XADM: Move posta kutusu işlemi deposu kilitleniyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 259541 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir posta kutusunu taşıma yordamını gerçekleştirdiğinizde (veya kısa bir süre sonra), işlemde, söz konusu kaynak veya hedef sunucu yanıt vermeyebilir. Oturum açmaya istemcileri, oturum açma tamamlayamıyor ve e-posta iletilerini giden zaten oturum açtınız istemcilerinin bırakmayın.

Neden

Bilgileri düzenli olarak bilgi deposu (ileti teslimi veya oturum açma gibi) belirli etkinlikleri izin vermeden önce belirtilen bir kullanıcının bir kullanıcı taşıma işleminde dahil olup olmadığını belirlemek için denetimleri sakladıklarından, bu sorun oluşabilir.

Hiçbir kullanıcı taşınmaktadır, denetimi hemen ile (Bu bir kullanıcı değil taşındığı) YANLıŞ verir.

Kullanıcıların taşınırsa, bilgi deposu bir kritik bölüm nesnesi girer ve belirtilen kullanıcı listede olup olmadığını belirlemek için taşınmış olan kullanıcıların listesini tarar. Bilgi deposunun liste tarar sonra iş parçacığı kritik bölüm çıkılıyor.

Belirli BIR koşul, bir bilgi deposu bir iş parçacığı bir kritik bölüm girer, ancak bilgi deposunun iş parçacığının işlevi çağrısından işlevi önce kritik bölüm exit bulunmaktadır. Sonuç olarak, iş parçacıklarının kritik bölüm nesnesi girmek için beklerken yüklenmekte kullanıcıların listesini denetleme girişiminde gelecekteki iş parçacığı Dur yanıt taşındı.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191914XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir
Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
x 86:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838engi.exe now
Alfa:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838enga.exe now
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Durum

Microsoft, Microsoft Exchange Server 5.5 sürümünde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 259541 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB259541 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:259541

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com