FIX: Správa Builder 3.0 prestane reagovať, ak OSBP 2008 R2 používa overovanie formulárov

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2597229 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft distribuuje Microsoft SQL Server 2008 R2 opravy ako jeden súbor na prevzatie. Pretože opravy sú kumulatívne, každé nové vydanie obsahuje všetky rýchlych opráv a všetky aktualizácie zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 R2 aktualizovať uvoľnenia.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Keď Microsoft SQL Server 2008 R2 správa Builder 3.0 pripája na inštanciu programu Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services (OSBP 2008 R2), správa Builder 3.0 možno prestať reagovať ak OSBP 2008 R2 používa overovanie formulárov. Navyše, správa Builder 3.0 nevráti kontrolu v tejto situácii.

Poznámka Zotaviť sa z tejto otázke, manuálne zastaviť proces MSReportBuilder.exe.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože sa dosiahne limit pre počet pripojení, ktoré sú medzi správa Builder a stupňa OSBP 2008 R2.

Keď správu Builder 3.0 odošle web žiadostí na server správy, správa Builder 3.0 neklesli podkladových pripojenie.

RIESENIE

Kumulatívna aktualizácia informácií

Server SQL Server 2008 R2

Fix pre tento problém bol prvýkrát vydaný v Kumulatívna aktualizácia balíka 10. Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia pre SQL Server 2008 R2 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2591746 Kumulatívna aktualizácia balíka 10 pre SQL Server 2008 R2
Poznámka Pretože stavia sú kumulatívne, každý nový Aktualizácia správa obsahuje všetky rýchlych opráv a všetky aktualizácie zabezpečenia, ktoré boli zahrnuté do predchádzajúceho SQL Server 2008 R2 aktualizovať uvoľnenia. Odporúčame, aby ste zvážili, uplatňovanie najnovších Aktualizácia správa, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
981356 SQL Server 2008 R2 stavia, ktoré boli vydané po SQL Server 2008 R2 bola uvoľnená

RIEŠENIE

Tento problém obísť, zvýšte hodnotu pre pripojenie limit, že je dosiahnutý. Chcete urobiť, postupujte podľa týchto krokov.

Dôležité Odporúčame, aby ste zálohovať MSReportBuilder.exe.config súbor pred vykonaním týchto krokov.
  1. Doplní sa nasledujúce sectionGroup prvok <configsections></configsections>oddiel MSReportBuilder.exe.config súboru pre správu Builder 3.0:
    <sectionGroup name="system.net" type="System.Net.Configuration.NetSectionGroup, System, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089"> <section name="connectionManagement" type="System.Net.Configuration.ConnectionManagementSection, System, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089"/> </sectionGroup>
  2. Doplní sa nasledujúce System.net prvok <configuration></configuration>oddiel MSReportBuilder.exe.config súboru pre správu Builder 3.0:
    <system.net> <connectionManagement> <add address="*" maxconnection="100"/> </connectionManagement> </system.net>
    Poznámka Keď maxconnection je nastavená na 100, je stanovený limit 100 dotazy, ktoré používajú samostatné pripojenia. Možno budete musieť zvýšiť túto hodnotu problém obísť.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

ODKAZY

Ďalšie informácie o SQL Server 2008 R2 správa Builder 3.0, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Stiahnuť informácie pre SQL Server 2008 R2 správa Builder 3.0
Ďalšie informácie o prírastkové obsluhe Model pre SQL Server nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
935897 Prírastkové obsluhe Model je k dispozícii z SQL Server tímu dodať rýchlych opráv pre nahlásených problémov
Ďalšie informácie o schéme názvového servera SQL Server aktualizácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
822499 Nové pomenovanie schéme pre balíky aktualizácií softvéru servera Microsoft SQL Server
Ďalšie informácie o softvér Aktualizácia terminológie, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru spoločnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2597229 - Posledná kontrola: 17. októbra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Reporting Services
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2597229 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2597229

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com