"Nastavenia pre delegátov neboli správne uložené" chyba pri pokuse o pridanie delegát v programe Outlook

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2593557
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď používate program Microsoft Outlook, pridajte alebo odstráňte delegáta, delegát nie je pridané alebo odstránené. Okrem toho zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:

Nastavenia pre delegátov neboli správne uložené. Nepodarilo sa aktivovať pošlite-na-mene zoznam. Nemáte dostatočné povolenia na vykonanie tejto operácie na tomto objekte.

PRICINA

Keď pridáte delegáta, program Outlook tiež snaží "send" povolenie udeliť delegát v predvolenom nastavení. Toto povolenie je napísaný publicDelegates atribút váš používateľský objekt služby Active Directory.

Problém, ktorý je popísaný v "Príznaky" môže nastať za jeden (alebo obaja) z nasledujúcich dôvodov.

 • Server globálneho katalógu (GC) ku ktorej je pripojený klient programu Outlook nie je miestne pre vašu doménu.

  Ak váš klient Outlook je pripojený k GC, ktoré sa nebude nachádzať lokálne vaša doména, atribút publicDelegates nedá zapisovať váš používateľský objekt služby Active Directory.

 • VLASTNÝ objekt nemá Písať osobné informácie priamo na váš používateľský objekt služby Active Directory.

RIESENIE

Dôležité Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu spôsobiť vážne problémy ak databázu registrov upravíte nesprávne. Preto sa uistite, že ste postupovali správne. Doporučujeme zálohovať databázu registrov skôr, ako zmeníte jej hodnoty. Potom, môžete obnoviť databázu registrov, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registrov nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:

322756 Ako zálohovať a obnovenie databázy registry v systéme Windows

Program Outlook je možné nakonfigurovať na vám umožní pridať delegátov bez nutnosti môžete udeliť povolenia "Odoslať v mene Rady".

Aby nás nakonfigurovať program Outlook vám umožní pridať delegátov bez nutnosti môžete udeliť povolenia "Odoslať v mene Rady", prejdite na "Fix pre mňa" časť. Ak chcete urobiť sami, prejdite na "dovoľte mi spravit sám" časť.

Fix it pomoc

Nakonfigurujte program Outlook vám umožní pridať delegátov bez toho, aby ste automaticky udeliť povolenia "Odoslať v mene Rady", kliknite na prepojenie opraviť tento problém . Potom kliknite na položku spustiť v dialógovom okne Prevzatie súboru a postupujte podľa pokynov sprievodcu.

Pre systém Windows 7 alebo Windows 8

Microsoft Fix it
Opraviť tento problém
Microsoft opraviť 20093Pre systém Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2008 alebo Windows Server 2003

Microsoft Fix it
Opraviť tento problém
Microsoft opraviť 50689Poznámka Tento sprievodca bude len v anglickom jazyku. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.

Poznámka Ak nie ste na počítači, ktorý má problém, môžete automatickú opravu uložiť na jednotku flash alebo na disk CD tak, že môžete spustiť v počítači s problémom.

Poznámka Ocenili by sme vašu spätnú väzbu. Poskytnúť spätnú väzbu alebo ohlási všetky problémy s týmto riešením, prosím zanechať komentár k "Fix pre mňa" blog alebo nám pošlite e -mailovú správu.

Chcem si to opraviť sám

Nakonfigurujte program Outlook vám umožní pridať delegátov bez vyžadovania povolenie "odosielanie v mene" sami, postupujte nasledovne:

 1. Ukončite program Outlook.
 2. Spustite Editor databázy Registry. K tomu použite jeden z nasledujúcich postupov, ako vhodné pre vašu situáciu.

  Systém Windows Vista
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, zadajte reťazec regedit do poľa Vyhľadať a stlačte kláves ENTER.
  2. Ak sa zobrazí výzva na zadanie hesla správcu alebo na potvrdenie, zadajte heslo alebo kliknite na tlačidlo pokračovať.

  Systém Windows XP

  1. Kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na tlačidlo spustiť.
  2. Ak sa zobrazí výzva na zadanie hesla správcu alebo na potvrdenie, zadajte heslo alebo kliknite na tlačidlo pokračovať.
 3. Vyhľadajte a kliknite na nasledujúci podkľúč databázy registry:

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\x.0\Outlook\Preferences

  Ak používate podmienky, kliknite na nasledujúci podkľúč:

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\x.0\Outlook\Preferences

  Poznámka:x.0
  v registri vyššie kľúč predstavuje vašu verziu programu Outlook. Prosím, použite jednu z nasledujúcich hodnôt.

  Program Outlook 2013: 15,0
  Program Outlook 2010: 14,0

  Outlook 2007: 12,0
  Program Outlook 2003:
11,0

 • Po výbere podkľúča určeného v kroku 3, kliknite na položku nový v ponuke úpravy a potom na položku Hodnota DWORD.
 • Zadajte IgnoreSOBErrora stlačte kláves Enter.
 • Kliknite pravým tlačidlom myši IgnoreSOBError, a potom kliknite na tlačidlo Upraviť.
 • Do poľa údaj hodnoty zadajte 1a potom kliknite na tlačidlo OK.
 • Na súbor ponuky, kliknite na tlačidlo výstupu Ukončite Editor databázy Registry.

  Po pridaní hodnoty databázy registry, môžete pridať delegát bez toho povolenia na zápis do vlastného objektu používateľa na globálny katalógový server. Keď to urobíte, správu, ktorá sa podobá nasledovné hlásenie je prihlásený v denníku aplikácie Windows môžete sledovať udalosti:

  Zdroj: Outlook
  Kategória: žiadna
  Identifikácia udalosti: 27
  Typ: chyba
  Užívateľ: n / a
  Počítač: computer_name

  Popis/kontrol:
  VZLYKÁ ignorované chyby

  Ďalšie informácie

  "Mene" povolenie nie je potrebné pre správy týkajúce sa schôdze. Microsoft Exchange Server špecificky nevyžaduje máte "send" povolenia Odoslať žiadosť o schôdzu v zastúpení iného používateľa. Preto aj bez povolenia "Odoslať v mene Rady", Delegáti môžu úspešne odosielať žiadosti o schôdze namiesto vlastník kalendára.

  Avšak, ak používate delegát, ktorý nemá povolenie na "send" poslať správu non-schôdzok v mene vlastníka, operácia zlyhá. Napríklad Ak delegát snažil poslať informačná správa "od šéfa", že operácia by sa nepodarí. Totiž "send" povolenie nebola úspešne poskytnutá.

  Ak chcete povoliť iným používateľom "send" na poštovej schránke, môžete to urobiť na serveri Exchange. To urobiť v Exchange Server 2003, tlačidlo Obmedzeniach doručovania na karte Exchange General vlastnosti poštovej schránky . Ďalšie informácie o Výmene všeobecné kartu, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:

  Ďalšie informácie o tom, ako udeliť povolenia "Odoslať mene" výmenou Server 2007, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:

  http://technet.Microsoft.com/en-us/library/bb124406 (EXCHG.80).aspx

  Informácie o tom, ako udeliť povolenia "Odoslať v mene Rady" v Exchange Server 2010, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:

  http://technet.Microsoft.com/en-us/library/bb124255.aspx

  Ďalšie histórie o tomto probléme, nájdete pôvodných článkov Hotfix kde bol prvýkrát predstavený hodnotu IgnoreSOBError databázy registry.

  950794 Chybové hlásenie pri pokuse o pridanie delegát v Outlook 2007: "nastavenia pre delegátov neboli správne uložené"
  http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=kb;EN-US; 950794

  946208 Chybové hlásenie pri pokuse o pridanie delegát v programe Outlook 2003: "nastavenia pre delegátov neboli správne uložené"
  http:
 • Poznámka: Toto je článok typu FAST PUBLISH, ktorý bol vytvorený priamo v organizácii technickej podpory spoločnosti Microsoft. Informácie uvedené v tomto článku sa poskytujú „tak, ako sú“ v reakcii na naliehavé problémy. V dôsledku rýchlosti, akou boli tieto materiály sprístupnené, môžu obsahovať typografické chyby a môžu byť kedykoľvek revidované bez predchádzajúceho upozornenia. Informácie o ďalších skutočnostiach, ktoré je potrebné zohľadniť, získate na stránke Podmienky používania.

  Vlastnosti

  ID článku: 2593557 - Posledná kontrola: 13. septembra 2013 - Revízia: 2.0
  Kľúčové slová: 
  kbmt KB2593557 KbMtsk
  Strojovo preložené
  DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
  Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2593557

  Odošlite odozvu

   

  Contact us for more help

  Contact us for more help
  Connect with Answer Desk for expert help.
  Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com