Sistem durumu kaydı diğer HealthVault kullanıcılar ya da diğer uygulamalarla paylaşma hakkında

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2593222 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Biz, sistem durumu hakkında dikkat edin ve Microsoft herhangi bir öneri veya tıbbi sorunları, tıbbi yordamları, dietary ekler veya sağlık ile ilgili diğer sorunlar hakkında öneriler vermez bilmek istiyorsunuz. Sağlık sorularınız için lütfen sağlık sağlayıcınıza başvurun.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede nasıl sağlık kayıtları diğer Microsoft HealthVault kullanıcılar ya da diğer uygulamalarla paylaşılır.

Daha fazla bilgi

Sistem Durumu Kayıt Emanetçisi iseniz, bazı veya tüm sistem durumu bilgilerini diğer HealthVault kullanıcılar veya programlar ile paylaşabilirsiniz. Emanetçisi haklarına sahip bir HealthVault müşteri olarak kimlerin görebileceğini ve değiştirme, sistem durumu kaydı bilgileri belirler. Bilgi paylaşmak için bazı yollar şunlardır:
 • Eşinin veya iş ortağı. Eşinin veya ortak bir HealthVault hesabı varsa, ailesinin sağlık kayıtlarının sahipliğini paylaşabilirsiniz.
 • Kişisel eğitimcisi. Kişisel, eğitmenlik, alıştırma günlükleri erişim sağlayabilir.
 • Hastane.Boşalma yönergeleri karşıya yüklemek, hastane etkinleştirebilirsiniz.
 • Pediatrician. Çocuğunuzun immunization kayıtları ile birlikte diğer aile kayıtları görüntülemek ve güncelleştirmek bir pediatrician etkinleştirebilirsiniz.

Paylaşım düzeyi

Sistem durumu kayıt için paylaşım üç düzeyi vardır. Bunlar aşağıdadır:
 • Görünüm. Kişi bilgilerine salt okunur erişimi vardır Ev ve sağlık bilgileriSayfa. Kişinin görüntüleyemiyorsunuz PaylaşımıSayfa veya Değişiklik geçmişini Sayfa. Bu erişim düzeyini Düşük ve yalnızca belirli bir süre için de kullanılabilir.
 • Görüntüleyin ve değiştirin.Kişi ekleyebilir, görüntüleyebilir veya sistem durumu bilgilerini düzenlemek veya profil bilgileri kaydetmek. Ancak, kişinin paylaşım durumunu veya her öğe için geçmiş görüntüleyemez. Bu erişimin yalnızca belirli bir süre için de kullanılabilir.
 • Emanetçisi davranır.. Kişi görebilir ve sistem durumu, kayıt profili ve durum bilgi paylaşımını değiştirin. Kişinin tüm değişikliklerin geçmişini de görüntüleyebilirsiniz. Bu erişim düzeyini ve bu erişim için bir zaman sınırı yoktur.

  Önemli"Emanetçisi çalış" erişimi olan başka bir kişinin gizlilik ihlal edebilir ve hatta, sistem durumu kayıt erişimi kaybedebilirsiniz. Yalnızca güvendiğiniz kişilerin bu tür erişim izni olduğundan emin olun.

Sistem Durumu Kayıt paylaşma

Başka bir kişi ile bilgi paylaşımı HealthVault başka bir kullanıcıya bir davet göndermek kadar kolay. Bunu yapmak için daveti göndermek için aşağıdaki adımları izleyin.
 1. Gezinti Bölmesi'nde, paylaşım simgesi'nı tıklatın.

  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2593288
 2. ' I tıklatın Sistem durumu bilgilerini güvendiğiniz birisiyle paylaşma.
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2593289
 3. Davet sayfasında, alıcının e-posta adresini yazın.
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2593290
 4. İstediğiniz paylaşım düzeyi seçin.
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2593291
 5. Paylaşmak istediğiniz bilgi türlerini seçin. Varsayılan olarak, tüm bilgi türleri seçilir. Ne zaman vermek birisi erişim tüm durum bilgileri için de gelecekte eklenen herhangi bir bilgi paylaşılır. Yalnızca belirli bilgi türleri için erişim hakkı verirseniz, yeni bilgi türleri ile davet edileni paylaşmak için yeni bir davetiye göndermesi gerekir.
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2593319
 6. Belirli bir ay, gün ve yıl için sona erme tarihini ayarlayabilir veya seçin Süre sonu olmayan.
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2593321
 7. Müşteri kişiye erişim verme nedeni gibi isteğe bağlı bir not ekleyin ve sonra tıklatınDavet Gönder.
  Bu resmi kapatBu resmi aç
  2593322

Özellikler

Makale numarası: 2593222 - Last Review: 4 Haziran 2013 Salı - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft HealthVault
 • Microsoft HealthVault Account
Anahtar Kelimeler: 
kbwinliveportal kbhowto kbmt KB2593222 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2593222

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com