Nelze tisknout z programu MS-DOS s tiskárny USB nebo MS-DOS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 259939 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití okna MS-DOS nebo -systém MS-DOS programu nelze tisknout na tiskárně, která používá připojení (Universal Serial Bus).

Příčina

Amerika EPSON potvrzuje některé Stylus COLOR a Stylus Photo řadu inkoustové tiskárny, které používají připojení USB nejsou kompatibilní s některé programy pro systém MS-DOS.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, zvolte model kompatibilní tiskárny Epson LQ nebo tečka matice tiskárny jako tiskárna. Program systém MS-DOS však musí zahrnovat ovladač tiskárny. Při tisku z příkazového řádku nebo lpt1.dos port není podporována. Pokud tiskárna obsahuje rozhraní USB a paralelní, připojit tiskárnu pomocí paralelního portu.

Další informace

Navštivte webu EPSON Amerika podpory pro další informace na určité tiskárně:
http://support.epson.com
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Vlastnosti

ID článku: 259939 - Poslední aktualizace: 27. ledna 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows 98 Second Edition
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbprint KB259939 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:259939

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com