Pri inovácii na hostiteľskom integrácie Server 2010 alebo použite Unconfigure funkciu obnoviť funkciu integráciu údajov v hostiteľskej integrácie Server 2010, hostiteľský Server integrácie kvapky tabuliek, aj keď...

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2592837 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje postup inovácie Microsoft hostiteľskej integrácie Server 2009 Microsoft hostiteľskej integrácie Server roku 2010 v prostredí multiserverové integrácie Server Host keď distribuovaných transakcií sú používané spolu s TCP/IP alebo keď použijete Unconfigure funkcia Ak chcete obnoviť funkcia integrácia údajov.

Úvod

Môžete spustiť hostiteľské integrácie Server 2009 v multiserverové prostredí. (Napríklad viaceré inštancie hostiteľský integrácie Server sú zdieľanie rovnakej hostiteľský integrácie Server subdomény a používate distribuovaných transakcií.) V tomto scenári, môžete použiť jednu inštanciu programu Microsoft SQL Server držať transakčných dát.

Poznámka Rovnaký problém sa môže považovať, ak používate Unconfigure funkcia Funkcia integrácia údajov.

Keď konfigurujete distribuované transakcie, musíte zadať inštanciu služby SQL Server. Vytvorí sa databázy servera SQL Server s názvom MSHIS_DATA na nakonfigurované inštancii programu SQL Server držať nasledujúce tabuľky:
DUWTCPLog
DUWTCPReferences
Tieto opatrenia sú potrebné na ukladanie identifikátory transakcie. Na tento účel môžete použiť jednu inštanciu programu SQL Server.

Pri pokuse teraz upgrade hostiteľskej integrácie Server 2009 na hostiteľskom integrácie Server 2010, inštalačný program odinštaluje hostiteľskej integrácie Server 2009 ako súčasť procesu inovácie. Toto spôsobí tabuľky DUWTCPLog a DUWTCPReferences, ktoré boli vytvorené v databáze MSHIS_DATA padajú. Po tabuľkách sú vynechané, iné distribuovaných transakcií, ktoré sú spustené na rôznych inštancií hostiteľský Server integrácie v multiserverové prostredí už pracovať správne. To sa vyskytuje, pretože ostatné distribuované transakcie sú vraj používať SQL Server tabuliek, ktoré boli klesla.

RIEŠENIE

Ak chcete tento problém obísť, postupujte nasledovne:
 1. Spustite program Prieskumník a vyhľadajte priečinok Microsoft hostiteľskej integráciu Server\System.
 2. Otvorte súbor DuwTcpCleanup.sql.
 3. Vyhľadajte riadok 11, kde uvidíte nasledujúce vyhlásenie:
  DELETE FROM "DUWTCPReferences" WHERE NAME = HOST_NAME()   
  IF EXISTS (SELECT COUNT(*) FROM "DUWTCPReferences")
          BEGIN
 4. Zmena v druhom riadku na nasledovné:
  IF NOT EXISTS (SELECT * FROM "DUWTCPReferences") 

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2592837 - Posledná kontrola: 21. septembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbinfo kbhowto kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2592837 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2592837

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com