Etki alanı kullanıcıları Exchange için Forefront çevrimiçi koruma aracılığıyla e-posta iletileri alamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2598485 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Etki alanı kullanıcıları Microsoft Forefront çevrimiçi koruma aracılığıyla e-posta iletilerini Exchange (FOPE) alamaz.

Neden

Bu sorun oluşur veya daha aşağıdaki koşullardan biri doğru olduğunda:
 • MX kaydı FOPE hizmete göstermiyor.
 • FOPE Yönetim Merkezi yapılandırma etki alanı için geçerli değil.
 • Güvenlik duvarı yapılandırması hatalıdır.
 • Diğer sorunlar ortaya çıkan.

Çözüm

MX kaydı FOPE hizmete işaret etmiyorsa, şu adımları izleyin:
 1. FOPE kayıt için en düşük öncelik ayarlayın.
 2. MX kayıtlarını kontrol edin.

  Not Genel DNS kayıtlarını yaymak için 72 saat gerektirebilir. FOPE hizmete işaret eden, MX kaydının son taşınmışsa, biz size Güvenlik Duvarı bağlantılarını Aç 72 saat süreyle bırakmanız önerilir. Dış Gönderenler e-posta iletileri göndermek burada çalıştığınız doğrulamak için DNS Arama aracını kullanabilirsiniz. Örneğin, bu bilgileri doğrulamak için NSLookup aracını kullanın. MX kaydı yapılandırmasını doğrulamak için NsLookup aracını kullanma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesini ziyaret edin:
  http://technet.microsoft.com/en-us/library/aa998082 (EXCHG.65).aspx
MX kayıtları denetleyin, hataları DNS Arama aracından alıyorsunuz f bazı DNS sorunları olabilir. Bu durumda, etki alanı yazımını denetleyin ve ardından sınamayı yeniden çalıştırın. Hatalar DNS Arama aracından almaya devam ediyorsanız, sorun giderme amacıyla DNS sağlayıcınıza başvurmanız gerekir.

FOPE Yönetim Merkezi yapılandırma etki alanı için geçerli değilse, şu adımları izleyin:
 1. FOPE Yönetim Merkezi için oturum açın. Bunu yapmak için görüntülemek istediğiniz etki alanı için yönetici izinlerinizin olması gerekir.
 2. Yönetim' i tıklatın, etki alanları' nı tıklatın ve sonrae-posta iletilerini alamıyorsunuz etki alanını seçin.
 3. Etki alanında etkin olduğundan emin olun. Devre dışı bırakılmış bir etki alanını görüntüler yok de etkin kutusu.
 4. IP adresleri emin olun listelenen gelen posta sunucusu kutusu doğru.
 5. IP adresleri ve ilişkili MX öncelik doğruladığınızdan emin olun.
 6. Etki alanınızın sanal bir etki alanında listelenmediğinden emin olun.

  Not Sanal bir etki alanına gönderilen e-posta mesajlarını iletilemez. Sanal etki alanları yalnızca sistemimizde kayıtlı. Bu sanal etki alanları için akıllı yönlendirme amacıyla kullanılır.
Bir güvenlik duvarı yapılandırma hatası varsa, tüm veri merkezi IP adresleri, güvenlik duvarı üzerinden izin verilen emin olmanız gerekir. Aksi halde, bizim veri merkezleri e-posta iletileri, posta sunucusuna geçiş yapamazsınız. Bu davranış bir beş güne kadar erteleme bizim veri merkezlerinde neden olabilir. En son IP adreslerinin listesini bulmak için bkz:Yapılandırma altında bölüm bilgi FOPE Yönetim Merkezi'ndeki sekmesi.

Cisco güvenlik duvarları daha önceki sürümlerini kullanan müşteriler de danışmalısınız Cisco PIX güvenlik duvarının arkasında dağıtılan bir posta sunucusuna gönderildiğinde e-posta iletilerini Exchange (FOPE) ön plan çevrimiçi koruma ertelenmiş olan.

Bu sorun aşağıdaki gibidir considerto diğer adımlara çözümleyin:
 1. Gönderenler bounced ileti belirlemek. Varsa bunlar arereceiving bounced bir ileti hata bakın ve sorunu gidermeye çalışın.
 2. Güvenlik Duvarı ve posta sunucusunu yeniden başlatın.
 3. ISS'niz 25 numaralı bağlantı noktasında trafiğini engellemediğinden emin olun.
 4. Backscatterer.org hizmeti kullanıyorsanız, aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın:

  2590562 Backscatterer.org hizmetini kullanan bir alıcı ortama posta gönderdiğinizde FOPE ortamda kullanıcıların NDR'ler alırsınız.
NotGünlük posta sunucunuz ve Güvenlik Duvarı etkin olduğundan emin olun. Bu bilgiler sorun giderme işlemi için önemlidir.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında zımni veya başka türlü hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 2598485 - Last Review: 19 Eylül 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
Anahtar Kelimeler: 
vkbportal225 kbmt KB2598485 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2598485

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com