Uwierzytelnianie nie powiedzie się, gdy użytkownik używa uwierzytelniania karty inteligentnej opartych na protokole IP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2597029 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Użycie do uwierzytelniania karty inteligentnej opartych na protokole IP, uwierzytelnianie nie powiedzie się. Ten problem występuje po zastosowaniu poprawki opisanej w artykule 2412171 z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zastosować następującą poprawkę:

2596993 Opis pakietu poprawek dla programu Outlook 2007 (Outlook-x-none.msp): 13 grudnia 2011 r.

Informacje dotyczące kluczy rejestru

Ważne Niniejszej sekcji, metodzie lub zadania zawiera kroki, które informacje dotyczące modyfikowania rejestru. Jednakże jeżeli modyfikacja rejestru może spowodować poważne problemy. Należy zatem upewnić się, wykonaj następujące kroki ostrożnie. Zapewnia dodatkową ochronę kopii zapasowej rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Następnie można przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu wykonywania kopii zapasowej i przywracania rejestru kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322756 Jak kopii zapasowych i przywracania rejestru w systemie Windows

Po zastosowaniu pakietu poprawki, aby automatycznie włączyć poprawkę, przejdź do "Automatyczne rozwiązywanie problemu"sekcja. Jeśli wolisz włączyć poprawkę, przejdź do "Pozwól mi rozwiązać samodzielnie"sekcja.

Automatyczne rozwiązywanie problemuAby automatycznie włączyć poprawkę, kliknij przycisk Poprawka przycisk lub łącze. Kliknij przycisk Uruchom w Pobieranie pliku okno dialogowe polu i wykonaj kroki w kreatorze go naprawić .


Rozwiąż ten problem
Microsoft Fix it 50867


Notatki
 • Zainstaluj poprawkę opisaną w artykule bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base (KB) 2596993 przed uruchomieniem tego roztworu go naprawić .
 • Ten kreator może być tylko w języku angielskim. Jednak poprawka automatyczna działa również w innych wersjach językowych systemu Windows.
 • Jeśli nie masz na komputerze, którego dotyczy problem, Zapisz poprawkę to rozwiązanie dysku flash lub dysku CD, a następnie uruchomić na komputerze, którego dotyczy problem.

Następnie przejdź do "Ten problem został rozwiązany?"sekcja.Pozwól mi rozwiązać samodzielnie

Po zastosowaniu pakietu poprawki, wykonaj następujące kroki, aby włączyć poprawkę:
 1. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, typ regedit w Otwórz a następnie kliknij przycisk OK.
 2. Zlokalizuj i kliknij następujący podklucz rejestru:

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\12.0\Outlook\RPC
 3. Na Edycja menu, wskaż Nowy, a następnie kliknij przycisk Wartość DWORD (32-bitowa).
 4. Typ EnableVistaCredUI, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
 5. W Szczegóły okienko, kliknij prawym przyciskiem myszy EnableVistaCredUI, a następnie kliknij przycisk Modyfikowanie.
 6. W Wartość danych Wpisz 1, a następnie kliknij przycisk OK.
 7. Zamknij Edytor rejestru.


Ten problem został rozwiązany?

 • Sprawdź, czy problem został rozwiązany. Jeśli problem został rozwiązany, to koniec pracy z tej sekcji. Jeśli problem nie został rozwiązany, można kontakt z pomocą techniczną.
 • Będziemy wdzięczni za opinie. Aby przekazać opinię lub zgłosić jakiekolwiek problemy dotyczące tego rozwiązania, zostaw komentarz na "Automatyczne rozwiązywanie problemu"blogu lub Wyślij wiadomość e-mail.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2597029 - Ostatnia weryfikacja: 2 maja 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Outlook 2007
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertiseinter kbfixme kbmsifixme kbmt KB2597029 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2597029

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com