizika. Pro RAM v počítači fungovat správně musí souladu s požadavky základní desky.

Důležité: Před zahájením inovace RAM vašeho počítače Poznámka následující opatření:
 • Pokud je počítač ve skupinovém rámečku záruky a z počítače odebrat kryt, může odvolat záruky. Před pokračováním naleznete další informace výrobce hardwaru.
 • Určit RAM, kolik máte v počítači. Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši na ploše na ikonu Tento počítač a klepněte na příkaz Vlastnosti. V části počítač je velikost paměti RAM nainstalované v počítači.
 • Určit, kolik potřebujete RAM. Obvykle Pokud se počítač zpomaluje když máte mnoho programů otevřete nebo pokud pracujete s velkými soubory, můžete nainstalovat více paměti RAM.
Chcete před nákupu RAM pro konkrétní základní desky zvážit následující tipy:
 • Před instalací nového hardwaru zajistit záruky Pokud z počítače odebrat kryt není odvolán, obraťte se na výrobce hardwaru.
 • Zkontrolujte ruční vaše vlastníka nebo základní desky ručně určit, zda je vaše RAM parity nebo parity.
 • Určit rychlost RAM (měřeno v nanosekundách).
 • Určit, zda počítač používá jediný v řádku paměťové moduly (moduly SIMM) nebo duální v řádku paměťové moduly (DIMMs).
 • Určit, zda používá počítač rychlé režimu stránky DRAM (FPM DRAM), Extended Data Out DRAM (EDO DRAM), dávkového EDO DRAM (BEDO DRAM) synchronní DRAM (SDRAM) nebo RAMBus DRAM (RDRAM)
 • Určit počet kolíků na základní desce: 30 72 nebo 168.
 • Určit počet otevřených patic RAM, které jsou k dispozici na základní desce.

Měnit nastavení virtuální paměti

Windows ME, Windows 98 a Windows 95 použijte virtuální paměti RAM počítače posílit. Virtuální paměť je metoda použití pevného disku jako dočasné úložiště pro data, která může obvykle uloženy v paměti RAM. Pomocí této metody mohou poskytovat Windows zvláštní prostředky, které efektivně přidat další paměť "virtuální" a rozšiřují možnosti vašeho počítače.

Upozornění: Ačkoli můžete změnit nastavení virtuální paměti jsou již nastaveny pro vás standardně; Pokud je to nezbytně nutné k tomu neměňte nastavení virtuální paměti. Všimněte si také, před měnit nastavení aktuální informace o konfiguraci tak, že případě potřeby možné obnovit původní nastavení.

Měnit nastavení virtuální paměti:
 1. Klepněte pravým tlačítkem myši na ploše na ikonu Tento počítač a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
 2. Klepněte na kartu Výkon.
 3. Klepněte na tlačítko virtuální paměť a potom klepněte na tlačítko uživatel zadat vlastní nastavení virtuální paměti.
 4. Klepněte na pevný disk, který chcete použít pro virtuální paměť a potom vyberte minimální a maximální částky virtuální paměti.
 5. Klepněte na tlačítko OK, klepněte na tlačítko OK a restartujte počítač.
Poznámka: Pokud nezbytné, můžete obnovit původní nastavení. Opakujte kroky 1 až 4, ale v kroku 3 klepněte na tlačítko Spravovat nastavení virtuální paměti (doporučeno) systém Windows.

Vlastnosti

ID článku: 259184 - Poslední aktualizace: 24. července 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Millennium Edition
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Windows 98 Second Edition
 • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbmt kbhardware kbhowto KB259184 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:259184

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com