Користувачів домену не можуть отримувати сповіщення електронною поштою через Forefront Online Protection для Exchange

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2598485 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Користувачів домену не можуть отримувати сповіщення електронною поштою за допомогою Microsoft Forefront Online Protection для Exchange (FOPE).

причина

Ця проблема виникає, якщо один або більше з таких умов, правда:
 • запис А MX не вказує на службу FOPE.
 • За допомогою Центру адміністрування FOPE конфігурації неприпустиме для домену.
 • Хибний конфігурації брандмауера.
 • Інші питання, які відбуваються.

Розв'язанн

Якщо запис А MX не вказує FOPE службу, виконайте такі дії:
 1. Встановити рекорд FOPE найнижчий пріоритет.
 2. Перевіряти публічні запис А бізнес-партнера MX.

  Примітка. Публічні запис А бізнес-партнера DNS може знадобитися 72 годин для поширення. Нещодавно був переміщений запис А MX, щоб він указував на службу FOPE, рекомендовано залишати підключень брандмауера відкритим протягом 72 годин. За допомогою інструмент пошук DNS для підтвердження, де зовнішніх відправників намагається надіслати сповіщення електронною поштою. Наприклад, можна використовувати засіб NSLookup підтвердити цю інформацію. Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання засобу NsLookup для перевірки конфігурації записів MX відвідайте веб-сайту Microsoft TechNet:
  http://TechNet.Microsoft.com/EN-US/Library/aa998082 (EXCHG.65).aspx
f у разі отримання помилок з DNS lookup інструменту при перевірці запис А бізнес-партнера MX, ви можете мати деякі проблеми DNS. У цьому випадку, перевірку орфографії для домену а потім запустіть тест знову. Якщо все-таки помилки з DNS lookup інструменту, слід звернутися служби DNS для виправлення неполадок.

Якщо за допомогою Центру адміністрування FOPE конфігурації неприпустиме для домену, виконайте такі дії:
 1. Ввійдіть до центру адміністрування FOPE. Для цього потрібно мати дозволи адміністратора для домену, який потрібно переглянути.
 2. Клацніть адміністрування, виберіть домениа потімВиберіть домен, який не можуть отримувати сповіщення електронною поштою.
 3. Переконайтеся, що домен увімкнуто. Відображає обмеженими домен No в на увімкнуто поле.
 4. Переконайтеся, що IP адресами, потрібними перераховані в на сервера вхідної пошти поле є точними.
 5. Переконайтеся, що підтвердження IP-адрес і пов'язаний пріоритету MX.
 6. Переконайтеся, що ваш домен не входить до переліку віртуальний домену.

  Примітка. Не може пересилати сповіщення електронною поштою, адресоване віртуальної домену. Віртуальний домени існують тільки в нашій системі. Ці віртуальні використовуватимуться в цілях інтелектуальні маршрутизації.
Якщо у вас неправильна брандмауера, ви повинні переконатися що допускаються всі data центру IP-адреси через ваш брандмауер. В іншому випадку наших центрів обробки даних неможливо реле сповіщення електронною поштою до поштового сервера. Ця поведінка може спричинити відтермінування до п'яти днів в наших центрах обробки даних. Знайти найновіший список IP-адреси, побачити наконфігурації розділ під на інформація вкладку в центру адміністрування FOPE.

Гості, які використовують попередні версії Cisco брандмауери повинні проконсультуватися сповіщення електронною поштою відображаються у Forefront Online Protection для Exchange (FOPE) коли вони надсилаються до поштового сервера, що розгортається за брандмауером Cisco PIX.

Інші кроки, щоб considerto вирішити це питання, є наступні:
 1. Визначити, чи відправників ви отримуєте сповіщення із відкинутим. Якщо вони arereceiving відкинутим протокол IMAP, подивитися помилку і спробувати вирішити проблему.
 2. Перезапустіть брандмауер і поштовим сервером.
 3. Переконайтеся, що ваш інтернет-Провайдер не блокує трафік на порт 25.
 4. Якщо ви користуєтеся послугою Backscatterer.org, дивіться наступні статті бази знань Майкрософт:

  2590562 Користувачі в середовищі FOPE отримувати звіти про недоставку, коли вони Відішліть листа за адресою одержувача середовищі, яка використовує службу Backscatterer.org
Примітка. Переконайтеся, що у вас є журналюванням на ваш поштовий сервер і свого брандмауера. Ця інформація має важливе значення для процес виправлення неполадки.

Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 2598485 - Востаннє переглянуто: 19 вересня 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
 • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
Ключові слова: 
vkbportal225 kbmt KB2598485 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2598485

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com