Po zainstalowaniu dodatku SP3 dla programu Access 2007 nie można edytować właściwości wyewidencjonowane pliki w widoku Arkusz danych w bibliotece dokumentów programu SharePoint

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2598126 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Założono zainstalować dodatek Service Pack 3 (SP3) programu Microsoft Office Access 2007 na komputerze. Następnie spróbuj edytować właściwości wyewidencjonowane pliki w widoku Arkusz danych w bibliotece dokumentów programu SharePoint. W takiej sytuacji wyświetlany jest następujący komunikat o błędzie:
Zaznaczone komórki są tylko do odczytu.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zastosować następującą aktualizację:

2598128 Opis pakietu poprawek systemu Office 2007 (Stslist-x-none.msp): 24 kwietnia 2012 r.

Informacje dotyczące kluczy rejestru

Ważne Niniejszej sekcji, metodzie lub zadania zawiera kroki, które informacje dotyczące modyfikowania rejestru. Jednakże jeżeli modyfikacja rejestru może spowodować poważne problemy. Należy zatem upewnić się, wykonaj następujące kroki ostrożnie. Dodatkową ochronę przed przystąpieniem do modyfikacji kopii zapasowej rejestru. Następnie można przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji na temat wykonywania kopii zapasowej i przywracania rejestru, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322756 Jak kopii zapasowych i przywracania rejestru w systemie Windows
Po zainstalowaniu pakietu poprawki, aby automatycznie włączyć poprawkę, przejdź do "Automatyczne rozwiązywanie problemu"sekcja. Jeśli wolisz włączyć poprawkę, przejdź do "Pozwól mi rozwiązać samodzielnie"sekcja.

Automatyczne rozwiązywanie problemuAby automatycznie włączyć poprawkę, kliknij przycisk Poprawka przycisk lub łącze. Kliknij przycisk Uruchom w Pobieranie pliku okno dialogowe polu i wykonaj kroki w kreatorze go naprawić .


Rozwiąż ten problem
Microsoft Fix it 50894


Uwagi
 • Zainstaluj poprawkę opisaną w artykule bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base (KB) 2598128 przed uruchomieniem to poprawić rozwiązania.
 • Ten kreator może być tylko w języku angielskim. Jednak poprawka automatyczna działa również w innych wersjach językowych systemu Windows.
 • Jeśli nie masz na komputerze, którego dotyczy problem, Zapisz poprawkę to rozwiązanie dysku flash lub dysku CD, a następnie uruchomić na komputerze, którego dotyczy problem.

Następnie przejdź do "Ten problem został rozwiązany?"sekcja.Pozwól mi rozwiązać samodzielnie

Wykonaj następujące kroki, aby włączyć poprawkę:
 1. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, wpisz regedit w Otwórz a następnie kliknij przycisk OK.
 2. Zlokalizuj i zaznacz następujący podklucz rejestru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\List
 3. W Szczegóły okienko, kliknij prawym przyciskiem myszy EnableCheckoutEdit, a następnie kliknij przycisk Modyfikowanie.
 4. W Wartość dane pole typu 0, a następnie kliknij przycisk OK.
 5. Zamknij Edytor rejestru.

  Uwaga:
  Jeśli podklucz rejestru nie istnieje, muszą utworzyć podklucz rejestru HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\List i następnie utworzyć wartość DWORD "EnableCheckoutEdit" i ustawić wartość danych na "0".

Ten problem został rozwiązany?

 • Sprawdź, czy problem został rozwiązany. Jeśli problem jest rozwiązany, po zakończeniu tej sekcji. Jeśli problem nie został rozwiązany, można kontakt z pomocą techniczną.
 • Będziemy wdzięczni za opinie. Wyraź swoją opinię lub zgłosić jakiekolwiek problemy dotyczące tego rozwiązania, zostaw komentarz na "Automatyczne rozwiązywanie problemu"blogu lub Wyślij wiadomości e-mail.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2598126 - Ostatnia weryfikacja: 26 czerwca 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Access 2007
 • Microsoft Office Access 2007 Runtime
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertiseinter kbfixme kbmsifixme kbmt KB2598126 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2598126

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com