Домен не з'являється сповіщення електронною поштою через Forefront Online Protection для Exchange

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2598485 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Користувачів домену не вдається отримати сповіщення електронною поштою за допомогою Microsoft, Forefront Online Protection для Exchange (FOPE).

причина

Ця проблема виникає, якщо в одному або кількох таких умов:
 • запис А MX вказує служби FOPE.
 • Неприпустима конфігурація центру адміністрування FOPE домену.
 • Конфігурації брандмауера неправильний.
 • Інші проблеми, які відбуваються.

Розв'язанн

Якщо запис А MX вказує служби FOPE, виконайте наведені нижче дії:
 1. Установіть для запису FOPE найнижчий пріоритет.
 2. Перевірте спільних MX, запис А бізнес-партнера.

  Примітка Спільні запис А бізнес-партнера DNS, які можуть викликати, 72 годин для розповсюдження. запис А MX нещодавно було переміщено, так, щоб він указував на службу FOPE, рекомендовано залишати брандмауер підключення відкрити 72 годин. Щоб перевірити, де зовнішніх відправників ви намагаєтеся надіслати сповіщення електронною поштою, можна використовувати засіб перегляду DNS. Наприклад, можна використовувати засіб NSLookup перевірити ці відомості. Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання засобу NsLookup перевірити конфігурація на запис А MX відвідайте такий веб-сайт Microsoft TechNet:
  http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/aa998082 (EXCHG.65).aspx
f, протокол IMAP про помилки з засобу перегляду DNS під Вільний час перевірки записів MX, можливо, деякі проблеми з DNS. У цьому випадку перевірки правопису домену і потім знову запустіть цю перевірку. Якщо все одно з'являється помилки з засобу перегляду DNS, слід звернутися до DNS-постачальника, для виправлення неполадок.

Якщо конфігурація центру адміністрування FOPE не придатний до домену, виконайте такі дії:
 1. Ввійдіть до центру адміністрування FOPE. Для цього потрібно мати дозволи адміністратора, для домену, який потрібно переглянути.
 2. Клацніть адміністрування, виберіть домениа потімВиберіть домен, який не відображається в сповіщення електронною поштою.
 3. Переконайтеся, що ввімкнено домену. Домену вимкнуто відображення не в на увімкнено поля.
 4. Переконайтеся, що IP адреси, що наведені в на вхідної пошти сервера поля, правильні.
 5. Переконайтеся, що перевірити IP-адреси а також пов'язані пріоритету MX.
 6. Переконайтеся, що домену не відображається віртуального домену.

  Примітка Не вдалося переслати сповіщення електронною поштою, наведені в домені, віртуальні. Віртуальний доменів, існує лише у системі. Ці віртуальні домени, які використовуються для фонового маршрутизації потреб.
Якщо брандмауер-неправильна, ви повинні переконатися, що у всіх центр обробки даних IP-адреси можуть через брандмауер. В іншому випадку наших центрах обробки даних, не relay сповіщення електронною поштою, до сервера електронна пошта. Ця поведінка може спричинити відстрочення п'ять днів, в наших центрах обробки даних. Щоб отримати найновіший список IP-адрес, див. наконфігурації у на відомості вкладки за допомогою Центру адміністрування FOPE.

Користувачі, які використовують попередні версії Cisco брандмауерів повинні проконсультуватися сповіщення електронною поштою відображаються у Forefront Online Protection для Exchange (FOPE) після того, як вони надсилаються до поштового сервера, що розгортається під захистом брандмауера Cisco PIX.

Інші способи considerto, вирішити цю проблему, належать:
 1. Перевірте, чи отримуєте відправників повертатися сповіщення. Якщо вони arereceiving повертатися протокол IMAP, шукати протокол IMAP про помилку а потім спробувати вирішити цю проблему.
 2. Перезапустіть брандмауер і поштового сервера.
 3. Переконайтеся, що ваш інтернет-Провайдер не блокує трафік через порт 25.
ПриміткаПереконайтеся, що наявність ведення журналу сервера електронна пошта і на брандмауері. Ця інформація важливо процес виправлення неполадки.

Продукти сторонніх виробників, які розглядаються в цій статті, розроблені компаніями, що не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 2598485 - Востаннє переглянуто: 23 серпня 2014 р. - Редакція: 5.0
Застосовується до:
 • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
Ключові слова: 
vkbportal225 kbmt KB2598485 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2598485

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com