Oprava: Threat Management brány do roku 2010: systémem A Windows Server 2008 R2 počítač přestane reagovat při spuštění nebo po počítači spustit žádné služby Automatické restartování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2599064 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Počítač se systémem Windows Server 2008 R2, se systémem Microsoft ohrožení správa brány (TMG) do roku 2010 přestane reagovat za dobu, kdy počítač se projeví při spuštění nebo některé automatické služby nelze spustit po restartování počítače.


Příčina

K tomuto problému může dojít z důvodu chybějící závislost služby, který způsobuje zablokování isactrl (mspadmin). V takovém případě isactrl (mspadmin) nelze nastavit ve SERVICE_RUNNING stavu.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte aktualizaci service pack, která je popsána v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2555840Aktualizace Service Pack 2 pro systém Microsoft Forefront ohrožení brány Management 2010

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, změňte nastavení HTTP závislost na isactrl TMG serverech. Chcete-li to provést, spusťte následující příkaz:
závisí na sc config isactrl = těchto zdrojů: RasMan, SSTPSVC, FwEng, ISASTG, bfe, mpssvc, HTTP

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt".

Další informace

Nevyžadují SSTP-based VPN, pomůžete zabránit zobrazení zablokování pomocí změna v registru, která je popsána v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2004121 Počítače se systémem Windows Server 2008 přestane reagovat během spouštění při "nastavení počítače" a služby, které jsou nakonfigurovány k automatickému spouštění nelze spustit

Odkazy

Další informace o terminologii aktualizace softwaru získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2599064 - Poslední aktualizace: 17. října 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Service Pack 1
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway Web Security Service
Klíčová slova: 
kbfix kbbug kbexpertiseinter kbsurveynew kbmt KB2599064 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2599064

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com