XADM: Jak pomocí nástroje Exmerge k extrahování dat z poškozeného soukromého úložiště informací

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 259688 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje použití nástroje Exmerge k extrakci dat uživatele z databáze Priv.edb, která obsahuje chyby v ní, například Chyba-1018 nebo Chyba-1019 a potom vrátit data do nové databáze na stejném serveru.

Další informace

Nástroj ExMerge je k dispozici v Microsoft BackOffice Resource Kit.

Postupy v tomto článku lze použít, pouze pokud je databáze spuštěna. Nezapomeňte, že pokud v databázi jsou chyby, některá data uživatele mohou být ztraceny. Ztráta dat závisí na přesně kde chyby jsou v databázi. Také, že pomocí nástroje Exmerge výsledky ztráty Poznámka jednu instanci úložiště, což může mít za následek zvýšení významné velikost v databázi.

Tato část popisuje kroky Exmerge krocích. Tato volba typické pro správce je protože umožňuje další ovládací prvek další během procesu.
 1. Přihlaste se jako účet služby Exchange 5.5.
 2. Spustit nástroj Exmerge a potom klepněte na tlačítko Další.
 3. Klepněte na tlačítko Sloučit Two-Step a potom klepněte na tlačítko Další.
 4. Klepněte na tlačítko Krok 1: Kopírování dat do osobní složky a potom klepněte na tlačítko Další.
 5. Zadejte název serveru pro Exchange Server počítače, který má chyby a klepněte na příkaz Možnosti.
 6. Na kartě data ověřte, zda jsou zaškrtnuta políčka User zpráv a složek, Přidružené složky zpráv a složek.

  Všimněte si, že je políčko Pošta od Dumpster obnovitelných položek, které byly odstraněny uživatelé (Pokud je povolena možnost Obnovení odstraněné položky). Tato možnost vyžaduje více místa na cílový oddíl.
 7. Na kartě Import procedura metodu, kterou chcete použít při importu dat ze souborů PST. Sloučit Data do úložiště cíl možnost se nejčastěji používá.
 8. Na kartě data ověřte, zda jsou zaškrtnuta všechna data.
 9. Použít všechny výchozí nastavení na ostatních kartách, klepněte na tlačítko OK a potom klepněte na tlačítko Další.
 10. Nástroj ExMerge připojí úložiště informací a vyvolá všechny uživatele, kteří jsou v adresáři pro daný server. Klepněte na tlačítko Vybrat vše, ověřte, zda jsou vybrány všechny uživatele a klepněte na tlačítko Další.
 11. Na příkazovém řádku s dotazem, kam chcete soubory PST uložené klepněte na oddíl, který má potřebná místa pro soubory PST. Soubory PST může také odkazovat na jiný server (Pokud máte místo na místní jednotce. Pokud se jedná o tento případ, nezapomeňte mapování jednotky vzdáleného umístění. Pokud kopírování souborů PST na jiný server podstatně zvýší čas potřebný ke spuštění procesu.
 12. Klepněte na tlačítko Další. Proces začíná exportovat data souboru PST.
Po dokončení procesu exportu:
 1. Zastavte službu information store a přejmenovat všechny MDBDATA složek na serveru. Databáze může být na jeden oddíl a soubory protokolu mohou být na jiném oddílu (můžete přesunout je do jiného serveru nebo přejmenování je ale Microsoft doporučuje zachovat kopii původních souborů databáze a protokolu, dokud jste zjistili, že tento proces pracoval správně). Potom je třeba znovu vytvořit MDBDATA prázdné složky na serveru.
 2. Spustit službu information store. Vytvoří jiné databáze Priv.edb.
 3. Přihlaste se k poštovní schránce a odeslat zprávu všem uživatelům, kteří jsou na serveru. Tento krok je důležitý pro proces nástroj Exmerge. Vytvoření poštovních schránek v tabulkách databáze Priv.edb, musíte buď odeslat zprávu do něj nebo musí otevřít poštovní schránku.
 4. Spusťte znovu nástroj Exmerge a potom klepněte na tlačítko Další.
 5. Klepněte na tlačítko Sloučit Two-Step a potom klepněte na tlačítko Krok 2: sloučit data z osobní složky.
 6. Zadejte název serveru, klepněte na tlačítko Možnosti a potom ověřte, zda jsou zaškrtnuta políčka User zpráv a složek, Přidružené složky zpráv a složek na kartě data.
 7. Ponechejte všechny výchozí nastavení na ostatních kartách, klepněte na tlačítko OK a potom klepněte na tlačítko Další.
 8. Zobrazí se všechny poštovní schránky ze serveru zadaný v seznamu. V seznamu nezobrazí, zrušíte mimo proces a odkázat protože někdo neobdržel zprávu počáteční krok 3.
 9. Klepněte na tlačítko Vybrat vše, ověřte všechny uživatele, jsou vybrány a klepněte na tlačítko Další.
 10. Přejděte do adresáře umístění souborů PST z kroku 1 přenesení a potom klepněte na tlačítko Další spustíte proces.
Po dokončení procesu Exmerge uživatelé pravděpodobně vyzváni Pokud chcete zástupce při přihlášení po změněny data je přenesena zpět. Měli klepnou Ano protože uvedla data znovu do nové Priv.edb databázi a všechny tabulky mají byla vygenerována.

Vlastnosti

ID článku: 259688 - Poslední aktualizace: 27. října 2006 - Revize: 6.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB259688 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:259688
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com