Access 2007 SP3'ü yükledikten sonra SharePoint belge kitaplığını veri sayfası görünümünde kullanıma alınmış dosyaların özelliklerini düzenleyemezsiniz.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2598126 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir bilgisayarda Microsoft Office Access 2007 Service Pack 3 (SP3) yüklemek varsayalım. Daha sonra SharePoint belge kitaplığını veri sayfası görünümünde kullanıma alınmış dosyaların özelliklerini düzenlemek deneyin. Bu durumda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Seçili hücreler salt okunur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki güncelleştirmeyi uygulayın:

2598128 2007 Office sistemi düzeltme paketi (Stslist-x-none.msp) açıklaması: 24 Nisan 2012

Kayıt defteri anahtarı bilgileri

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl değiştireceğinizin anlatıldığı adımlar içermektedir. Ancak, kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Daha fazla koruma için değiştirmeden önce kayıt defterini yedekleyin. Daha sonra bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri yükleyebilirsiniz. Ve kayıt defterini geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756 Ve Windows kayıt defterini geri yükleme hakkında
Bize sizin için düzeltmeyi etkinleştirmek için düzeltme paketini yükledikten sonra Git "Benim adıma düzelt"bölümüne bakın. Düzeltmeyi kendiniz etkinleştirmeyi tercih ediyorsanız, Git "Kendim düzeltmek istiyorum" bölümüne gidin.

Benim adıma düzeltOtomatik olarak düzeltmeyi etkinleştirmek için tıklatın Bu sorunu düzelt düğmesini veya bağlantısını. İ Çalıştır içinde Dosya karşıdan yükleme iletişim kutusuna ve Düzelt sihirbazındaki adımları izleyin.


Bu sorunu düzelt
Microsoft Fix it 50894


Notları
 • Microsoft Knowledge Base (kb) makalesinde açıklanan düzeltmeyi yükleyin 2598128 Bunu, bu çalıştırılmadan önce çözüm düzeltin.
 • Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir. Ancak otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.
 • Düzelt Kaydet sorun olan bilgisayarda değilseniz çözümünü bir flash sürücüye veya CD'ye ve sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırın.

Daha sonra Git "Bu işlem sorunu düzeltti mi?" bölümüne gidin.Kendim düzeltmek istiyorum

Lütfen düzeltmeyi etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. ' I tıklatın Başlat,'ı tıklatın Çalıştır, içinde regedit yazın Açık kutusunu tıklatın ve sonra TAMAM.
 2. Bulun ve aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarı seçin:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\List
 3. İçinde Ayrıntılar bölmesinde sağ tıklatın EnableCheckoutEditve sonra tıklatın Değiştirme.
 4. İçinde Değer Veri kutusunda, tür 0ve sonra tıklatın TAMAM.
 5. Çıkış Kayıt Defteri Düzenleyicisi.

  Not:
  kayıt defteri alt anahtarı yoksa, HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\List, kayıt defteri alt anahtarı oluşturun "EnableCheckoutEdit" bir dword değeri oluşturun ve değer verisi "0" olarak ayarlanır.

Bu işlem sorunu düzeltti mi?

 • Sorunun giderilmiş olup olmadığını denetleyin. Sorun düzeltilmişse, bu bölümle işiniz bitti demektir. Sorun düzeltilmemişse, aşağıdakileri yapabilirsiniz. Destek hizmetlerine başvurma.
 • Biz görüşleriniz bizim için önemlidir. Görüşünüzü veya bu çözümle ilgili sorunları bildirmek için lütfen ilgili yorum "Benim adıma düzelt"blog veya bize bir e-posta.

Durum

Microsoft bunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2598126 - Last Review: 26 Haziran 2012 Salı - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Access 2007
 • Microsoft Office Access 2007 Runtime
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertiseinter kbfixme kbmsifixme kbmt KB2598126 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2598126

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com