Як поділитися здоров'я запис А бізнес-партнера з іншим користувачам HealthVault або інших програм

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2593222 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Ми піклуємося про ваше здоров'я і хочуть, щоб ви знали, що Microsoft не давати будь-які поради або рекомендації про медичні питання, медичної процедури, дієтичних добавок або інших питань, пов'язаних з охорони здоров'я. Будь ласка, зверніться до постачальника медичних з питань охорони здоров'я.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описується поділитися здоров'я запис А бізнес-партнера з іншим користувачам Microsoft HealthVault або інших програм.

Додаткові відомості

Якщо ви зберігача здоров'я запис А, ви можете поділитися деякі або всі медико-санітарної інформації з іншими HealthVault користувачів або програм. Як HealthVault клієнта, який має права зберігача вам визначити, які можна переглянути та змінити відомості про ваше здоров'я запису. Деякі способи, що ви можете поділитися інформацією є наступні:
 • Свого чоловіка або партнера. Якщо вашим чоловіком або партнером на HealthVault рахунок, ви можете поділитися власності сім'ї здоров'я записів.
 • Особистий тренер. Ви можете надати доступ до здійснення журнали для вашого особистого тренера.
 • Лікарні.Ви можете включити лікарні передати розряду інструкції.
 • Педіатр. Ви можете включити педіатр для перегляду та оновлення вашої дитини імунізації записів разом з Сімейні запис А бізнес-партнера.

Рівень обміну

Існують три рівні спільного сценарій виконання для здоров'я запису. Вони є наступні:
 • подання елементів. Людина має доступ лише для читання до інформації на в Будинок і здоров'я інформаціїсторінки. Людини не можна переглянути на Спільний доступсторінки або на Журнал змін сторінки. Це найнижчий рівень доступу і також доступна тільки для певного часу.
 • Переглянути та змінити.Користувача можна переглянути, або редагувати медико-санітарної інформації або записувати відомості профілю. Тим не менше, людина не можуть переглядати спільного стану або історії для будь-якого елемента. Цей доступ доступна лише для певного часу.
 • Діяти як зберігача цінних паперів. Користувача можна переглянути та змінити здоров'я запису профілю та спільний доступ до відомостей про стан. Людина може також переглянути журнал змін. Це найвищий рівень доступу, і немає межі часу для цього доступу.

  ВажливоДоступ "Діяти як зберігача" інша людина може порушувати конфіденційність, і навіть ви можете втратити доступ до вашого здоров'я записів. Переконайтеся, що надати такий доступ тільки для людей, яким ви довіряєте.

Як поділитися здоров'я записів

Обмін інформацією з іншою людиною так само легко, як відправка запрошення до іншого користувача HealthVault. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи, щоб надіслати запрошення.
 1. В області переходів, сайд кік динамічна піктограма спільного доступу.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2593288
 2. Натисніть кнопку Частка здоров'я інформацією з ким-то ви довіряєте.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2593289
 3. На запрошення сторінки введіть адресу електронна пошта одержувача.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2593290
 4. Виберіть потрібний рівень частки.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2593291
 5. Виберіть типи відомостей, які ви хочете поділитися. За промовчанням вибрано всі типи інформації. Коли ви надати користувачу доступ до всіх інформації, охорони здоров'я, будь-які відомості, які додаються в майбутньому також поділився. Якщо надати доступ лише до певних відомостей типів слід надіслати нові запрошення, щоб поділитися нових типів відомостей із запрошених.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2593319
 6. автоматична інсталяція терміну інтерактивні елементи для конкретних місяця, дня та року або виберіть Немає терміну інтерактивні елементи.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2593321
 7. Додати необов'язкову примітку, таких як причини, що клієнт є надання доступу до особи та натисніть кнопкуНадіслати запрошення.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2593322

Властивості

Номер статті: 2593222 - Востаннє переглянуто: 4 червня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft HealthVault
 • Microsoft HealthVault Account
Ключові слова: 
kbwinliveportal kbhowto kbmt KB2593222 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2593222

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com