Kuidas suurendada oma arvuti mälu võimekust

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 259184 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Kui käesolevas artiklis ei kirjeldata teie riistvaraga seotud küsimus, palun vaadake riistvara kohta artiklite järgmist Microsofti veebisaiti:
http://technet.microsoft.com/en-us/Library/bb457123.aspx
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Käesolevas artiklis kirjeldatakse, kuidas suurendada oma arvuti mälu võimekust või saadaval muutmälu (RAM). See võib osutuda kasulikuks, kui soovite oma arvuti kiiruse ja jõudluse suurendamiseks nii, et saate käivitada mitme programmid üheaegselt, ja nii edasi.MÄRKUS: See artikkel on mõeldud ainult teavitamiseks. See ei sisalda tõrkeotsinguteavet. Kui otsite tõrkeotsinguteavet, mida käesolevas artiklis ei mainita, otsige Microsofti teabebaasi uuesti kasutades järgmises Microsofti teabebaasi artiklis loetletud märksõnu:
242450 Märksõnade abil Microsofti teabebaasi päringi sooritamine

Lisateave

Suurendada oma arvuti mälu võimekust või saadaval RAM, kasutage ühte järgmistest meetoditest:

Märkus: Kuigi on olemas eri liiki arvuti mälu, see artikkel kirjeldab vaid arvuti RAM ja virtuaalmälu.

Tõsta arvutisse muutmälu

Lisateavet oma arvutile lisada rohkem RAM pöörduge arvuti tootja poole või vaadata arvuti dokumentatsiooni.

Kui mõelda, et suurendada teie arvuti muutmälu, pidage meeles, et te lisate füüsiline seade arvutiga. Aru, et on riskid seotud asendades riistvara komponente arvuti, nii et sa peaksid konsulteerima oma riistvaratootja või organisatsioon, mis on spetsialiseerunud riistvara, kui sul on küsimusi. RAM teie arvuti õigesti töötada, see peab vastama nõuetele oma emaplaadi.

NB: Võtke arvesse järgmised ettevaatusabinõud enne, kui täiendate arvuti RAM:
 • Kui teie arvuti on garantii ja kaas eemaldada oma arvutist, võib garantii kehtetuks tunnistada. Lisateabe saamiseks oma riistvara tootja vaadake enne jätkamist.
 • Kindlaks, kui palju RAM teil on arvutis. Paremklõpsake töölaual ikooni My Computer ning seejärel klõpsake nuppu Atribuudid. Teie arvutisse installitud RAM'i on arvuti osas.
 • Kindlaks, kui palju RAM teil on vaja. Tavaliselt, kui arvuti aeglustub, kui teil on palju programme avada, või kui te töötate koos suuri faile, mida soovite installige rohkem RAM'I.
Te võiksite kaaluda järgmisi näpunäiteid enne ostmist RAM teie arvuti emaplaadi:
 • Enne installimist uut riistvara, tagamaks, et garantii tunnistatakse kehtetuks, kui kaas eemaldada oma arvutist, võtke ühendust oma riistvara tootjaga.
 • Kontrollige oma omaniku käsiraamat või emaplaadi manuaal määramiseks, kui teie RAM on paarsuse või muude pariteedi.
 • Kindlaks kiirus RAM (mõõdetud nanosekundites).
 • Kindlaks teha, kas arvuti kasutab ühte rida mälumoodulid (SIMM) või kaks rida mälumoodulid (DIMM).
 • Kindlaks teha, kas arvuti kasutab kiiresti leht-re?iimis DRAM (FPM-DRAM), laiendatud andmed läbi DRAM (EDO-DRAM), plahvatuse EDO DRAM (BEDO DRAM), sünkroonne DRAM (SDRAM) või RAMBus DRAM (RDRAM).
 • Määratleda viigid emaplaadi: 30, 72 või 168.
 • Määratleda avatud RAM pilud, olemas oma emaplaadi.

Muutma oma virtuaalmälu sätteid

Windows Millennium Edition (me), Windows 98 ja Windows 95 abil virtuaalmälu tõsta arvuti RAM. Virtuaalmälu on meetod kasutada kõvaketta ajutiseks ladustamiseks andmeid, mida võib ladustada tavaliselt RAM. Selle meetodi kasutamisel Windows võib pakkuda täiendavaid vahendeid, millega tõhusalt lisamälu "virtuaalse" lisada ja laiendada oma arvuti võimalusi.

Hoiatus: Kuigi virtuaalmälu sätteid saate muuta, need on juba konfigureeritud teie jaoks vaikimisi; Muuda virtuaalmälu sätteid, kui see on vältimatult vajalik, et teha. Enne kui muudate neid seadeid, tähele praeguse konfiguratsiooni teave nii, et saate taastada algsed seaded, vajaduse korral.

Muuta virtuaalmälu sätteid:
 1. Paremklõpsake töölaual ikooni My Computer ja seejärel klõpsake käsku Atribuudid.
 2. Klõpsake vahekaardil jõudlus .
 3. Virtuaalmälunuppu ja seejärel klõpsake Andke oma virtuaalmälu sätete määramine.
 4. Valige kõvaketas, mida soovite kasutada virtuaalset mälu ja seejärel valige virtuaalmälu miinimum- ja summad.
 5. Klõpsake nuppu OK, klõpsake nuppu OKja seejärel taaskäivitage arvuti.
Märkus: kui vaja, saate taastada algsed seaded. Selleks korrake juhiseid 1 kuni 4, kuid klõpsake nuppu Lubage süsteemil Windows hallata oma virtuaalmälu sätteid (soovitatav) sammus 3.

Atribuudid

Artikli ID: 259184 - Viimati läbi vaadatud: 25. aprill 2013 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Windows 95
Märksõnad: 
kbhardware kbhowto kbmt KB259184 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 259184

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com