MS11-072: Popis převaděče Open XML File Format Converter for Mac 1.2.1: 13. září 2011

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2598785 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Společnost Microsoft vydala bulletin zabezpečení MS11-072, který obsahuje všechny podstatné informace o těchto aktualizacích zabezpečení pro sadu Microsoft Office 2008 for Mac. Chcete-li zobrazit celý bulletin zabezpečení, navštivte jeden z následujících webů společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/security/bulletin/MS11-072
Převaděč Open XML umožňuje převést soubory ve formátu Open XML, které byly vytvořeny pomocí systému Office 2008 for Mac nebo Microsoft Office 2007 pro systém Windows, aby je bylo možné otevřít, upravit a uložit v dřívějších verzích systému Office for Mac. Převaděč Open XML Converter umožňuje převést dokumenty aplikace Word, sešity aplikace Excel a prezentace aplikace PowerPoint, které jsou ve formátu Open XML Format, aby je bylo možné otevřít a upravit v systému Office 2004 for Mac. Můžete vybrat, zda převedete a otevřete jeden soubor nebo zda převedete více souborů současně.

Podrobné informace o aktualizaci

Tato aktualizace obsahuje vylepšení stability a výkonu. Obsahuje opravy chyb zabezpečení, které mohou útočníci zneužít k přepsání obsahu paměti počítače pomocí škodlivého kódu.

Jak získat tuto aktualizaci

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhnout balíček Open XML File Format Converter for Mac 1.2.1

Datum vydání: 13. září 2011

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Tento soubor byl zkontrolován na výskyt virů. Společnost Microsoft použila ke kontrole tohoto souboru nejnovější antivirový software, který byl v době jeho publikování k dispozici. Soubor je uložen na serverech se zvýšeným zabezpečením, které pomáhá zabránit neoprávněnému přístupu k souboru.

Seznam souborů

Chcete-li zobrazit úplný seznam souborů, dvakrát klikněte na instalační program aktualizace a poté v nabídce Soubor klikněte na položku Zobrazit soubory.

Poznámky:

 • Převaděč Open XML File Format Converter for Mac 1.2.1 je také k dispozici prostřednictvím programu Microsoft AutoUpdate. Jedná se o program, který automaticky udržuje software společnosti Microsoft v aktuálním stavu.

  Další informace o zdrojích informací pro systém Office 2008 for Mac nalezete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  http://www.microsoft.com/mac

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.
Poznámka: Toto je článek určený k rychlému zveřejnění, který vydala přímo služba podpory společnosti Microsoft. Uvedené informace jsou poskytovány jako odpověď na vzniklé problémy. Vzhledem k požadavku na rychlé zveřejnění je možné, že zpráva obsahuje typografické chyby, a může být kdykoli bez ohlášení revidována. Další pokyny naleznete v dokumentu Podmínky užití.

Vlastnosti

ID článku: 2598785 - Poslední aktualizace: 19. září 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office 2008 for Mac
 • Microsoft Office 2008 for Mac Business Edition
 • Microsoft Office 2008 for Mac (Home and Student Edition)
 • Microsoft Office 2004 for Mac Professional Edition
 • Microsoft Office 2004 for Mac Standard Edition
 • Microsoft Office 2004 for Mac Student and Teacher Edition
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsecurity kbsecbulletin kbsecvulnerability kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew KB2598785

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com