Nemôžete upravovať vlastnosti súbormi vzatými k sebe v údajovom zobrazení knižnice dokumentov SharePoint, po nainštalovaní balíka SP3 Access 2007

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2598126 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Predpokladajme, že Microsoft Office Access 2007 Service Pack 3 (SP3) nainštalujete v počítači. Potom sa pokúsite upraviť vlastnosti súbormi vzatými k sebe v údajovom zobrazení knižnice dokumentov SharePoint. V tejto situácii, zobrazí sa nasledovné chybové hlásenie:
Vybraté bunky sú určené iba na čítanie.

RIESENIE

Ak chcete tento problém odstrániť, uplatňovať nasledujúce aktualizácie:

2598128 Popis balíka rýchlej opravy systému 2007 Office (Stslist-x-none.msp): 24. apríl 2012

Informácie o kľúči databázy Registry

Dôležité Tento odsek, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré Vás navedú, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu spôsobiť vážne problémy ak databázu registrov upravíte nesprávne. Preto sa uistite, že ste postupovali správne. Doporučujeme zálohovať databázu registrov skôr, ako zmeníte jej hodnoty. Potom, môžete obnoviť databázu registrov, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registrov nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy registry v systéme Windows
Po nainštalovaní balíka rýchlej opravy sa nám umožní rýchlu opravu pre vás, prejdite na "Fix it"časť. Ak chcete umožniť rýchlu opravu sami, prejdite na "MáloAk chcete poskytnúť spätnú väzbu alebo nahlásiť problémy s týmto riešením, prosím zanechajte komentár na "

Fix itUmožniť rýchlu opravu automaticky, kliknite na tlačidlo Opraviť tlačidlo alebo prepojenie. Kliknite na tlačidlo spustiť v Prevzatie súboru dialógové okno, a postupujte podľa sprievodcu opraviť .


Tento problém
Microsoft Fix it 50894


Poznámky
 • Nainštalujte rýchlu opravu, ktorá je popísaná v článku Microsoft Knowledge Base (KB) 2598128 pred spustením to spravit roztoku.
 • Tento sprievodca bude len v anglickom jazyku. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
 • Ak nie ste na počítači, ktorý má problém, uložte Fix it riešenie na flash disk alebo CD a potom ho spustite na počítači, ktorý má problém.

Potom prejdite na "Opravil sa problém?Ak chcete poskytnúť spätnú väzbu alebo nahlásiť problémy s týmto riešením, prosím zanechajte komentár na "Málo

Nasledujte tieto kroky, aby umožnili rýchlu opravu:
 1. Kliknite na položku ŠtartOK spustiť, zadajte príkaz regedit vo Otvorené a potom kliknite na a potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok..
 2. Vyhľadajte a vyberte nasledovný podkľúč databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\List
 3. Do pola Podrobnosti table, kliknite pravým tlačidlom myši EnableCheckoutEditTlačidlo Microsoft Office Upraviť.
 4. Do pola hodnota údaje zadajte 0Tlačidlo Microsoft Office a potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok..
 5. Editor databázy Registry výstupu.

  Poznámka:
  ak podkľúča databázy registry neexistuje, je potrebné vytvoriť podkľúč databázy registry HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\List, a potom vytvorte hodnotu DWORD "EnableCheckoutEdit" a nastavte hodnotu na "0".

Opravil sa problém?

 • Skontrolujte, či sa daný problém vyriešil. Ak sa problém vyriešil,skončili ste s touto sekciou. Ak sa problém nevyriešil, môžete kontaktovať technickú podporu.
 • Ocenili by sme vašu spätnú väzbu. Poskytovať spätnú väzbu alebo akékoľvek problémy s toto riešenie, prosím zanechať komentár k "Fix it"blog alebo nám pošlite " blogu alebo nám pošlite.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2598126 - Posledná kontrola: 26. júna 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office Access 2007
 • Microsoft Office Access 2007 Runtime
Kľúčové slová: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertiseinter kbfixme kbmsifixme kbmt KB2598126 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2598126

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com