.net Framework 4 için güvenilirlik güncelleştirmesi 2

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2600217 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Microsoft .NET Framework 4 için güvenilirlik güncelleştirmesi 2 .NET Framework 4'te kararlılığı, güvenilirliği ve performansı bazı sorunları gidermek kullanılabilir.

Bu güncelleştirme, listelenen güncelleştirme paketleri içerir. "Güncelleştirme değiştirme bilgileri" bölümüne gidin.

Bu güncelleştirme paketi ayrıca, önceden yayımlanan bir Microsoft Knowledge Base (KB) makalesinde belgelenmemiş bazı sorunları giderir. Bu sorunlar hakkında daha fazla bilgi için bkz: "Bu güncelleştirmenin çözdüğü sorunları" bölümüne gidin.

Çözüm

Güncelleştirme bilgileri

Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

Bu resmi kapatBu resmi aç
Karşıdan yükleme
Microsoft .NET Framework 4 için Güvenilirlik güncelleştirme 2 paketini şimdi karşıdan yükle.

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591 Microsoft destek dosyaları çevrimiçi hizmetlerden nasıl alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın yüklendiği tarihte kullanılabilir olan en güncel virüs algılama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Önkoşullar

Bu güncelleştirmeyi uygulamak için .NET Framework 4 veya Microsoft .NET Framework 4 istemci profili olmalıdır.

Bu güncelleştirmeyi yüklemek için Windows Installer 3.1 veya sonraki bir sürümü yüklü olmalıdır. Windows Installer'ın en son sürümünü edinmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
Yeniden Dağıtılabilen Windows Installer 4.5 yükleyin

Bu güncelleştirmenin komut satırı anahtarları


Bu güncelleştirme tarafından desteklenen çeşitli komut satırı anahtarları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
227091 Microsoft Windows Installer aracı için komut satırı anahtarları

Windows Installer hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki MSDN Web sitesini ziyaret edin:
Windows Installer hakkında genel bilgiler

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu güncelleştirmeyi uyguladıktan sonra etkilenen dosyalar kilitli veya kullanılmakta olan bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir.

Güncelleştirme değiştirme bilgileri

Bu güncelleştirme aşağıdaki düzeltmelerin yerini alır:
2628838 Düzeltme: FileSystemWatcher sınıfı .NET Framework 4.0 tabanlı bir uygulama kullandığınızda bellek sızıntısı
2600088 ASP.NET tarayıcı tanım dosyalarını Microsoft .NET Framework 4.0 için bir düzeltme kullanılabilir

Bu güncelleştirmenin çözdüğü sorunları

Bu güncelleştirme aşağıdaki sorunları giderir.

Ayrıntılı bilgileri görüntülemek veya gizlemek için burayı tıklatın

Sorun 1

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
 • Bir Microsoft ASP.NET tabanlı Web sayfasına erişmek için Windows Internet Explorer 10 kullanın.
 • Web sayfasını bir geri gönderme işlemini başlatır.
Bu senaryoda, geri gönderme işlemi başarısız olur ve aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Komut dosyası hatası ile karşılaştı, "'__doPostBack' tanımlı değil"


Not Web sayfası, çeşitli şekillerde geri gönderme işlemi başlatabilirsiniz. Örneğin, Web sayfasına bir bağlantı düğmesi denetimi geri gönderme işlemini başlatmak için kullanabilirsiniz.

Sorun 2

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
 • MaintainScrollPositionOnPostBack özniteliği Trueolarak ayarlanmış olan bir ASP.NET temelli bir Web sayfası oluşturun.
 • Mozilla Firefox 4.0 veya sonraki bir sürümü, Mozilla Firefox Web sayfasını açmak için kullandığınız.
 • Web sayfasını bir geri gönderme işlemini başlatır.
Bu senaryoda, geri gönderme işlemi tamamlandıktan sonra Web sayfasını kaydırma konumu korunmaz.

Not Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında zımni veya başka türlü hiçbir garanti vermez.

Sorun 3

InitStandaloneConfig işlevi iki farklı iş parçacıkları tarafından iki kez çağrılır bir yarış durumu nedeniyle ASP.NET .NET Framework 4 tabanlı Web sitesi System.Web.Configuration sınıfında bir Watson hatası oluşur. Bu sorun oluştuğunda, Web sitesi çöker. Watson hatası oluştuktan sonra aşağıdaki erişim ihlali hata iletisi alırsınız:
Özel durum kodu - System.AccessViolationException

Sorun 4

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
 • Bir kullanıcı, IIS Yöneticisi çıktıyı önbelleğe alma, belirli dosya adı uzantısını içeren istekler için yanıtları önbelleğe almak için Internet Information Services (IIS) bir kullanıcı modu önbelleğe alma İlkesi ayarlar.
 • IIS Yöneticisi'ni çıkış önbelleği tarafından önceden yapılandırılmış uzantısına sahip bir kaynak için bir istek alındı.
 • Özel bir modül yanıtta tanımlama bilgileri ayarlar. Sonra yanıt IIS Yöneticisi çıktı önbelleği tarafından önbelleğe alınır.
 • Başka bir kullanıcı tarafından başka bir istek IIS Yöneticisi çıkış önbelleği tarafından alınır ve başka bir kullanıcı tarafından gönderilen tanımlama bilgisi ile birlikte orijinal önbelleğe alınmış yanıt.
Bu senaryoda, aynı tanımlama bilgisini yanıtı için farklı isterken beklenmedik biçimde gönderilir.

Sayı 5

Belirtiler

.NET Framework 4 tabanlı bir uygulama için belirtilen bir dizinde değişiklik izleme için FileSystemWatcher sınıfı kullandığınızda bellek sızıntısı oluşuyor.

Neden

FileSystemWatcher sınıfı bir hata nedeniyle bu sorun oluşur. FileSystemWatcher nesne oluşturulduğunda, FileSystemWatcher sınıfı GCHandle sınıfını sabitlenmiş çöp toplayıcı işleyici oluşturmak için kullanır. Tanıtıcı 8 kilobayt (KB) ve byte [] veri biçimini kullanır. Ancak, FileSystemWatcher nesnesini hiçbir zaman çöp toplayıcı tanıtıcısı serbest bırakır.

Sorun 6

Aşağıdaki senaryoyu düşünün:
 • Yükler ve daha sonra PowerPivot eklentisi Excel uygulamasının Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 (SP1) veya Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2 (SP2) yüklü olan bir bilgisayarda etkinleştirin.
 • Microsoft Excel 2010 başlatmayı deneyin.
Excel 2010'da aşağıdaki iletiyi aldığınızda, bu senaryoda, Karşılama ekranı zaman zaman her zamanki daha uzun süre açık kalır:
Yükleme eklentileri)<x> </x>biri <y></y>) Excel için PowerPivot


Not<x></x> Yükleme sırayla o PowerPivot eklentisi Excel uygulamaları arasında görüntülendiği gösteren bir yer tutucudur. <y> </y>Excel eklenti uygulamalarının toplam sayısını gösteren bir yer tutucudur.

Sorun 7

.NET Framework 4.0 derlemelerinin Bakımı bir yarış durumu neden olabilir. Bu davranış, .NET Framework 4.0 ortak dil çalışma zamanı karşı olmadığı tutarsız bir duruma girmek için (CLR) yönetilen kod çalışan işlemleri neden olur. Ayrıca, işlemi beklenmedik biçimde durabilir. Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra girişler geçişli olarak kapalı liste yapmak için CLR Birleştirici listesine eklenir. Bu, tüm ilgili yarış durumları engeller.

Dosya bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip aşağıdaki tabloda listelenir. Tarihleri ve saatleri bu dosyaların Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) kullanılarak listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.

Ayrıntılı bilgileri görüntülemek veya gizlemek için burayı tıklatın

Özellikler

Makale numarası: 2600217 - Last Review: 1 Aralık 2013 Pazar - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft .NET Framework 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix atdownload kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbcip kbmt KB2600217 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2600217

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com