Як збільшити об'єм пам'яті комп'ютера

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 259184 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Якщо у цій статті не описано вашого питання, пов'язані з устаткуванням, будь ласка, перегляньте такі веб-сайті Microsoft, перегляньте інші статті про устаткування:
http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/bb457123.aspx
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

Ця стаття описує як збільшити об'єм пам'яті вашого комп'ютера або доступно оперативної пам'яті (ОЗП). Це може бути корисно, якщо ви хочете збільшити ваш комп’ютер-зразок швидкість і продуктивність, так що більше програм можна запустити одночасно, і так далі.ПРИМІТКА: Ця стаття має виключно інформаційний характер. Вона не містить відомостей про виправлення неполадок. Якщо потрібні відомості, які не описані в цій статті про виправлення неполадок, пошук у базі знань знову за допомогою ключових слів, які перелічені в наступній статті бази знань Microsoft Knowledge Base:
242450 Як запит у базі знань за допомогою ключових слів

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Збільшити об'єм пам'яті вашого комп'ютера або доступної оперативної пам'яті, використовувати будь-який з наступних методів:

Примітка: хоча існують різні типи пам'яті в комп'ютері, у цій статті описано лише пам'яті комп'ютера та віртуальної пам'яті.

Збільшити обсяг оперативної пам'яті в комп'ютері

Щоб дізнатися, як додати більше оперативної пам'яті на вашому комп'ютері зверніться до виробника комп'ютера або перегляньте документацію, яка входить до складу вашого комп'ютера.

Якщо ви вважаєте, що Збільшення оперативної пам'яті на вашому комп'ютері, майте на увазі, що додається фізичної частину обладнання на комп'ютері. Зрозуміти, що є ризики, пов'язані з замінивши апаратні компоненти комп'ютера, тому вам слід звернутися до виробника устаткування або організація, яка спеціалізується на обладнання, якщо у вас є питання. Для оперативної пам'яті для належної роботи комп ' ютера він повинен дотримуватися вимог вашої материнської плати.

Важливо: Примітка такі запобіжні заходи перед оновленням до оперативної пам'яті на вашому комп'ютері:
 • Якщо комп’ютер-зразок перебуває під гарантію, і зніміть кришку з вашого комп'ютера, ви можете відкликати гарантії. Зверніться до виробника пристрою для отримання додаткової інформації, перш ніж продовжити.
 • Визначити, скільки пам'яті у вас на комп'ютері. Для цього клацніть правою кнопкою миші Мій комп’ютер-зразок динамічна піктограма на робочому столі і виберіть пункт Властивості. Кількість оперативної пам'яті, інстальованої на комп'ютері, у розділі комп'ютера .
 • Визначити, скільки оперативної пам'яті, вам потрібно. Зазвичай якщо комп'ютера сповільнюється, коли у вас багато програм відкрито, або під Вільний час роботи з великими файлами, ви можете встановити більше ОЗП.
Ви можете розглянути наступні поради перед покупкою оперативної пам'яті для вашої конкретної материнської плати:
 • Перш ніж інсталювати нове устаткування, щоб гарантувати, що гарантія скасовується не якщо ви зніміть кришку від комп'ютера, зверніться до виробника устаткування.
 • Перевірте ваш власник ручний або керівництво до материнської плати для визначення, якщо ваша пам'ять парності або non Паритет.
 • Визначення швидкості оперативної пам'яті (вимірюється в наносекунди).
 • Визначити, чи використовує комп’ютер-зразок пам'яті єдиного в лінію модулів (Сіммс) або подвійний пам'яті в лінію модулів (DIMM).
 • Визначити, чи використовує комп’ютер-зразок швидко сторінки mode DRAM (FPM ДРАМ), Extended даних З DRAM (EDO DRAM), лопнув EDO DRAM (BEDO ДРАМ), синхронне ДРАМ (SDRAM) або RAMBus ДРАМ (RDRAM).
 • Визначення кількості контакти на платі: 30, 72 або 168.
 • Визначити кількість відкритих слотів оперативної пам'яті, доступних на материнській платі.

Змінити настройки віртуальної пам'яті

Windows Millennium Edition (Me), Windows 98 і Windows 95 використовувати віртуальну пам'ять для Збільшення розміру пам'яті комп'ютера. віртуальна пам'ять — це метод сценарій виконання диска як Тимчасове пул носіїв для даних, що зазвичай зберігається в оперативній пам'яті. За допомогою цього методу, Windows може надавати додаткові ресурси, які ефективно додати додаткові "віртуальний" пам'яті і розширення можливостей вашого комп'ютера.

Попередження: Хоча ви можете змінити настройки віртуальної пам'яті, вони вже настроєно для вас за замовчуванням; не змінюють параметри віртуальної пам'яті, якщо вона є абсолютно необхідним, щоб зробити це. Також, перш ніж ви змінювати ці параметри, Примітка поточні відомості про конфігурацію так ви, що можна відновити вихідні настройки, якщо це необхідно.

Щоб змінити настройки віртуальної пам'яті:
 1. Клацніть правою кнопкою миші Мій комп’ютер-зразок динамічна піктограма на робочому столі і виберіть пункт Властивості.
 2. Відкрийте вкладку продуктивність .
 3. Виберіть віртуальну пам'ятьі натисніть кнопку Дозвольте мені вказати мої власні настройки віртуальної пам'яті.
 4. Виберіть жорсткий дублювання диска, який потрібно використовувати для віртуальної пам'яті а потім виберіть мінімальний і максимальний обсяги віртуальної пам'яті.
 5. Натисніть кнопку ОК, кнопку ОКі перезавантажте комп’ютер-зразок.
Примітка: Якщо потрібно, можна відновити вихідні настройки. Щоб зробити це, повторіть кроки 1-4, але натисніть кнопку Дозволити Windows керувати настройки віртуальної пам'яті (рекомендовано) на кроці 3.

Властивості

Номер статті: 259184 - Востаннє переглянуто: 3 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows 95
Ключові слова: 
kbhardware kbhowto kbmt KB259184 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 259184

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com